Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Další schůzka ve věci problematiky nové sportovní haly na Hájích

Další schůzka ve věci problematiky nové sportovní haly na Hájích

Ve středu 18. ledna 2023 se v salonku restaurace Zimák uskuteční schůzka zástupců budoucího možného provozovatele nově budované Multifunkční sportovní haly ve Slaném na Hájích (dále jen MSH), a to Slánského sportovního klubu (dále jen SSK) se zástupci slánských i mimoslánských??? sportovních organizací.  Tato schůzka je výsledkem iniciativy zástupců futsalu a florbalu, a to především ve věci plánovaného zcela nekonformního lajnování hrací plochy. Prvním výsledkem této iniciativy bylo jednání zástupců slánských halových sportů se členy Komise pro sport Rady města Slaného, následně pak sama rada projednala závěry této schůzky a iniciovala v úvodu zmíněné jednání SSK se zástupci sportovních organizací.

O co by futsalu mělo především jít? Jak již deklaroval závěr jednání mezi zástupci slánských halových sportů a zástupci sportovní komise (viz. zápis níže), jedná se ve věci lajnování futsalového hřiště o dvě zásadní věci:

  1. Barevné zvýraznění (ať již barvou uvnitř nebo vně) hlavního hřiště (futsal, florbal, příp. házená).
  2. Barevné zvýraznění futsalového brankoviště (šestky).

Následně by bylo vhodné revidovat veškeré další plánované lajnování hrací plochy, aby jednotlivá hřiště byla co nejpřehlednější – viz. zmíněný zápis níže.

Dále by se na této schůzce měli všichni zájemci dozvědět další podstatné věci, a to především kdy bude hala otevřena, kolik bude stát nájem jedné hodiny, kdo a jakým způsobem bude halu provozovat a další.

Myslím si, že jsou to tak zajímavé okruhy, že by neměl zástupce žádného slánského futsalového klubu chybět.

Zápis z jednání Komise pro sport rady města Slaný se zástupci slánských sportovních organizací a klubů zde.

Pavel Nepil, předseda Okresního svazu futsalu Kladno a Asociace futsalu Slaný