Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Slánští radní sestavují komise

Slánští radní sestavují komise

Rada města oslovuje občany s prosbou o zapojení do činnosti komisí, které by ráda zřídila jako svoje iniciativní a poradní orgány.

Máte-li zájem o aktivní spolupráci s městem a je Vám blízká tématika činnosti některé z komisí, přihlaste se nám do 30. listopadu 2022 na e-mail: kostkova@meuslany.cz. Přihláška by měla obsahovat jméno a příjmení, adresu trvalého bydliště, telefonní kontakt a stručnou kvalifikaci přihlašovaného kandidáta na post člena pro vybranou komisi.

Pro slánské futsalové funkcionáře se nabízí především členství v Komisi pro sport, jejíž hlavní činností je  ve spolupráci s odborem sociálních věcí, školství a zdravotnictví prověřit všechny došlé žádosti na činnost a granty pro sportovní organizace, vypracovává návrh na rozdělení dotací a předkládá jej k projednání radě města. Bylo by určitě vhodné, aby měl futsal v této komisi své zastoupení. Čas na podání přihlášky je však již pouze do zítřka.

Celý článek o možnosti zapojení se do činnosti komisí k dispozici zde.