Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Program: Tahákem víkendu derby pražských „S“ a slánských celků

Program: Tahákem víkendu derby pražských „S“ a slánských celků

1. FUTSAL LIGA

Po svátečním období se opět rozehrají mistrovské soutěže, nejvyšší soutěž bude mít na programu své 14. kolo základní části. Asi nejsledovanější bude derby pražských „S“, které se tentokrát odehraje v pražském Edenu.

Program 14. kola 1. FUTSAL ligy zde (opět nefunguje systém VSF, proto nestandartní odkazy).

2. LIGA

Druhá nejvyšší soutěž pokračuje rovněž svým 14. kolem, kladenští futsalisté zajíždějí v neděli do radotínské sportovní haly, kde se utkají s pražskými Bohemians. A i když by to nikdo před zahájením soutěže netipoval, domácí budou v tomto utkání favoritem.

Program 14. kola 2. ligy – západ zde.

DIVIZE „A“

Desáté kolo má o víkendu na programu divizní skupina „A“, již v pátek přivítá Brandýsek v kladenské sportovní hale pražské Wizardy, tedy třetí celek divizní tabulky. To další náš zástupce v soutěži FC Brazil Kladno to bude mít v neděli ještě těžší, když se na domácí palubovce střetne s vedoucím týmem tabulky, benešovským Arsenalem.

Program 10. kola Divize „A“ zde.

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR

Nejnižší regionální soutěž odehraje o víkendu dvanácté kolo, slánské celky MCE a Hrasl v něm čeká v pátek ve slánské hale BIOS tradiční derby.

Program 12. kola Stč. KP zde.

OKRESNÍ SOUTĚŽE

Během obou víkendových dní se ve stochovské sportovní hale odehrají další kola nejnižších okresních soutěží.

Okresní soutěž I. třídy

3.kolo 07.01.2023 – sobota SH Stochov
výkop č.z. domácí hosté
9:00 1A019 FK Sparta Doly Kladno PK Třebusice „B“
9:35 1A020 PK Třebusice „B“ 1. FC Horní Bezděkov
10:10 1A021 1. FC Horní Bezděkov FK Sparta Doly Kladno
10:45 1A022 FK Slavoj Kladno FC Stochov
11:20 1A023 FC Stochov FC Hornets Buštěhrad
11:55 1A024 FC Hornets Buštěhrad FK Slavoj Kladno
12:30 1A025 Sokol Řevničov SK Jarpice
13:05 1A026 SK Jarpice FC Arvato Stochov
13:40 1A027 FC Arvato Stochov Sokol Řevničov

Nasazení rozhodčích:

OS I. SH Stochov Sobota 7.1.2023   9:00 – 14.30 Ježek, Říha, Svoboda R.

 

Okresní soutěž II. třídy

4.kolo 08.01.2023 – neděle SH Stochov
výkop č.z. domácí hosté
9:00 2A040 1. DFK Slaný „B“ Blevice 73
9:35 2A041 FC Atletico Slaný TJ Slabce
10:10 2A042 1. DFK Slaný „B“ TJ Slabce
10:45 2A043 FC Atletico Slaný Blevice 73
11:20 2A044 FK Union Slaný „B“ FC Brazil Kladno „B“
11:55 2A045 FC Velká Buková TJ Sokol Dobřichovice „B“
12:30 2A046 FK Union Slaný „B“ TJ Sokol Dobřichovice „B“
13:05 2A047 FC Velká Buková FC Brazil Kladno „B“
13:40 2A048 SK Stehelčeves 1. FC Slavoj Kladno
14:15 2A049 RB Vinařice SK Slatina
14:50 2A050 RB Vinařice 1. FC Slavoj Kladno
15:25 2A051 SK Stehelčeves SK Slatina

Nasazení rozhodčích:

OS II. SH Stochov Neděle 8.1.2023   9:00 – 12:30

12:30 – 16:00

Adámek, Čikara, Svoboda D.

Laštovička, Pejša J., Pejša T.