Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
REFERÁTY A STATISTIKY PO 12. KOLE STČ. KRAJSKÉHO PŘEBORU

Události 12.kola

Vedoucí trojka soutěže potvrdila roli favoritů, nejvíce se natrápili Tenisáci Benešov, kteří udolali Kralupy pár vteřin před koncem zásluhou dvou tref svého gólmana Tůmy J. Slánský Hrasl v derby s MCE otáčí stav v posledních pěti minutách hry, MCE kromě bodů přišlo i o vyloučeného brankáře Pustaie S. Příbramská Legie si pohrála s dobřichovickými Sokoly a vylepšila si individuální i klubové statistiky, výborný vstup do soutěže dvou nových posil Mourka F. a Beleje F., hosté přišli o vyloučeného Janouška V. Kutná Hora měla volno. Na čele aktivity má benešovský Průcha Š. stále velký náskok 38 (22+16), patří mu s přehledem i pozice lídra ve střelcích. Soutěž Fair-play vede v průběžné tabulce Legie Příbram.

Statistiky

V dalším kole dopadl souboj domácí – hosté jednoznačně pro domácí celky, byly 100 %, v poměru 3 0 0. Jediný dvouciferný výsledek se urodil v Příbrami, kde domácí Legie připravila 13 branek Dobřichovicím, v tomto utkání také padlo nejvíce branek, a to celkem 17. K utkáním nastoupilo celkem 49 hráčů, nejvíce jich nominovaly oba slánské kluby Hrasl a MCE, a to 9, nejméně jich nasadily Kralupy, jen 7. Vstřeleno bylo celkem 39 branek (průměr na zápas 13,00), domácí jich vstřelili 27, nový rekord (průměr na zápas 9,00), hosté se trefili 12x, (průměr na zápas 4,00). Toto kolo sledovalo celkem 43 diváků, nejvíce jich našlo cestu do příbramské haly, a to 18. Dva celky zahrávaly PVK6AF, ale MCE Slaný jeden neproměnilo a Benešov dokonce netrefil hned dva. Uděleno bylo celkem 7 žlutých karet. Toto kolo přineslo dva červené hříšníky, Janouška V. z Dobřichovic a Pustaie S. z MCE Slaný. Nejvíce akumulovaných faulů posbíraly Kralupy, a to 10, nejslušnějším celkem v této činnosti byl Benešov s 5 fauly.

Příbramská Legie na své palubovce zničila dobřichovické Sokoly 13 góly, hru režíroval Šebek J., hosté kromě bodů ztratili i vyloučeného Janouška V. Domácí představili dvě posily, které dali o sobě náležitě vědět a patřili k lídrům hostitelského mužstva, Mourka F. a Beleje F. Domácí měli od prvních minut znatelnou převahu, kterou vyjadřovali náležitě i střelecky. Již v 1 minutě otevřel skóre tohoto utkání kapitán Valta M., zanedlouho přidal pojistku Šebek J. Hostitel byl při střelecké chutí a v dalších minutách, Valta M. se trefil podruhé, mezi střelce se zapsal také Belej F, a domácí měli po čtvrthodině hry luxusní pětibrankový náskok. Soupeř se prosadil snižovací brankou Janouška V. a těsně před přestávkou se hosté trefili podruhé, Černým D. I po změně stran se odehrávalo na příbramské palubovce podobné dějství. Domácí brzy navýšili vedení Mourkem F. a podruhé se prosadil o Belej F., dobřichovičtí kontrovali jen trefou Velebila V. Osmou branku Legie trefil opět Mourek F., Pohořálek M. připravil mečbol na desítku pro Mourka F., který si tak zkompletoval hattrick. V závěrečných minutách domácí přidali ještě další tři branky, trefili se Zákoucký V., Mourek F. počtvrté a domácí kanonádu uzavřel nejlepší hráč utkání Šebek J. Hosté stihli v poslední minutě ještě zmírnit porážku Šírlem L. Příbram má sérii čtyř výher v řadě a tlačí ze třetího místa na oba vedoucí celky, nejlepším v klubové aktivitě je stále Drašnar O. 6 (10+6), kterému na to stačily dva odehrané zápasy. Dobřichovice naopak na výhru čekají již 4 zápasy a zůstávají páté, mají čtvrtého hráče celkové aktivity Radu L. 20 (12+8), který bodoval ve všech svých 6 vystoupeních.

