Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
REFERÁTY A STATISTIKY PO 4. KOLE DIVIZE „A“

Události 4.kola

Další kolo přineslo jednu desítku, kterou nadělil ústecký NY Tiradores Brandýsku, zasloužená výhra podpořená hattrickem Štengela Z. Vedoucí Wizardi z Prahy jednoznačně uspěli u libereckého Pampuchu, daleko lepší koncovka i pozorná obrana hostů hrála prim. Dosud neporažený benešovský Arsenal se poměrně dlouho trápil s koncovkou v utkání s českolipským Reasem, ale zvládl závěr utkání. Další dva zápasy přinesly remízové stavy, králem v této činnosti je kladenský Brazil, kterému nestačilo na výhru ani opakované vedení nad rezervou mělnického Olympiku, k vidění byly celkem i hattricky. Liberecké Gazely zase stáhli v závěru dvoubrankový náskok pražské Sapy. V čele aktivity je nadále kladenský kanonýr Havlíček R. 7+6, který zároveň s Henzlem F. z libereckých Gazel ovládá tabulku střelců. Soutěž fair-play aktuálně vede

Statistiky: v dalším kole dopadl souboj domácí hosté o trochu lépe pro domácí celky v poměru 2 2 1, venku naplno bodoval jen pražští Wizardi u libereckého Pampuchu. Jediný dvouciferný výsledek nabídl souboj Ústí s Brandýskem, kde ústečtí trefili brandýskou branku celkem 10x. Nejvíce branek, a to celkem 14, padlo v remízovém utkání Kladna s rezervou Mělniku. K pěti utkáním nastoupilo celkem 96 hráčů, nejvíce jich nominovaly liberecký Pampuch a Ústí, a to po 12, nejméně naopak Benešov a Brandýsek, jen po 7. Celkem bylo vstřeleno 58 branek, nový rekord (průměr na zápas 11,60), domácí jich vstřelili 31, také rekord (průměr na zápas 6,20), hosté se trefili 27x (průměr na zápas 5,40). Toto kolo navštívilo celkem 119 diváků (zatím nejméně), nejvíce jich našlo cestu do kladenské haly na Brazil, a to 40. Tři celky dostaly výhodu PVK6AF, uspěly liberecké Gazely a Mělník B, dvakrát tuto výhodu dostal pražská Sapa, ale proměnila jen v jednu. Celkem bylo uděleno 10 žlutých karet, nejvíce jich inkasoval Mělník B, celkem tři. Hrálo se opět slušně, bez vyloučení. Nejvíce akumulovaných faulů nasbíraly liberecké gazely, a to 13, nejslušnějším celkem v této činnosti byl Benešov, jen se 2 fauly.

Ústecký NY Tiradores připravil desetigólovou nadílku brandýskému Futsal Clubu, rovnoměrné rozložení gólů hostitele, hattrick si vystřelil Štengel Z., snaha hostů hrát s hráči v poli nepřinesla pozitivní výsledek. Domácí celek měl prakticky po celé utkání převahu, kterou zúročoval střelecky od prvních minut. Již v 1 minutě šli ústečtí do vedení Štengelem Z. Hosté dokázali zareagovat v průběhu utkání jen na tuto úvodní branku, Krocem P., ale domácí si rychle vzali vedení zpět, druhou trefou Štengela Z. Ve zbytku prvního poločasu se trefovali již jen ústečtí hráči, pojistky přidali Dvořák D., Šmejkal P. a Dvořák M. Hosté zkoušeli hru bez brankáře, ale ta ke korekci nepříznivého stavu nevedla, a tak šli do poločasové přestávky se čtyřbrankovým mankem. Podobný průběh měla i druhá část utkání, kdy domácí rychle navýšili své vedení až na sedm branek, Dvořák M. se prosadil podruhé, dalšími střelci byli Maňkos D. a Guth P. Hosté jen trochu kosmeticky upravili nepříznivé skóre dvěma góly, trefili se Steinbach V. a podruhé v tomto utkání Kroc P., ale dvoucifernou porážku neodvrátili. Mečbol na desítku připravil Švanda P. pro nejlepšího hráče utkání Štengela Z., který si tak 2 minuty před koncem zkompletoval hattrick. I ve druhé části hry se hosté pokoušeli hrát power-play, ale opět neuspěli. Ústečtí jsou tak na své palubovce zatím 100 %, ale prozatím nevozí body z venku, Štengel Z. se vypracoval na nejlepšího střelce klubu s 5 góly. Brandýsek venku ve třech vystoupení nebodoval, má také nejlepšího svého střelce s pěti góly, Erakoviče A.

