Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
REFERÁTY A STATISTIKY PO 10. KOLE STČ. KRAJSKÉHO PŘEBORU

Události 10.kola

Dva nejlepší celky průběžného počadí potvrdily roli favoritů, Benešov přehrál ve svém prostředí Dobřichovice, když nejlepší hráč aktivity Průcha Š. potvrdil své střelecké schopnosti 4 góly. Slánský Hrasl přehrál Kutnou Horu zvýšenou aktivitou a zlepšenou koncovkou po přestávce, čistý hattrick trefil Eichler T., hattrick kutnohorského Krále M. na body nestačil. Kralupy přišly o dva body se slánským MCE v samotném závěru utkání. Na čele aktivity navýšil vedení na 10 bodů benešovský kanonýr Průcha Š. 34 (19+15). Soutěž Fair-play zatím patří Hraslu Slaný.

Statistiky

V dalším kole dopadl souboj domácí – hosté lépe pro domácí celky v poměru 2 1 0. Jediný, kdo dokázal přivézt bod domů bylo MCE Slaný z Kralup. Žádné brankové hody se nekonaly, nejvíce branek padlo v utkání slánského Hraslu z Kutnou Horou, a to celkem 12 (8:4). K utkáním nastoupilo celkem 45 hráčů, nejvíce jich nominovaly Dobřichovice, a to 10, nejméně jich nasadil Hrasl Slaný, jen 7. Vstřeleno bylo celkem 27 branek (průměr na zápas 9,00), domácí jich vstřelili 17 (průměr na zápas 5,66), hosté se trefili jen 10x (průměr na zápas 3,33). Toto kolo sledovalo celkem 50 diváků, nejvíce jich našlo cestu do kralupské haly, a to 30. Žádný celek nezahrával PVK6AF. Uděleny byly celkem jen 5 žlutých karet. Opět hrálo slušně, bez vyloučení. Nejvíce akumulovaných faulů posbíral Hrasl Slaný, a to 9, nejslušnějším celkem v této činnosti byly Dobřichovice, jen se 2 fauly.

Slánský Hrasl potvrdil roli favorita v utkání s kutnohorským N.P.C. až po změně stran, v první části hry vázlo zakončení a spíše obranná hra obou mužstev přinesla nerozhodný, výsledkově fotbalový poločas, hattrick trefil slánský Eichler T. i kutnohorský Král M. První poločas byl spíše o bránění a lehkovážnosti v zakončení obou mužstev. Hned v úvodu padlo po jedné brance na obou stranách a tento stav vydržel až do 25 minuty. Jako první se z gólu radovali hosté, když domácího brankáře Hrdličku J. překonal Král M. Za minutu však bylo již srovnáno, vyrovnávací branku zařídil Hájek T., v další části první půle měly navrch obrany obou celků. Poločasová přestávka prospěla hostitelskému celku, který začal druhé dějství o poznání aktivněji a potvrzoval to i střelecky. Klid vnesl do slánských řad čistý hattrick Eichlera T., kterého dosáhl během dvou minut, pátou branku domácích přidal Klusáček P. Soupeř kontruje jen druhou trefou Krále M. Další branky si oba celky schovaly na závěr utkání. Dvě slepené branky Procházky D. a opět Hájka T. přinesly domácímu celku pětibrankové vedení. Hosté odpověděli také dvěma góly Vokouna R. a Král M. si v poslední minutě zkompletoval také hattrick, který však na body nestačil. Poslední slovo měli domácí Procházka T. se prosadil podruhé. Hrasl si pátou výhrou udržel druhou příčku, má však o jedno utkání méně než vedoucí celek z Benešova, nejlepším hráčem klubové aktivity je nadále Peška J. 6+7, Eichler T. bodoval ve všech svých čtyř vystoupeních. Kutná Hora nadále čeká na první výhru a s jediným bodem uzavírá tabulku, klubovou aktivitu vede Mukařovský D. 5+6.