Slánské derby přineslo dva rozdílné poločasy, v prvním dominovalo MCE, po přestávce se karta obrátila ve prospěch Hraslu, kterému vydatně napomohlo i vyloučení brankáře MCE Pustaie S. v polovině utkání, Hrasl otočil skóre v závěrečné pětiminutovce. Úvod utkání vyzněl daleko lépe pro hráče MCE, kteří o trefách Novotného F. a Nykla M. vedli již po 4 minutách o dvě branky. Hráči MCE působili dominantně. Hrasl však velice rychle zareagoval snižovací brankou Kuby O. a po další pohledné akci přišlo i srovnání stavu Klusáčkem P. Hráči Hraslu se ale ze smazání gólového manka moc dlouho neradovali, o minutu později vrátil vedení klubu MCE kapitán Volf L. Podstatnou minutou pro další průběh hry byla osmnáctá, kdy si emoční výlevy na rozhodčího neodpustil brankář MCE Pustai S. a musel předčasně pod sprchy. Hrasl sice přesilovku nevyužil, ale v brance MCE musel zaskočit hráč z pole Hnízdil D., který pak chyběl v poli. Druhý poločas byl úplně o něčem jiném, inciativu převzal Hrasl. Vyrovnání trefil po 29 minutách hry Landvojtovič V. a bezzubosti MCE náležitě Hrasl využil v závěru utkání, kdy během 5 minut vstřelil hned 5 branek. První vedení Hraslu trefil Procházka D., pojistky přišli od Landvojtoviče J. ml., Klusáčka P., Pešky J. a Ladvojtoviče V. Hrasl Slaný si sedmou výhrou v soutěži udržel druhou příčku tabulky, má sedmého hráče celkové aktivity Klusáčka P. 17 (6+11), nejlepším střelcem klubu je s 10 góly Landvojtovič V. MCE Slaný zůstává se 6 body na šestém místě tabulky, má druhého hráče celkové aktivity Volfa L. 28 (16+12).

