Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Torzo statečně vzdorovalo. Dokud byly síly

Torzo statečně vzdorovalo. Dokud byly síly

Třetí porážku v řadě utrpěli futsalisté Kladna v hale Černého Dubu. Na jihu Čech podlehli favoritovi zápasu 1:6 po půli 1:2.

Podstatnou pro průběh utkání byla skutečnost, že hosté přijeli na hřiště třetího celku tabulky bez možnosti střídat, přičemž v poli měli borce, kteří se blíží čtyřicítce.

„Klobouk dolů před tím, co na hřišti všichni předvedli,“ vysekl kouč Jiří Veselý poklonu svým svěřencům.

Kladno hrálo z hlubokého bloku, do kterého se soupeř těžko dostával, navíc využívalo power play a v první části si vypracovalo poměrně dost šancí. „Možná paradoxně víc než domácí,“ mínil trenér poražených a litoval penalty, díky níž domácí vyhráli poločas.

Po obrátce Satani pokračovali v osvědčené taktice, postupem času jim však logicky docházely síly, což se promítlo do konečného skóre.

Zápas nabídl i dvě perličky. Obě se odehrály při power play a v obou zazářil Čurda, jenž dvakrát zlikvidoval nájezd tří hráčů soupeře, ač nesměl zasahovat rukama!

„To jsem ještě neviděl, a to jsem toho u futsalu už zažil hodně. Svoji zkušeností úmysl soupeře dokonale přečetl a střelu vždy zablokoval,“ pochvaloval si Veselý s přáním, aby se v pátek doma proti rezervě Liberce konečně sešli.

Zdroj: Kladenský deník