Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
REFERÁTY A STATISTIKY PO 5. KOLE STČ. KRAJSKÉHO PŘEBORU

Události 5.kola

Další kolo přineslo střídání na čele soutěže. Benešovští Tenisáci se, po obratu v Kralupech (čtvrtá výhra v řadě), probojovali do čela soutěže, opět se mohli spolehnout na svého kanonýra Průchu Š. 3+4, pomohlo jim i zaváhání dosud suverénního slánského Hraslu, který v derby jen remizoval s MCE. Druhou výhru v soutěži si připsal dobřichovický TJ Sokol v duelu s Příbramí, kde u domácích řádil zejména Rada L. 5+3. Benešov s Hraslem Slaný se svým soupeřům pomalu vzdalují, na své první výhry stále čeká MCE Slaný a Kutná Hora navíc ještě ani nebodovala. Lídrem aktivity zůstává s velkým náskokem benešovský Průcha Š. 13+13, který vede i tabulku střelců.

Statistiky

V dalším kole dopadl souboj domácí – hosté zcela nerozhodně v poměru 1 1 1. Domácí palubovku bez bodové ztráty uhájily jen Dobřichovice, které připravily i jediný dvouciferný výsledek, když Příbram inkasovala celkem 14 branek, v tomto utkání také padlo nejvíce branek, a to celkem 21 (nový rekord). K utkání nastoupilo celkem ve třech utkáních 50 hráčů (také nový rekord), nejvíce jich nominovaly Dobřichovice, a to 10, nejméně jich nasadil, jen 7, Hrasl Slaný. Vstřeleno bylo celkem 44 branek, nový rekord (průměr na zápas 14,66), domácí jich vstřelili 24 (průměr na zápas 8,00), hosté se trefili 20x, další rekord (průměr na zápas 6,66). Toto kolo sledovalo celkem jen 46 diváků, nejvíce jich našlo cestu do slánské haly, a to 16. Dva celky dostaly výhodu PVK6AF, dvě zahrával příbramský gólman a obě proměnil, ale Hrasl Slaný v této činnosti neuspěl a připravil se tím o výhru. Uděleno bylo celkem 7 žlutých karet. Až toto kolo našlo prvního červeného hříšníka, stal se jím kralupský Ocásek V. Nejvíce akumulovaných faulů posbírala Příbram, a to 12, nejslušnějšími celky v této činnosti byly hned čtyři celky, Dobřichovice, Hrasl Slaný, Kralupy a Benešov, s 8 fauly.

Brankové hody v Dobřichovicích s Příbrami pro sebe domácí rozhodli po změně stran, v poslední čtvrtině hry, domácí hru režíroval Rada L 5+3 s Kalvodou O. 3+3, snaha hostů v závěru utkání zdramatizovat nepřinesla. Velice rychlé utkání s mnoha pěknými akcemi na obou stranách. Oba celky byly naladěné velmi ofenzivně. Úvodní branku vstřelili hosté po 4 minutách hry Kvasnicou M., jak se později ukázalo, bylo to také jediné vedení hostujícího celku. Zanedlouho začal své galapředstavení domácí Rada L. a srovnává stav. O minutu později se domácí již radují z vedení po trefě Chadimy M. Brzy přichází další pojištění náskoku góly Černého D. a druhou trefou Rada L. Hosty to ale neznepokojilo a dvěma slepenými góly v podání Chytky F. a druhé branky Kvasnici M. jsou opět v těsném kontaktu. Krátce před přestávkou přinesla domácím větší klid branka Kalvody O. a hostitel si tak do druhého dějství přenesl dvoubrankový náskok. Hned v úvodu druhého poločasu navyšuje vedení domácích svoji druhou brankou Kalvoda O. Soupeř sice kontruje Branžovským M., ale domácí začínají mít mírnou převahu a pěti góly v řadě definitivně lámou odpor soupeře, postupně se trefují Chadima M. podruhé, dále kapitán Janoušek V., Kalvoda O. s Radou L. si kompletují hattricky a 11 trefu do příbramské sítě zajišťuje Román J. Hosté si v závěru vyvíjí tlak na zkorigování nepříznivého stavu, ale již jen kosmeticky upravují stav druhou trefou Chytky F. a dvakrát se prosazuje gólman Vančát M. z nabídnutých PVK6AF. V posledních minutách domácí ještě třikrát překonávají příbramského gólmana duem Radů. Příbrami se venku zatím vůbec nedaří, stejně jsou na tom ve venkovních zápasech i Dobřichovice.