Bojovné a tvrdě hrané utkání mezi domácí pražskou Sapou a libereckými Gazelami přineslo nerozhodný výsledek, obraty ve skóre, proměňované PVK6AF, hosté v závěru smazali dvougólové manko. Způsobem hry obou celků bylo k vidění zajímavé utkání s řadou nedovolených zákroků, které ale nebyly nikterak záludné či úmyslné. Jako první udeřili hosté svým kapitánem Henzlem F., po střele z přímého kopu. Domácí na tento stav zareagovali až po 9 minutách hry vyrovnávací brankou Tran H.A. po ukázkové kombinaci a dorážce do prázdné branky. První nerozhodný stav ale trval jen velice krátce, hosté si vrátili vedení Abrahámem R. Tvrdá hra přinášela nárůst AF a domácí jeden ze dvou nabídnutých proměnily ve vyrovnání Látalem M. Ten samý hráč zajistil těsně před přestávkou první vedení domácího celku, které si přenesli do druhé části hry. Také druhé dějství začali lépe hosté, vyrovnávací branku trefuje Pokorný A. O minutu později se z vedení opět radují domácí po druhé trefě Tran H.A. 5 minut před koncem si domácí navyšují náskok Le H.H. a zdálo se, že si vybojují tři body. Hosté se ale nevzdávají a dvěma slepenými zařizují asi spravedlivý nerozhodný výsledek. Nejprve střílí kontaktní branku z PVK6AF Bohata T. a tři minuty před koncem uzavírá gólový stav liberecký Gschwentner R., po jedné z mála hezkých kombinací. Pražská Sapa získala na domácí palubovce první bod, zatím je úspěšnější venku, nejlepším střelcem klubu je pětigólový Nguyen X.H. Liberecké Gazely získaly ve třech vystoupení na cizích palubovkách 4 body a jsou v průběžné tabulce třetí, Henzl F. je 100 % v bodové aktivitě a je i nejlepším střelcem klubu se 7 góly. Dalšími hráči, kteří pravidelně bodují jsou Abrahám R. a Kordík J.

Kladenský Brazil si rozdělil body s rezervou mělnického Olympiku, vyrovnaný duel jediné vedení hostů po PVK6AF, trojnásobné vedení domácích, soupeř odpovídá třikrát při power-play, hattricky na obou stranách u hostitele je trefili Dlouhý P., Danylych D., u hostů Sváta M., spravedlivá remíza. Zpočátku se hrálo opatrně, moc pohledných akcí k vidění nebylo, ale domácí jdou po 4 minutách hry do vedení Nesládkem A., a poté pojistku přidává Dlouhý P. Druhá polovina prvního dějství zastihla v lepší pohodě hosty, Sváta M. brzy snižuje a hosté nejprve srovnávají stav Šubou P. ml. a poté proměňuje Sváta M. PVK6AF ve vedoucí branku. Domácí ale ještě stihli srovnat Danylychem D. a šlo se do poločasové přestávky za nerozhodného stavu. Druhý poločas byl naprosto vyrovnaný, domácím nevydrželo ani další dvoubrankové vedení po trefách Dlouhého P. a Danylycha D., soupeř střílí kontaktní branku Šubou P.ml. a Sváta J. vyrovnává při power-play. V závěrečné části si domácí kanonýři Dlouhý P. a Danylych D. dokonali své hattricky, hosté ale na těsné vedení vždy zareagovali srovnávací brankou, opět při power-play, nejprve se prosadil Sváta J. a pak si minutu před koncem zkompletoval hattrick i Sváta M. Kladno se stává remízovým králem, stihlo tři z odehraných čtyř duelů, má vedoucího hráče aktivity Havlička R. 7+6, který má také 100 % bodovou bilanci. Mělník B získal na cizích palubovkách dvě remízy, nejlepšími střelci klubu jsou třígóloví Machytka P. a Sváta M.

