Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
PROGRAM: Tento víkend pouze čtyři prvoligové futsaly

PROGRAM: Tento víkend pouze čtyři prvoligové futsaly

1. FUTSAL LIGA

Základní část 1. Futsal ligy nabízí tento víkend pouze čtyři utkání 15. kola. Přinášíme i termíny dohrávek, podívejte se tak na kompletní program.

Program 1. Futsal ligy

PÁTEK 13. ledna

SKUP Olomouc – SK Slavia Praha (20:00, Velká Bystřice)
FC Rapid Ústí n. L. – FC Démoni Česká Lípa (20:30)

NEDĚLE 15. ledna

TJ Spartak Perštejn – SK Olympik Mělník (18:00)
FTZS Liberec – Helas Brno (19:30)

Dohrávky 15. kola:
SK Interobal Plzeň – FK Chrudim (19. ledna | 18:00 | živě ČT sport)
Sparta Praha – 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto (23. ledna | 20:30)

2. LIGA

Máme pro vás program a výsledky zápasů 15. kola 2. Futsal ligy západ a 13. kola 2. Futsal ligy východ.

Program a výsledky zápasů 2. Futsal ligy

STŘEDA 11. ledna

FC Baník Chomutov – TJ FC Dalmach Turnov 10:2 (5:1)
Branky:6. Jelínek (Kasal), 7. Jelínek (Tykal), 8. Kadlec (Jamrich), 10. Krok (Kasal), 12. Jamrich, 26. Krok (jelínek), 28. Nový (Jamrich), 29. Vlach (Jamrich), 31. Kasal, 33. Krok (Nejedlý) – 20. Šimek (Semenský), 26. Šimek (Semenský).

PÁTEK 13. ledna

FC Atraps Modřice – FC Baník Ostrava (20:00)
AC Gamaspol Jeseník – SK Amor Kloboučky Vyškov (20:00)
FK Kladno – FC Betis Kadaň (20:00)
FK BOCA Chotěboř – FTZS Liberec B (20:30)
Absolut Černý Dub – Morgan Commando Teplice (20:30)
FC Tango Hodonín – FC Pramen Havlíčkův Brod (20:30)

SOBOTA 14. ledna

FC Malibu Mladá Boleslav – Bohemians Praha 1905 (20:30)

NEDĚLE 15. ledna

Helas Brno B – Žabinští Vlci Brno (18:30)

 DIVIZE „A“
V jedenáctém kole třetí nejvyšší soutěže se budou oba naše celky po neúspěšných vystoupeních v minulém kole snažit o zisk dalších bodů do tabulky. Snašží by to měl mít kladenský Brazil, který zajíždí na palubovku posledního českolipského Reasu, Brandýsek se představí v Mělníku v duelu s rezervou ligového Olympiku.
Program 11. kola Divize „A“ zde.
STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR
Futsalisté slánského MCE se budou zítra snažit o další body do tabulky, v duelu s třetí příbramskou Legií se představí na domácí palubovce. Druhý slánský celek Hrasl se bude snažit o návrat na první příčku v souboji se silnými Kralupy.
Program 13. kola Stč. KP zde.
OKRESNÍ PŘEBOR
V sobotu je ve slánské sportovní hale BIOS na programu čtvrtý hrací den nejvyšší okresní soutěže.
4.kolo 14.01.2023 – sobota SH BIOS Slaný
výkop č.z. domácí hosté
9:00 1A028 R.S.C. Čechie Slaný TJTZ Atlantic Rakovník
9:35 1A029 TJTZ Atlantic Rakovník KLC Klobuky
10:10 1A030 KLC Klobuky R.S.C. Čechie Slaný
10:45 1A031 1. DFK Slaný PK Třebusice
11:20 1A032 PK Třebusice SK Omask Kovo Kladno
11:55 1A033 SK Omask Kovo Kladno 1. DFK Slaný
12:30 1A034 FC Foboz Slaný FC Tatran Zlonice
13:05 1A035 FC Tatran Zlonice FK Union Slaný
13:40 1A036 FK Union Slaný FC Foboz Slaný

 

Nasazení rozhodčích:

OP SH BIOS Slaný Sobota 14.1.2023   9:00 – 14.30 Černý, Gryc, Kudrna, Stádník