Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Statistiky po 9. kole Divize „A“

Statistiky po 9. kole Divize „A“

Z důvodu technických problémů na oficiálních futsalových stránkách přinášíme alespoň takto statistiky a tabulku po 9. kole Divize „A“:

O1A0901 SK Olympik Mělník B – FC NY Tiradores Ústí n/L 4 : 7 (1 : 4)
Rozhodčí: Lafek David (), Svoboda Richard Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 50
Branky: 12. Ježek Jaromír (Babovák Jan), 26. Šiler Radek (Machytka Patrik), 34. Ježek Jaromír (Babovák Jan), 35. Šiler Radek (Babovák Jan) – 14. Švanda Pavel (Šmejkal Patrik), 15. Dvořák Dominik (Dvořák Martin), 18. Dvořák Dominik, 20. Dvořák Dominik, 22. Štengel Zdeněk (Dvořák Martin), 29. Guth Petr (Štengel Zdeněk), 39. Maňkoš Dominik (Seidl Jakub)
ŽK: Michovský Luboš, Říha Daniel – 0
SK Olympik Mělník B: Michovský Luboš, Frýzek Lukáš, Říha Daniel, Nedostup Alexandr, Babovák Jan, Šiler Radek, Ciolek Zdislav, Machytka Patrik, Ježek Jaromír
FC NY Tiradores Ústí n/L: Skála Dušan, Seidl Milan, Štengel Zdeněk, Seidl Jakub, Šmejkal Patrik, Dvořák Dominik, Guth Petr, Švanda Pavel, Vondráček Michal, Maňkoš Dominik, Dvořák Martin, Lotz Radek

O1A0902 Liberecké Gazely – Wizards DDM Praha 10 9 : 3 (3 : 3)
Rozhodčí: Zlatník Jakub (8,4), Čurda Michal (8,4) Delegát: Trlida Zdeněk Diváků: 44
Branky: 9. vlastní, 16. Henzl Filip (Abrahám Radek), 20. Abrahám Radek, 23. Bohata Tomáš (Lukeš Jan), 24. Sluťák Josef (Pokorný Adam), 25. Abrahám Radek, 35. Kordík Jakub (Rajchman Michal), 36. Gschwentner Roman (Henzl Pavel), 40. Moc Jaroslav (Bohata Tomáš) – 3. Chalupa Lukáš, 18. Novák Tomáš, 19. Blažek Michal (Vácha Zdeněk)
ŽK: Abrahám Radek, Kordík Jakub – Blažek Michal ČK: 0 – Oberleitner Vít
Liberecké Gazely: Lukeš Jan, Henzl Filip, Abrahám Radek, Bohata Tomáš, Gschwentner Roman, Henzl Pavel, Kordík Jakub, Moc Jaroslav, Pokorný Adam, Rajchman Michal, Sluťák Josef, vlastní
Wizards DDM Praha 10: Oberleitner Vít, Tomek Jiří, Blažek Michal, Chalupa Lukáš, Pospíšil Martin, Novák Tomáš, Vácha Zdeněk

O1A0903 Futsal Club Brandýsek – Reas Česká Lípa 8 : 4 (5 : 3)
Rozhodčí: Macháček Jiří (8,4), Hanzlík Jiří (8,4) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 30
Branky: 2. Tesař Tomáš (Steinbach Vojtěch), 15. Toman Matěj (Tesař Tomáš), 17. vlastní, 18. Čížek David, 19. Čížek David (Kroc Lukáš), 26. Felis Tomáš (Čížek David), 31. Tesař Tomáš (Čížek David), 34. Felis Tomáš (Tesař Tomáš) – 9. Jantač Petr (Nevrlý Ladislav), 18. Foubík Filip, 20. Kliment Dan (Nevrlý Ladislav), 38. Kliment Dan (Hrdlička Ondřej)
ŽK: 0 – Kliment Dan
Futsal Club Brandýsek: Dvořák Pavel, Tesař Tomáš, Kroc Lukáš, Toman Matěj, Zíka Jan, Felis Tomáš, Steinbach Vojtěch, Čížek David, vlastní
Reas Česká Lípa: Uhlíř Petr, Kliment Dan, Nevrlý Ladislav, Foubík Filip, Hrdlička Ondřej, Sixta Miroslav, Jantač Petr

O1A0904 FC Sapa Praha – Arsenal Benešov 3 : 10 (1 : 2)
Rozhodčí: Orálek Kamil (8,4), Horák Matěj (8,4) Delegát: Nepil Pavel Diváků: 10
Branky: 2. Tran Huy Anh (Látal Marek), 32. Látal Marek, 38. Le Xuan Trung Kien (Nguyen Dinh Nam) – 7. Čipera David, 12. Haas Petr (Januška Jiří ml.), 16. Januška Jiří ml. (Haas Petr), 23. Haas Petr (Januška Jiří ml.), 25. Kouklík Jakub (Januška Jiří ml.), 28. Haas Petr (Chrpa Martin), 29. Kouklík Jakub (Čipera David), 36. Haas Petr (Čipera David), 37. Haas Petr (Čipera David), 38. Haas Petr (Januška Jiří ml.)
FC Sapa Praha: Le Xuan Trung Kien, Tran Huy Anh, Látal Marek, Le Huy Hiep, Nguyen Tung Anh, Nguyen Xuan Huy, Nguyen Dinh Nam, Bělčický Martin, Tran Duy Khanh
Arsenal Benešov: Dřevojan Filip, Haas Petr, Čipera David, Januška Jiří ml., Mašek Jan, Kouklík Jakub, Chrpa Martin

O1A0905 FC Brazil Kladno – Pampuch Liberec 2 : 5 (2 : 4)
Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,4), Bázler Jiří (8,4) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 20
Branky: 11. Nesládek Aleš, 12. Danylych Denys (Havlíček Robin) – 3. Mazánek Tomáš (Hybner Jan), 8. Firman Lukáš (Bláha Ondřej), 13. Bláha Ondřej (Firman Lukáš), 20. Mazánek Tomáš (Vik Tadeáš), 40. Hybner Jan
ŽK: Neumann Radislav – Pekař Petr
FC Brazil Kladno: Kabele Petr, Neumann Radislav, Čampulka David, Havlíček Robin, Zelenka Martin, Nesládek Aleš, Čičmanec Lukáš, Danylych Denys, Havlena Tomáš
Pampuch Liberec: Vik Tadeáš, Soukeník Petr, Hybner Jan, Mazánek Tomáš, Pekař Petr, Bláha Ondřej, Beňo Daniel, Gazquez Joaquín, Firman Lukáš, Bukhvak Vitaliy

 TABULKA DIVIZE A 2022/2023 po 9 kole

             1. Arsenal Benešov                    9   6   2   1   54: 38    20  (  5)

             2. Pampuch Liberec                   9   6   1   2   51: 34    19  (  1)

             3. Wizards DDM Praha 10        9   5   3   1   44: 31    18  (  3)

             4. Liberecké Gazely                    9   5   2   2   56: 39    17  (  5)

             5. FC NY Tiradores  Ústí             9   5   2   2   45: 34    17  (  5)

             6. FC Brazil Kladno                      9   2   5   2   44: 44    11  ( -1)

             7. SK Olympik Mělník B              9   2   2   5   43: 50     8  ( -4)

             8. FC Sapa Praha                         9   2   2   5   36: 51     8  ( -4)

             9. Futsal Club Brandýsek           9   1   2   6   33: 45     5  ( -7)

            10. Reas Česká Lípa                     9   0   1   8   29: 69     1  (-14)