Pražští Wizardi vyhráli zaslouženě u libereckého Pampuchu, efektivita, přesná střelba a pozorná obrana dominovaly nad statickou a pomalou hrou bez pořádné koncovky hostitele, který se neprosazoval ani z power-play, kterou hrál celý druhý poločas. Vedoucí celek soutěže začal na liberecké palubovce výborně, hned po 2 minutách hry otevřel skóre Vácha Z. Zanedlouho přichází hned dvě pojistky vedení od Urycha Š. a Chalupy L. To domácí nebyli schopni překonat obranou hráz soupeře a po čtvrthodině hry inkasují počtvrté, opět od Váchy Z. Nulu domácí smazali až minutu před poločasem Čermákem L., bohužel to byla jediná gólová radost libereckého celku. Po změně stran hráli domácí neustále power-play, hostům ale stačilo pozorně bránit a občas vystřelit přes celé hřiště do opuštěné liberecké branky. Skóre ve prospěch hostů narůstalo, 2x se trefuje Novák T., další své branky v samotném závěru tohoto utkání přidávají ještě Urych Š. a Chalupa L. Pampuch Liberec zaváhal dvakrát na své palubovce, nejlepšími střelci klubu jsou se třemi góly Soukeník P., Lochman D., Wanacki A. a Firman L. Wizardi z Prahy zůstávají neporaženi na čele soutěže, mají druhou přesvědčivou výhru na cizí palubovce, dva jejich hráči drží 100 % bodovou aktivitu, Kokinda O. a Novák T., nejlepším střelcem klubu je se 6 góly Chalupa L.