Šťastnou výhru benešovských Tenisáků v duelu s hostujícím kralupským AFC zařídil na konci utkání benešovský gólman Tůma J. Celkem vyrovnané utkání, ve kterém hosté vedli a domácí neustále dotahovali, benešovští nakonec urvali všechny body po jediném vedení, 4 vteřiny před koncem. Od začátku se hrál vyrovnaný duel dvou zkušených celků, bitva od začátku do posledních vteřin, velké emoce v závěru, kdy Tenisáci pohrdli dvěma PVK6AF, a nakonec vše zachraňoval jejich gólman. V první půli měli trochu více ze hry kralupští, kteří častěji drželi míč. Tuto převahu hosté zúročili dvěma slepenými po 10 minutách hry, skóre otevřel Vymětalík V. a pojišťovací branku Harmáček D. Hostitel však rychle kontroval kontaktní trefou Matouška M. a zanedlouho srovnává stav Šlejmar J. Přišla však další rychlá reakce a hostům po další minutě vrátil vedení Moravec L., hosté tak šli do poločasové přestávce spokojenější s minimálním náskokem. Druhé dějství začali pro změnu lépe domácí a po rychlém brejku zařídil vyrovnání svoji druhou trefou Matoušek M. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou, a když nezasáhli brankáři, tak střely končily mimo branky, vše se odehrávalo ve velké rychlosti. Domácí často hráli s vysunutým brankářem v poli a tato činnost se jim ve 27 minutě vymstila, když na půlce vypíchl benešovským míč Moravec L., přihrál Bednaříkovi J. a ten vrátil hostům podruhé vedení. Hra na dále pokračovala pořád stejně, domácí tlačili na pilu, utahovali šrouby, ale nepřesnost jejich střel byla veliká, až po půlhodině hry se dočkali dalšího vyrovnání Šlejmarem J. Hosté ale v té samé minutě zásluhou druhé branky Harmáčka D. opět vedli, ale ani toto vedení netrvalo dlouho. Z jednoho postupného útoku napřáhl benešovský gólman Tůma J. z 10 metrů a bombou prostřelil kralupského brankáře Hamáka D. Emoce plály, rozdávali se karty, hosté sbírali AF a domácím nabídli hned dva PVK6AF, ti však jimi doslova pohrdli, kdy oba pokusy z desetimetrové značky (první v čase 39:00, druhý v čase 39:00) skončily mimo kralupskou svatyni. Již se zdálo že utkání skončí remízou, ale čtyři vteřiny před koncem prostřelil domácí gólman svého soka v kralupské brance a zařídil pro svůj celek všechny body. Benešov si čtvrtou výhrou v řadě (a celkově osmou) udržel pozici lídra soutěže, má nejlepšího hráče celkové aktivity Průchu Š., který vévodí i střelecké tabulce. Kralupy v posledních třech vystoupeních uhrály jen dvě remízy a zůstávají se 16 body na čtvrté pozici tabulky, čtvrtým hráčem celkové aktivity je velezkušený Vymětalík V. 18 (11+7), který bodoval ve všech svých 8 vystoupeních.

Střelcem kola se stal se 4 góly příbramský Mourek F. Asistentem kola, nahrával celkem na tři góly, byl také hráč Příbami Pohořálek M.

Statistiky:

čekatelé: Benešov – 1 branka do šestistovky, 6 sezóna, Tošovský J. (Příbram) – 1 branka do stovky, 5 sezóna, Fedrhanc A. (MCE Slaný) – 5 bodů do třístovky 295 (199+96), 5 sezóna, Hocek P. (Benešov) – 3 body do stovky 97 (62+35), 6 sezóna, Pospíšil M. ml. (MCE Slaný) – 11 branek do stovky, Moravec L. (Kralupy) – 5 asistencí do dvoustovky, 16 sezóna, Drašnar O. (Příbram) – 11 asistencí do stovky, 7 sezóna

Sestava 12.kola:

Tůma J. (Benešov) 3x – Mourek F. (Příbram), Belej F. (Příbram), Klusáček P. (Hrasl Slaný) 2x, Šebek J. (Příbram) 3x

O1A1201 N.P.C. Kutná Hora: volno

O1A1202 Legie Příbram – TJ Sokol Dobřichovice 13 : 4 (5 : 2)

Rozhodčí: Laštovička Stanislav, Adámek Filip Diváků: 18 Místo konání: SH Příbram Datum konání: 6.1.2023 Výkop: 20:45 Hlavní pořadatel: Kvasnice Michael Časoměřič: Burda Jaromír Zdravotník: Mezera Petr AF: D 4/2 – H 4/5 Fair-play (trestné body): D 8 – H 13
Branky (asistence): 1. Valta Michal (Mourek František), 6. Šebek Jan, 9. Valta Michal (Vančát Milan), 10. Vančát Milan, 16. Belej František (Šebek Jan), 21. Mourek František (Belej František), 25. Belej František (Pohořálek Michal), 28. Mourek František (Vančát Milan), 30. Pohořálek Michal (Mourek František), 35. Mourek František (Belej František), 36. Zákoucký Vojtěch (Pohořálek Michal), 37. Mourek František (Pohořálek Michal), 39. Šebek Jan (Šrajn Filip) – 11. Janoušek Václav, 19. Černý Daniel, 25. Velebil Václav (Janoušek Václav), 40. Šírl Lukáš
ŽK: Vančát Milan – 0 ČK: 0 – Janoušek Václav
Legie Příbram: Vančát Milan, Valta Michal, Pohořálek Michal, Šrajn Filip, Šebek Jan, Zákoucký Vojtěch, Mourek František, Belej František
TJ Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Rada Jan, Velebil Václav, Janoušek Václav, Román Jiří, Obermajer Ladislav, Černý Daniel, Šírl Lukáš Nejlepší hráči: Šebek J., Belej F., Mourek F. (všichni Příbram)

