Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
VÝSLEDKY: V Kadani se zrodila remíza Perštejnu s Libercem, remizoval i kladenský Brazil

1. FUTSAL LIGA

Osmé kolo 1. Futsal ligy pokračovalo v neděli v Kadani. Domácí Spartak Perštejn přivítal FTZS Liberec. Vyrovnaný souboj před pěti sty diváky přinesl remízu 3:3. Futsalisté Rapidu Ústí nad Labem přivítali netradičně v Teplicích pražskou Spartu. Nedělní zápas 8. kola vyhráli Pražané 6:4. V jejich dresu řádili Maxharraj a Kelmendi.

TJ Spartak Perštejn – FTZS Liberec 3:3 (0:1)
Branky: 26. Baran (Belej), 27. Belej (Tavares), 38. Baran (Caio) – 16. Bialek (Jelínek), 28. Novotný (P. Bína), 37. Jelínek.

FC Rapid Ústí n. L. – Sparta Praha 4:6 (1:3)
Branky: 9. J. Gajdoš (Schorsch), 30. Novák (Maxa), 36. Vobořil, 37. Hajaš (Novák) – 8. Kelmendi (Maxharraj), 10. Brahimi (Maxharraj), 19. Darrier (Maxharraj), 26. Maxharraj (Kelmendi), 27. Maxharraj (Kelmendi), 38. Kelmendi (Borges).

2. LIGA

FC Baník Chomutov – Absolut Černý Dub 4:0 (2:0)
Branky: 5. Gedeon (Kasal), 18. Krok, 21. Gedeon (Krok), 24. Vlach (Dolechek).

TJ FC Dalmach Turnov – FK Boca Chotěboř 5:6 (0:2)
Branky: 21. Svoboda, 33. Pařízek, 34. Randák, 36. Špína, 38. Svoboda – 3. Čapek, 19. Klimeš, 31. Tichý, 33. Kratochvíl, 38. Klimeš, 39. Klimeš.

FTZS Liberec B – FC Betis Kadaň 2:3 (0:1)
Branky: 28. Zounek, 35. Patrman – 2. Schreiner (Škůrek), 24. Hrdinka (Kardos), 33. Hrdinka.

DIVIZE  „A“

Kladenský Brazil si v souboji s rezervou mělnického Olympiku připsal na své konto již třetí remízu  a zatím mu bez jediné porážky patří čtvrtá příčka tabulky.

Více ze stránek kladenského klubu:

CELKEM SMOLNÉ UTKÁNÍ JSME SEHRÁLI PROTI REZERVĚ MĚLNÍKA! | Hosté přijeli posíleni několika borci “A” týmu a stejně jsme sehráli velice dobré utkání.
BRAZIL “A” – SK Olympik Mělník “B” 7:7(3:3)
Góly: 3x Dlouhý, 3x Danylych, Nesládek
Další zápas = remíza. Jsme snad remízový králové? 😬 To už není možné. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a vytvořili si dobré šance. Jednu z nich proměnil Nesládek a vedli jsme 1:0. V 9. minutě jsme předvedli další povedenou akci kde na konci byl Dlouhý a stav utkání byl 2:0. Poté hosté měli několik závarů a skóre srovnali na 2:2. V tu chvíli byla hra dost rozháraná a nepomohl tomu ani sudí, který vymyslel PK pro hosty a ty v tu chvíli vedli 3:2. Do poločasu se nám ale podařilo srovnat Danylychem na 3:3. Nutno dodat, že jsme spoustu šancí nedali a některé střely skončili na tyčkách.
Druhý poločas začal dost podobně jako první. Měli jsme hromadu šancí, ale opět bojujeme s produktivitou. Nicméně i přesto jsme 2x skórovali – Dlouhý, Danylych. Stav utkání v tu chvíli byl 5:3 a byli jsme na koni. Bohužel pro nás hosté začali hrát powerplay, které musíme uznat měli velice dobré a nám dělali veliké problémy a skóre bylo opět srovnané – 5:5. Ve 34. minutě se opět ujímáme vedení kdy zkompletoval hattrick Dlouhý. Netrvalo to dlouho a hosté opět z powerplay skóre srovnávají. Ve 37. minutě se nenechal zahanbit ani Danylych a taktéž připsal hattrick – 7:6. Bohužel pro nás opět powerplay hostů a ve 39. minutě přišlo další srovnání skóre na 7:7, a tak celé utkání skončilo.
Sestava: Doležal – Čičmanec, Dlouhý, Čampulka – Zelenka, Havlíček, Danylych, Nesládek

Výsledky 4. kola Divize „A“ zde.

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR

V nedělní dohrávce krajského přeboru získala poslední Kutná Hora svůj první bod po domácí remíze s dobřichovickým Sokolem.