Slánské derby mezi domácím MCE a dosud neporaženým Hraslem skončilo smírně, velice vyrovnané utkání, přetahovaná o výsledek, blíže k výhře měl Hrasl, ale v závěru za nerozhodného stavu neproměnili PVK6AF. Poměrně dlouho svítily na ukazateli skóre dvě nuly. První změna nastala až po 12 minutách a byli to hosté, kteří šli brankou Jandvojtoviče V. do vedení. To však trvalo jen krátce, vyrovnávací branku střílí Volf L., ale hosté rychle kontrovali Procházkou D. a vrací si vedení. Těsně před přestávkou se trefuje domácí Nykl M. a přináší nerozhodný stav prvního poločasu. I ve druhé částí hry se odehrává velmi vyrovnaný duel, tentokrát jdou do těsného vedení hned dvakrát domácí Markem M. a opět Volfem L, ale hosté vždy mažou náskok hostitele, nejprve Landvojtovičem J. ml a poté kapitánem Peškou J. 5 minut před koncem se hosté druhou trefou Landvojtoviče V. dostávají do dalšího vedení, které však trvá jen 2 minuty, to podruhé přesně zamířil domácí Marek M. a pátá remíza tohoto utkání je na světě. Hned poté ale domácí nabídli soupeři výhodu PVK6AF po zcela zbytečném faulu, ale hosté šanci na plný bodový zisk promarnili. Vzhledem k průběhu hry bylo rozdělení bodů celkem spravedlivé. U Hraslu si drží 100 % bodovou aktivitu kapitán Peška J. MCE má zatím jen dvě domácí remízy a také 100 % v zisku bodů Volfa L.

Benešovští Tenisáci si vezou všechny body z kralupské palubovky od AFC, dva rozdílné poločasy, domácí ztrácí dvoubrankové vedení i díky vyloučení svého hráče, čtyři branky v řadě ve druhé části hry znamenaly pro hosty výsledkový obrat jako i dva vstřelené hattricky Průchy Š. a Kožanta P., hostiteli nepomohla ani power-play ani hattrick Menčla D. Domácí začali dobře a již v 1 minutě šli do vedení Valdou D. Pak přišla pojišťovací branka Menčla D. a nic nenasvědčovalo tomu, že by měli mít s hosty nějaké problémy. Po čtvrthodině hry se ale hostům podařilo vstřelit kontaktní branku Průchou Š. a domácí šli do poločasové přestávky jen s těsným vedením. 23 minuta odstartovala dramatické změny, domácí Ocásek V. uviděl červeného žolíka za bezohlednou hru a hosté hráli přesilovku. Při ní však inkasovali třetí branku, podruhé se prosadil v tomto utkání Valda D. Hostům se podařilo v přesilové hře snížit kapitánem Marešem V. V dalších 3 minutách hosté dokonávají obrat 3 góly od Průchy Š., Kožanta P. a Mareše V. S tímto stavem se nechtěl spokojit zejména domácí hráč Menčl D. který hned dvakrát střílí kontaktní branku, ale to nestačí. Také u hostů se rodí hattricky u Kožanta P. a Průchy Š. Domácí ještě v závěru zkouší power-play, ale ta jim vůbec nevyšla, když při ní sami inkasují. První porážka pro Kralupy, Benešov táhne 100 % bodovou aktivitou Průcha Š.

N.P.C. Kutná Hora měla volno.

Střelcem kola se stal s 5 góly Rada L. z Dobřichovic. Asistentem kola, nahrával celkem na 4 branky, byl Průcha Š. z Benešova.

Statistiky:

200 branku Legie Příbram vstřelil, ve 2 sezóně, Vančát M.

Svůj 100 bod v aktivitě, nyní 101 (58+43), trefil ve své 6 sezóně Mareš V. z Benešova.

Svůj 100 bod v aktivitě, nyní 101 (57+44), vstřelil ve své 3 sezóně Rada L. z Dobřichovic.

čekatelé: Hrdlička J. (Hrasl Sl) – 3 body do stovky 97 (63+34), 5 sezóna, Landvojtovič V. (Hrasl Sl) – 2 body do stovky 98 (61+37), 5 sezóna, Volf L. (MCE Slaný) – 1 bod do čtyřstovky 399 (242+157), 12 sezóna, Nykl M. (MCE Sl) – 6 bodů do třístovky 294 (177+117), 8 sezóna. Fedrhanc A. (MCE Slaný) – 10 bodů do třístovky 290 (195+95), 5 sezóna, Pospíšil M. ml. (MCE Slaný) – 12 branek do stovky, Moravec L. (Kralupy) – 10 asistencí do dvoustovky, 16 sezóna, Drašnar O. (Příbram) – 13 asistencí do stovky, 7 sezóna

Sestava 5.kola:

Tůma J. (Benešov) 2 – Průcha Š. (Benešov) 3x, Rada L. (Dobřichovice), Kalvoda O. (Dobřichovice), Volf L. (MCE Slaný)

O1A0501 N.P.C. Kutná Hora: volno

O1A0502 TJ Sokol Dobřichovice – Legie Příbram 14 : 7 (5 : 3)