Benešovský Arsenal potvrdil roli favorita až po změně stran, bezkontaktní futsal prvního poločasu přinesl nepřesnou střelbu domácích a vedení českolipských, obrat přišel až v závěrečné čtyřminutovce, hostům nevyšla ani závěrečná power-play, při níž inkasovali další branky. V úvodním oťukávání hráli prim oba gólmani a každému z nich pomohla jednou i tyč. Domácí branku orazítkoval ve 3 minutě Konečný P. hostující svatyni po dalších třech minutách Čipera D. Šance si vytvářely oba celky, rozdíl byl v koncovce, domácí gólman Dřevojan F. si celkem zachytal, gólman Reasu Jantač P. zatím moc práce neměl, neboť převážná většina domácích střel končila mimo branku. První změnu skóre přinesla až 12 minuta, kdy se k zakončení dostal domácí Mašek J. a na jeho dorážku již byl gólman hostí krátký. Domácí postupně přebírají iniciativu, ale další šance neproměňují. Po čtvrthodině hry se tak osmělují opět hosté, Konečný P. střelou po zemi k tyči srovnává stav a o chvilku později se hosté radují z vedení, když Kýček D. nadvakrát propasíroval míč za domácího gólmana. Domácí to trochu přibrzdilo a mohli inkasovat po třetí, ale dobrou šanci propásli. Benešovští přidávají na obrátkách, ale opět mají problémy trefit českolipskou branku, nebo je proti gólman Jantač P. V závěru se k ojedinělému útoku dostávají po delší době hosté a zcela volný hráč Kašubiak J. prostřeluje benešovského gólmana. Hosté si tak odnáší do šaten nadějný dvoubrankový náskok. Začátek druhého poločasu je ve znamení zvýšeného úsilí domácího celku zvrátit nepřiznivý stav, který po 4 minutách hry korunuje snižovací brankou Čipera D. dorážkou z brankoviště. Domácí gólman často podporoval útoky svého celku hrou v poli, ale po jedné zbytečné ztrátě se ke střele přes celé hřiště dostane Kyček D. a hosté mají opět dvoubrankový náskok. O minutu později ale hosté chybou v rozehrávce dávají svému hostiteli šanci na přečíslení a Kouklík Jak. se trefuje přesně k tyči. Další minuty patří domácímu gólmanovi, který likviduje řadu šancí soupeře. Osm před koncem se k sólo nájezdu dostávají benešovští, ale neprostřelují českolipského gólmana. Tlak domácího celku začíná narůstat, hosté, kterým jako by začali docházet síly, navíc hrají od 33 minuty pod hrozbou PVK6AF. Českolipský gólman likviduje další vyloženou šanci domácího celku, ale další brance nakonec již nezabrání, Matoušek L. ho prostřeluje po narážečce se spoluhráčem. Gólman Jantač P. chytá i třetí sólo nájezd hostitelského celku, ale na další kombinační akci domácích již nestačí reagovat, první vedení domácích přichází ve 36 minutě po střele kapitána Chrpy M. Zanedlouho využil skrumáže a zmatku v brankovišti Reasu Mašek J. a dorážkou si střílí svoji druhou branku. Závěrečných 90 vteřin hrají hosté power-play s gólmanem v poli, ale tato činnost jim vůbec nevychází. Místo snižování přicházejí další dvě branky hostitele do prázdné a je definitivně rozhodnuto. Sedmou branku Arsenal střílí z půlky hřiště Čipera D. a 11 vteřin před koncem trefuje přes celé hřiště prázdnou českolipskou branku ještě Kouklík Jak. Benešov se zatím dělí s pražskými Wizardy o čelo tabulky, ztratil jen dva body s Kladnem, 100 % v bodové aktivitě je Matoušek L., nejlepším střelcem klubu je Čipera D se 6 góly. Česká Lípa dosud ve čtyřech vystoupeních nebodovala a inkasuje celkem hodně branek (průměr 8,75).

Střelcům kola nyní stačili hattricky, trefili je Štengel Z. z Ústí, Dlouhý P., Danylych D. (oba z Kladna) a Sváta M. z Mělníku B. Asistentem kola, nahrával celkem na tři branky, byl Šuba P. ml. z Mělníku B.

Historické statistiky:

čekatelé:

Brandýsek – 1 branka do patnáctistovky, 14 sezóna, Kroc Lukáš (Brandýsek) – 11 branek do stovky, 12 sezóna

Sestava 4.kola:

Lukeš J. (Gazely Lb) 2x – Čipera D. (Benešov) 2x, Štengel Z. (Ústí), Šuba P. ml. (Mělník B), Danylych D. (Kladno)

O1A0401 FC NY Tiradores Ústí n/L – Futsal Club Brandýsek 10 : 3 (5 : 1)

Rozhodčí: Mollinger Lukáš (8,4), Lutka Josef (8,4) Delegát: Šmíd Jiří Diváků: 17 Místo konání: SH Krásné Březno Datum konání: 12.11.2022 Výkop: 19:00 Hlavní pořadatel: Špaček Štěpán Časoměřič: Komárek David Zdravotník: Šikl Rudolf AF: D 5/3 – H 2/4 Fair-play: D 38 – H 37
Branky (asistence): 1. Štengel Zdeněk, 5. Štengel Zdeněk (Guth Petr), 9. Dvořák Dominik (Šmejkal Patrik), 17. Šmejkal Patrik (Dvořák Martin), 19. Dvořák Martin, 22. Dvořák Martin, 23. Maňkoš Dominik (Guth Petr), 24. Guth Petr, 37. Švanda Pavel, 38. Štengel Zdeněk (Seidl Milan) – 3. Kroc Patrik (Steinbach Vojtěch), 24. Steinbach Vojtěch (Felis Tomáš), 29. Kroc Patrik (Tesař Tomáš)
ŽK: 0 – Čížek David
FC NY Tiradores Ústí n/L: Skála Dušan, Seidl Milan, Štengel Zdeněk, Novák Vojtěch, Šmejkal Patrik, Dvořák Dominik, Guth Petr, Švanda Pavel, Vondráček Michal, Maňkoš Dominik, Dvořák Martin, Lotz Radek
Futsal Club Brandýsek: Eraković Aleksandar, Tesař Tomáš, Kroc Patrik, Kroc Lukáš, Steinbach Vojtěch, Čížek David, Felis Tomáš Nejlepší hráči: Štengel Z., Seidl M. (oba Ústí), Tesař T. (Brandýsek)

