Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Opět to nevyšlo. Satani však favorita potrápili

Opět to nevyšlo. Satani však favorita potrápili

Ani v posledním utkání roku druholigoví futsalisté Kladna neuspěli. Proti druhé Chotěboři nastoupili v silné sestavě, ani ta však na bodový zisk nedosáhla. Týmu z Vysočiny podlehla 4:6 (2:3).

Přitom Satani začali slibně, protože je už v 1. minutě poslal do vedení Stejskal. Hosté ale stav otočili a do koncovky šli za vedení 5:3. Za této situace Kladno promarnilo dvě velké penalty, včetně malé!

„To je náš největší problém, když už poněkolikáté nedáme velkou penaltu a teď už ani malou, tak nemůžeme pomýšlet na body,“ posteskl si trenér poražených Jiří Veselý, který byl jinak s hrou svých svěřenců spokojený a ocenil protivníka.

„Předvedl kvalitní výkon. Je znát, že jede na vlně. V jeho hře je vidět nadšení,“ řekl s tím, že jinak to byl souboj běhavého a dynamického mládí se zkušeností.

Litoval ale, že opět vyšli naprázdno. „Minimálně bod bychom si zasloužili, protože to bylo vyrovnané utkání. Bohužel největší rozdíl byl v proměňování šancí,“ dodal Veselý s přáním, aby na výkon a sestavu navázali i v novém roce. Pak by se mohli v tabulce utrhnout z předposlední příčky.

Prvním soupeřem jim budou devátí Bohemians 1905, jejichž hosty budou v neděli 8. ledna.

Zdroj: https://kladensky.denik.cz/ostatni_region/opet-to-nevyslo-satani-vsak-favorita-potrapili-20221221.html