Rozhodčí: Orálek Kamil, Polák Ivo Diváků: 15 Místo konání: SH BIOS Dobřichovice Datum konání: 4.11.2022 Výkop: 20:00 Hlavní pořadatel: Velebil Radek Časoměřič: Kořán Václav Zdravotník: Žídková Klára AF: D 3/5 – H 7/5 Fair-play (trestné body): D 8 – H 14
Branky (asistence): 6. Rada Lukáš (Kalvoda Ondřej), 7. Chadima Miroslav (Černý Daniel), 10. Černý Daniel, 12. Rada Lukáš (Geissler Jiří), 19. Kalvoda Ondřej (Román Jiří), 21. Kalvoda Ondřej (Rada Lukáš), 28. Chadima Miroslav (Román Jiří), 30. Janoušek Václav (Rada Lukáš), 32. Kalvoda Ondřej (Chadima Miroslav), 35. Rada Lukáš (Kalvoda Ondřej), 36. Román Jiří (Chadima Miroslav), 38. Rada Lukáš (Kalvoda Ondřej), 39. Rada Jan (Rada Lukáš), 40. Rada Lukáš – 4. Kvasnica Michael (Čech Jonáš), 16. Chytka František (Valta Michal), 17. Kvasnica Michael (Chytka František), 25. Branžovský Marek (Venta Václav), 36. Chytka František (Venta Václav), 37. Vančát Milan, 38. Vančát Milan
ŽK: 0 – Venta Václav
TJ Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Janoušek Václav, Rada Jan, Halenka Jakub, Rada Lukáš, Román Jiří, Beránek Daniel, Kalvoda Ondřej, Černý Daniel, Chadima Miroslav
Legie Příbram: Vančát Milan, Venta Václav, Kvasnica Michael, Branžovský Marek, Čech Jonáš, Kvasnica Lukáš, Valta Michal, Chytka František Nejlepší hráči: Halenka J., Rada L. (oba Dobřichovice), Branžovský M. (Příbram)

O1A0503 MCE Slaný – Hrasl Slaný 5 : 5 (2 : 2)

Rozhodčí: Ježek Ondřej, Pejša Tomáš Diváků: 16 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 4.11.2022 Výkop: 19:30 Hlavní pořadatel: Pospíšil Miroslav st. Časoměřič: Staněk Ladislav Zdravotník: Snovická Jindra AF: D 5/6 – H 4/4 Fair-play (trestné body): D 15 – H 10
Branky (asistence): 13. Volf Libor (Marek Matyáš), 18. Nykl Michal (Volf Libor), 21. Marek Matyáš (Hnízdil Dominik), 31. Volf Libor (Marek Matyáš), 37. Marek Matyáš (Nykl Michal) – 12. Landvojtovič Vít (Procházka David), 14. Procházka David (Landvojtovič Jan ml.), 28. Landvojtovič Jan ml. (Peška Jan), 31. Peška Jan, 35. Landvojtovič Vít
ŽK: Nykl Michal, Říčka Jiří ml. – Klusáček Petr
MCE Slaný: Hnízdil Dominik, Volf Libor, Nejedlý Samuel, Pospíšil Miroslav ml., Marek Matyáš, Nykl Michal, Říčka Jiří ml., Novotný Filip
Hrasl Slaný: Hrdlička Jiří, Peška Jan, Bardoň Lukáš, Landvojtovič Vít, Landvojtovič Jan ml., Klusáček Petr, Procházka David Nejlepší hráči: Volf L. (MCE Sl), Klusáček P., Landvojtovič J. ml. (oba Hrasl Sl)

O1A0504 AFC Kralupy – Tenisáci Benešov 5 : 8 (2 : 1)

Rozhodčí: Trlida Zdeněk, Adámek Filip Diváků: 15 Místo konání: SH Kralupy Datum konání: 6.11.2022 Výkop: 18:00 Hlavní pořadatel: Listík Petr Časoměřič: Mára Petr Zdravotník: Hermanová Lenka AF: D 4/4 – H 5/3 Fair-play (trestné body): D 16 – H 10
Branky (asistence): 1. Valda David (Vymětalík Vladimír), 8. Menčl Dominik (Vymětalík Vladimír), 23. Valda David (Heimrath Pavel), 34. Menčl Dominik (Tetiva Martin), 35. Menčl Dominik (Valda David) – 14. Průcha Štěpán (Matoušek Milan), 24. Mareš Václav (Průcha Štěpán), 26. Průcha Štěpán, 29. Kožant Petr (Průcha Štěpán), 30. Mareš Václav (Rozsypal Lukáš), 35. Kožant Petr (Průcha Štěpán), 38. Kožant Petr (Průcha Štěpán), 39. Průcha Štěpán
ŽK: Ocásek Vítězslav, Vymětalík Vladimír – Šlejmar Jakub ČK: Ocásek Vítězslav – 0
AFC Kralupy: Heimrath Pavel, Moravec Lukáš, Bednárik Jan, Kaňka Jan, Menčl Dominik, Valda David, Ocásek Vítězslav, Vymětalík Vladimír, Tetiva Martin
Tenisáci Benešov: Tůma Jan, Mareš Václav, Šlejmar Jakub, Rozsypal Lukáš, Sklenička Martin, Průcha Štěpán, Matoušek Milan, Kožant Petr Nejlepší hráči: Průcha Š. (Benešov), Vymětalík V. (Kralupy), Tůma J. (Benešov)

Autor: Ing. Jiří Chaloupka, předseda Stč. KSF