Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Semifinálové derby živě! Sparta hostí dnes večer Slavii

Semifinálové derby živě! Sparta hostí dnes večer Slavii

S kým se utká ve finále Poháru SFČR Chrudim? Na tuto otázku nám odpoví pondělní semifinálový souboj z haly v Řepích. Domácí Sparta hostí od 20 hodin rivala ze Slavie. Zápas můžete sledovat živě na YouTube Futsal Česká republika nebo na ČT sport Plus.

Utkání dvou rivalů bude Svaz futsalu ČR vysílat živě. „Chybět nebudou předzápasové a pozápasové rozhovory, nebo přestávkové studio na téma prosincové akce Futsal za život v Praze,“ upřesnil PR manažer SFČR Michal Pavlík.

Finále poháru se odehraje právě 20. prosince 2022 v rámci akce Futsal za život v Praze. Akci hostí vysočanská UNYP aréna.

Souboj pražských „S“ se v poháru uskuteční počtvrté. Dvakrát to bylo ve finále pražské části (5:0 a 6:2 pro Spartu) a naposledy v roce 2019, kdy Sparta zvítězila ve Zruči nad Sázavou nad Slavií 5:2. Oba celky se ve stejné hale střetly 9. září letošního roku, kdy vyrovnané televizní utkání ovládla Sparta 4:2.

Pondělní pohárový přenos komentuje Radek Klier.

Přímý přenos | PO 21. listopadu | 20:00