O1A1203 Hrasl Slaný – MCE Slaný 8 : 3 (2 : 3)

Rozhodčí: Říha Jaroslav, Kalík Michal Diváků: 15 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 6.1.2023 Výkop: 19:15 Hlavní pořadatel: Bardoň Lukáš Časoměřič: Landvojtovič J. st. Zdravotník: Snovická Jindra AF: D 6/3 – H 3/3 Fair-play (trestné body): D 11 – H 14
Branky (asistence): 4. Kuba Ondřej, 11. Klusáček Petr, 29. Landvojtovič Vít (Hrdlička Jiří), 35. Procházka David, 36. Landvojtovič Jan ml. (Klusáček Petr), 37. Klusáček Petr (Landvojtovič Jan ml.), 38. Peška Jan, 39. Landvojtovič Vít (Klusáček Petr) – 3. Novotný Filip (Marek Matyáš), 4. Nykl Michal (Pospíšil Miroslav ml.), 12. Volf Libor (Nykl Michal)
ŽK: Kuba Ondřej – Nykl Michal ČK: 0 – Pustai Simon
Hrasl Slaný: Hrdlička Jiří, Peška Jan, Hájek Tomáš, Procházka David, Eichler Tomáš, Landvojtovič Jan ml., Kuba Ondřej, Landvojtovič Vít, Klusáček Petr
MCE Slaný: Pustai Simon, Volf Libor, Pospíšil Miroslav ml., Fedrhanc Adam, Novotný Filip, Marek Matyáš, Hnízdil Dominik, Nykl Michal, Snovický Jan Nejlepší hráči: Landvojtovič J. ml. (Hrasl Slaný), Volf L. (MCE Slaný), Klusáček P. (Hrasl Slaný)

O1A1204 Tenisáci Benešov – AFC Kralupy 6 : 5 (2 : 3)

Rozhodčí: Klobása Michael, Vala Luboš Diváků: 10 Místo konání: SH Neveklov Datum konání: 8.1.2023 Výkop: 18:00 Hlavní pořadatel: Kučera Jaroslav Časoměřič: Pěkný Petr Zdravotník: Franěk Michal AF: D 2/3 – H 3/7 Fair-play (trestné body): D 7 – H 14

Branky: 12. Matoušek Milan, 16. Šlejmar Jakub (Balík Tomáš), 22. Matoušek Milan (Novotný Dominik), 30. Šlejmar Jakub, 31. Tůma Jan, 40. Tůma Jan (Průcha Štěpán) – 10. Vymětalík Vladimír (Hruška Lukáš), 11. Harmáček Daniel (Moravec Lukáš), 17. Moravec Lukáš (Vymětalík Vladimír), 27. Bednárik Jan (Moravec Lukáš), 30. Harmáček Daniel (Vymětalík Vladimír)
ŽK: Šlejmar Jakub – Moravec Lukáš, Bednárik Jan
Tenisáci Benešov: Tůma Jan, Mareš Václav, Novotný Dominik, Matoušek Milan, Průcha Štěpán, Balík Tomáš, Šlejmar Jakub, Rozsypal Lukáš
AFC Kralupy: Hamák Daniel, Vymětalík Vladimír, Moravec Lukáš, Harmáček Daniel, Bednárik Jan, Hruška Lukáš, Valda David Nejlepší hráči: Tůma J. (Benešov), Vymětalík V. (Kralupy), Matoušek M. (Benešov)

Autor: Ing. Jiří Chaloupka, předseda Stč. KSF