O1A0402 FC Sapa Praha – Liberecké Gazely 5 : 5 (3 : 2)

Rozhodčí: Orálek Kamil (8,2), Svoboda Richard (8,3) Delegát: Nepil Pavel Diváků: 20 Místo konání: SH Děkanka Praha Datum konání: 11.11.2022 Výkop: 20:15 Hlavní pořadatel: Látalová Nataša Časoměřič: Dang Qung Zdravotník: Doležalová Zuzana AF: D 3/6 – H 7/6 Fair-play: D 38 – H 35
Branky (asistence): 11. Tran Huy Anh (Le Huy Hiep), 18. Látal Marek, 20. Látal Marek, 27. Tran Huy Anh (Látal Marek), 35. Le Huy Hiep (Nguyen Dinh Nam) – 2. Henzl Filip, 11. Abrahám Radek, 26. Pokorný Adam (Henzl Filip), 37. Bohata Tomáš, 38. Gschwentner Roman (Kordík Jakub)
ŽK: 0 – Abrahám Radek, Pokorný Adam
FC Sapa Praha: Le Xuan Trung Kien, Tran Huy Anh, Látal Marek, Le Huy Hiep, Nguyen Dinh Nam, Nguyen Tung Anh, Tran Duy Khanh, Tran Huy Nam, Bělčický Martin, Nguyen Sy Martin
Liberecké Gazely: Lukeš Jan, Henzl Filip, Abrahám Radek, Burkoň Jan, Bohata Tomáš, Drzymala Lukáš, Gschwentner Roman, Kordík Jakub, Pokorný Adam, Rajchman Michal, Sluťák Josef, Tomášek Radek Nejlepší hráči: Henzl F., Lukeš J. (oba Lb Gazely), Tranh H.A. (Sapa Praha)

O1A0403 FC Brazil Kladno – SK Olympik Mělník B 7 : 7 (3 : 3)

Rozhodčí: Bázler Jiří (8,4), Říha Jaroslav (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 40 Místo konání: SH Kladno Datum konání: 13.11.2022 Výkop: 18:15 Hlavní pořadatel: Neumann Radislav Časoměřič: Havlena Tomáš Zdravotník: Dlouhá Eliška AF: D 6/2 – H 3/3 Fair-play: D 37 – H 33
Branky (asistence): 4. Nesládek Aleš (Danylych Denys), 9. Dlouhý Pavel (Havlíček Robin), 20. Danylych Denys, 22. Dlouhý Pavel (Čičmanec Lukáš), 28. Danylych Denys (Dlouhý Pavel), 34. Dlouhý Pavel (Havlíček Robin), 37. Danylych Denys (Zelenka Martin) – 10. Sváta Matěj (Šuba Pavel ml.), 19. Šuba Pavel ml. (Sváta Matěj), 20. Sváta Matěj, 29. Šuba Pavel ml. (Joäo Carlos), 31. Sváta Jakub (Joäo Carlos), 37. Sváta Jakub (Šuba Pavel ml.), 39. Sváta Matěj (Šuba Pavel ml.)
ŽK: Čičmanec Lukáš – Sváta Matěj, Šuba Pavel ml., Sváta Jakub
FC Brazil Kladno: Doležal Jan, Zelenka Martin, Nesládek Aleš, Čičmanec Lukáš, Havlíček Robin, Čampulka David, Dlouhý Pavel, Danylych Denys
SK Olympik Mělník B: Bouška Martin, Sváta Matěj, Říha Daniel, Šubrt Dominik, Šuba Pavel ml., Babovák Jan, Sváta Jakub, Silva De Amorim Wilder, Joäo Carlos, Džurynskyj Andrej Nejlepší hráči: Zelenka M., Čičmanec L. (oba Kladno), Šuba P. ml. (Mělník B)