Benešovští Tenisáci si na své neveklovské palubovce poradili s dobřichovickými Sokoly, hosté nebyli schopni eliminovat domácího kanonýra Průchu Š., který 4 góly v řadě zajistil svému celku potřebné vedení. Hostiteli vyšel skvěle úvod utkání, prakticky z první vážnější akce se ve 2 minutě prosadil po chytré české uličce Šlejmara J. kapitán Mareš V. Další šanci domácích Sukem V. chytá gólman Geissler J. Hosté zahrozili Obermajerem L., ale i domácí gólman Tůma J. byl pozorný. Zmiňovaný domácí kanonýr Průcha Š. na sebe poprvé upozornil ve 3 minutě, když využil přesného výhozu svého gólmana a navyšuje vedení svého celku. Hosté byli velmi blízko kontaktní brance o minutu později, po PVK se dostal k zakončení Román J., ale jeho střelu zastavilo břevno benešovské svatyně. Aktivní Průcha Š. si vytvářel řadu šancí, proměňuje až sólo nájezd v 9 minutě, po kterém prostřeluje dobřichovického gólmana po zemi. Následují tři šance na obou stranách, které nepřináší změnu skóre. Až těsně před přestávkou udeří i hosté Obermajerem L., který z poměrně z velkého úhlu prostřeluje gólmana Tůmu J. Šance hostujícího Babiaka M. a benešovského Průchy Š. zlikvidovali gólmani, a tak si domácí přenášejí do druhého dějství dvoubrankové vedení. Po přestávce jako první zahrozí hosté, ale střely Rady J. a Melouna J. likviduje domácí gólman. Ve 25 minutě se prezentuje tvrdou střelou domácí kanonýr Průcha Š. a navyšuje vedení svého celku. Hosté odpovídají gólovou šancí Plzáka M., ale vychytává ho gólman. Po půlhodině hry se může Průcha Š. radovat ze čtvrtého úspěchu, z dálky trefuje angličana. Další minuta přináší změny skóre na obou stranách, domácí pojišťují vedení střelou Šlejmara J. do prázdné branky, vzápětí střílí velice hezkou branku i hosté Radou J. jehož bodlo z dálky končí pod břevnem benešovské branky. O chvilku později hosté byli blízko dalšímu snížení, ale koníček Rady J. přes celé hřiště zastavuje břevno domácí branky, o chvilku později se ale Rada J. dostane k dalšímu zakončení, po přečíslení benešovské obrany se trefuje angličanem. V závěru utkání si více šancí vypracovali hosté, ale skóre se již nezměnilo. Benešov se šestou výhrou v soutěži drží na čele s jednobodovým náskokem, má však jedno utkání navíc, s desetibodovým náskokem vede aktivitu benešovský kanonýr Průcha Š. 19+15. Dobřichovice zůstávají s 11 body nadále páté, nejlepším klubovým hráčem aktivity je Rada L. 11+8.

Duel domácího kralupského AFC se slánským MCE nepoznal vítěze, dva rozdílné poločasy na vytváření šancí, ale málo produktivní zakončení přineslo nakonec spravedlivou dělbu bodů. V prvním poločase byli domácí herně lepší, měli územní převahu. Hosté hráli ze zajištěné obrany na brejky a po jednom z nich se v 9 minutě ujali vedení Novotným F. Z aktivity si hostitel vytvářel řadu šancí, ale proměnil jen jednu, když se 17 minutě prosadil vyrovnávací brankou Harmáček D. Hosté si ale stihli ještě do přestávky vrátit vedení o minutu později opět Novotným F. Po změně stran se hra vyrovnala, útoky se přelévaly z jedné strany na druhou začalo se hrát důrazně, ale v duchu fair-play. Hned v úvodu trefil vyrovnání domácí Tetiva M. Více šancí si ale začali vytvářet pro změnu hosté, ale ani oni to nezužitkovali dalšími góly. Další změny skóre, po jedné na obou stranách si střelci schovali na závěr utkání. 3 minuty před koncem se ze třetího vedení radují opět domácí po druhé trefě Tetivy M., ale minutu před koncem zařizuje pro hosty spravedlivou remízu Marek M. Kralupy mají již čtvrtou remízu v soutěži, ale zatím si drží třetí příčku tabulky, nejlepší v klubové aktivitě je Vymětalík V. 10+5. MCE Slaný získalo doposud 6 bodů a zůstává šesté, může se spolehnout na střelecké schopnosti Volfa L., druhého hráče celkové aktivity 14+10, který s pětibrankovým náskokem vede i tabulku střelců.

Střelcem kola se stal se 4 góly Průcha Š. z Benešova. Asistentem kola se stal se 4 nahrávkami Klusáček P. z Hraslu Slaný.

Statistiky:

Svůj 100 bod aktivity 100 (64+36) trefuje ve své 5 sezóně Hrdlička J. z Hraslu Slaný.

čekatelé: Benešov – 14 branek do šestistovky, 6 sezóna, Tošovský J. (Příbram) – 1 branka do stovky, 5 sezóna, Fedrhanc A. (MCE Slaný) – 5 bodů do třístovky 295 (199+96), 5 sezóna, Hocek P. (Benešov) – 6 bodů do stovky 94 (61+33), 6 sezóna, Pospíšil M. ml. (MCE Slaný) – 11 branek do stovky, Moravec L. (Kralupy) – 7 asistencí do dvoustovky, 16 sezóna, Drašnar O. (Příbram) – 11 asistencí do stovky, 7 sezóna

Sestava 10.kola:

Hamák D. (Kralupy) – Průcha Š. (Benešov) 4x, Eichler T. (Hrasl Slaný) 2x, Král M. (Kutná Hora), Klusáček P. (Hrasl Slaný)

