Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Sat-An se protrápil k jednomu bodu

Sat-An se protrápil k jednomu bodu

První kolo Chance Futsal ligy zahájil kladenský SAT-AN ziskem bodu s pražskou Slavii po výsledku 0:0. „Hladový“ výsledek uhájili díky výbornému výkonu brankáře Konečného.

Kladenští se představili sice s důslednou obranou, ovšem vpředu zahodili dvě tři vyložené šance. Výborný se dnes představil jako jejich mistr spalovač, Chrobák trefil tyč. Slavia skončila v brejcích na výtečném Konečném. Vše, co kladenští futsalisté zkazili v poli, jejich brankář napravil.

Ve druhém poločase to měli hosté v obranné činnosti velmi usnadněné kvůli nepřesným přihrávkám, či kombinacím mužstva se SAT-ANem na prsou. „Dnešní výkon se mi vůbec nelíbil. Staří páni by nehráli hůř. Jsem zklamaný, že jsme nevyhráli. Slavia je soupeř, kterého jsme měli porazit. Trestuhodně jsme neproměnili šance,“ hodnotil utkání Jan Pergler, šéf kladenského klubu.

Příští utkání sehraje SAT-AN Kladno v pátek 21. 9. 2012 ve Vysokém Mýtě s místním Nejzbachem, na domácí půdě se pak představí hned v pondělí 24. září 2012 od půl deváté večer v duelu s plzeňským Indossem.

Nejlepší hráč SAT-ANu podle Kladenských listů: Konečný.

Kladno: Konečný – Šnídl, Chrobák, Müller, Studený, Výborný, Havár, Abrhám, Veselý, Fitzel, Junek.

Zdroj: Kladenské listy

Tabulka 1. ligy futsalu (Chance Futsal liga)