O1A0404 Pampuch Liberec – Wizards DDM Praha 10 1 : 8 (1 : 4)

Rozhodčí: Zlatník Jakub (8,4), Řeháček Lubomír (8,4) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 30 Místo konání: SH Aréna Liberec Datum konání: 13.11.2022 Výkop: 20:00 Hlavní pořadatel: Halama Petr Časoměřič: Košteyn Petr Zdravotník: Žáčková Tina AF: D 4/2 – H 4/2 Fair-play: D 36 – H 37
Branky (asistence): 19. Čermák Lukáš (Čeřovský Lukáš) – 2. Vácha Zdeněk (Kokinda Ivo), 10. Urych Šimon (Tomek Jiří), 11. Chalupa Lukáš (Tomek Jiří), 16. Vácha Zdeněk, 24. Novák Tomáš, 29. Novák Tomáš, 38. Urych Šimon, 39. Chalupa Lukáš
ŽK: Lochman David, Pekař Petr – Novák Tomáš
Pampuch Liberec: Vik Tadeáš, Čeřovský Lukáš, Soukeník Petr, Průcha Michal, Gazquez Joaquín, Wanacki Andreas, Hybner Jan, Čermák Lukáš, Lochman David, Firman Lukáš, Bukhvak Vitaliy, Pekař Petr
Wizards DDM Praha 10: Koudelka Luboš, Tomek Jiří, Čechura Jan, Urych Šimon, Vácha Zdeněk, Báňa Tomáš, Kokinda Ivo, Chalupa Lukáš, Novák Tomáš, Imlauf Tomáš Nejlepší hráči: Chalupa L., Novák T., Tomek J. (všichni Wizards Praha)

O1A0405 Arsenal Benešov – Reas Česká Lípa 8 : 4 (1 : 3)

Rozhodčí: Maxián Libor (8,4), Borek Alexandr (8,3) Delegát: Čikara Petr Diváků: 12 Místo konání: SH Neveklov Datum konání: 11.11.2022 Výkop: 20:00 Hlavní pořadatel: Kouklík Josef st. Časoměřič: Rybka Zdeněk Zdravotník: Srbová Bohumila AF: D 0/2 – H 2/5 Fair-play: D 38 – H 38
Branky (asistence): 12. Mašek Jan (Kouklík Jakub), 24. Čipera David (Matoušek Lukáš), 27. Kouklík Jakub (Čipera David), 34. Matoušek Lukáš (Chrpa Martin), 36. Chrpa Martin (Kouklík Jakub), 37. Mašek Jan, 39. Čipera David (Matoušek Lukáš), 40. Kouklík Jakub (Čipera David) – 14. Konečný Petr (Kýček Daniel), 15. Kýček Daniel, 19. Kašubiak Jakub (Kýček Daniel), 26. Kýček Daniel
Arsenal Benešov: Dřevojan Filip, Chrpa Martin, Matoušek Lukáš, Kouklík Jakub, Kouklík Josef ml., Čipera David, Mašek Jan
Reas Česká Lípa: Jantač Petr, Nevrlý Ladislav, Hrdlička Ondřej, Kýček Daniel, Kašubiak Jakub, Konečný Petr, France Lukáš, Foubík Filip Nejlepší hráči: Čipera D., Mašek J. (oba Benešov), Kýček D. (Česká Lípa)

Autor: Ing. Jiří Chaloupka, předseda ObSF  „A“