O1A1001 Legie Příbram: volno

O1A1002 Hrasl Slaný – N.P.C. Kutná Hora 8 : 4 (1 : 1)

Rozhodčí: Bázler Jiří, Svoboda Richard Diváků: 10 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 9.12.2022 Výkop: 19:15 Hlavní pořadatel: Landvojtovič Jan ml. Časoměřič: Landvojtovič Jan Zdravotník: Snovická Jindra AF: D 4/5 – H 2/5 Fair-play (trestné body): D 11 – H 9
Branky (asistence): 3. Hájek Tomáš (Klusáček Petr), 24. Eichler Tomáš (Procházka David), 25. Eichler Tomáš, 26. Eichler Tomáš, 27. Klusáček Petr (Hrdlička Jiří), 36. Procházka David (Klusáček Petr), 37. Hájek Tomáš (Klusáček Petr), 40. Procházka David (Klusáček Petr) – 2. Král Michal (Vojtíšek Matěj), 32. Král Michal (Tuzar Lukáš), 38. Vokoun Radek (Král Michal), 40. Král Michal (Kalfiřt Filip)
ŽK: Klusáček Petr – Kalfiřt Filip
Hrasl Slaný: Hrdlička Jiří, Peška Jan, Hájek Tomáš, Landvojtovič Vít, Eichler Tomáš, Procházka David, Klusáček Petr
N.P.C. Kutná Hora: Vokoun Radek, Mukařovský David, Kalfiřt Filip, Král Michal, Vojtíšek Matěj, Tuzar Lukáš, Dostál Lukáš, Tugsmandakh Munkhbayasak Nejlepší hráči: Eichler T. (Hrasl Sl), Král M. (Kutná Hora), Klusáček P. (Hrasl Sl)

O1A1003 Tenisáci Benešov – TJ Sokol Dobřichovice 6 : 3 (3 : 1)

Rozhodčí: Borek Alexandr, Chyba Michal Diváků: 10 Místo konání: SH Neveklov Datum konání: 11.12.2022 Výkop: 18:00 Hlavní pořadatel: Kučera Jaroslav Časoměřič: Pěkný Petr Zdravotník: Maříková Julie AF: D 2/2 – H 1/1 Fair-play (trestné body): D 8 – H 2
Branky (asistence): 2. Mareš Václav (Šlejmar Jakub), 9. Průcha Štěpán (Novotný Dominik), 9. Průcha Štěpán, 25. Průcha Štěpán (Mareš Václav), 31. Průcha Štěpán (Tůma Jan), 32. Šlejmar Jakub (Rozsypal Lukáš) – 18. Obermajer Ladislav (Rada Jan), 31. Rada Jan (Velebil Václav), 34. Velebil Václav (Rada Jan)
ŽK: Šlejmar Jakub, Suk Vojtěch – 0
Tenisáci Benešov: Tůma Jan, Mareš Václav, Šlejmar Jakub, Rozsypal Lukáš, Rabiňák Ondra, Průcha Štěpán, Suk Vojtěch, Novotný Dominik
TJ Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Rada Jan, Román Jiří, Obermajer Ladislav, Onderka Adam, Halenka Jakub, Plzák Michal, Babiak Matyáš, Velebil Václav, Meloun Jan Nejlepší hráči: Průcha Š., Mareš V. (oba Benešov), Román J. (Dobřichovice)

O1A1004 AFC Kralupy – MCE Slaný 3 : 3 (1 : 2)

Rozhodčí: Kalík Michal, Trlida Zdeněk Diváků: 30 Místo konání: SH Kralupy Datum konání: 9.12.2022 Výkop: 20:00 Hlavní pořadatel: Listík Petr Časoměřič: Listík Antonín Zdravotník: Hermanová Lenka AF: D 0/5 – H 2/1 Fair-play (trestné body): D 5 – H 5
Branky (asistence): 17. Harmáček Daniel (Valda David), 21. Tetiva Martin (Vymětalík Vladimír), 37. Tetiva Martin (Menčl Dominik) – 9. Novotný Filip, 18. Novotný Filip (Volf Libor), 39. Marek Matyáš (Novotný Filip)
ŽK: 0 – Marek Matyáš
AFC Kralupy: Hamák Daniel, Vymětalík Vladimír, Valda David, Menčl Dominik, Tetiva Martin, Bednárik Jan, Harmáček Daniel, Koláček Libor, Hruška Lukáš
MCE Slaný: Hnízdil Dominik, Volf Libor, Novotný Filip, Fedrhanc Adam, Pustai Simon, Zlata René, Marek Matyáš, Snovický Jan Nejlepší hráči: Novotný F. (MCE Sl), Tetiva M., Hamíák D. (oba Kralupy)

Autor: Ing. Jiří Chaloupka, předseda Stč. KSF