Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
REFERÁTY A STATISTIKY PO 3. KOLE DIVIZE „A“

Události 3.kola

Po třetím kole již není žádný celek s plným počtem bodů, tři celky ještě neokusily hořkost porážky, Wizardi Praha, Benešov a Kladno, na první body stále čeká Česká Lípa. Šlágr kola se hrál u pražských Wizardů, kde v nervy drásajícím utkání s kladenským Brazilem, se dvěma rozdílnými poločasy, skončilo utkání nakonec nerozhodně, hosté nakonec vydolovali bod minutu před koncem při power-play, za bod mohou děkovat jak svému gólmanovi, tak i štěstí, když domácí trefili 7x brankovou konstrukci. Benešovský Arsenal přehrál ústecký NY Tiradores, rozhodla lepší obrana hostitele a střelecké umění jeho kapitána Haase P., který se trefil celkem 4x. Liberecký Pampuch potvrdil roli favorita u českolipského Reasu, dva hattricky Firmana L., a Wanackiho A., domácí navíc čelili výbornému libereckému gólmanovi, který kapituloval jen jednou. Mělnická rezerva Olympiku, posílena o tři hráče A celku, přemohla pražskou Sapu až po přestávce, hosty celou první polovinu držel gólman, oba celky inkasovaly branky při své hře power-play. Liberecké Gazely porazili Futsal Club Brandýsek díky bojovnosti, obětavosti i štěstí, soupeř jim pomohl hodně vychýlenou střeleckou muškou. Na čele aktivity zůstává kladenský Havlíček R. 7+4, vládne i střelcům.

Statistiky: v dalším kole dopadl souboj domácí hosté daleko lépe pro domácí celky v poměru 3 1 1, venku naplno bodoval jen liberecký Pampuch v České Lípě a Kladno vybojovalo remízu u Wizardů Praha. Žádný dvouciferný výsledek se tentokrát nekonal, neblíže k němu měly celky oba liberecké celky, které vstřelily shodně 9 branek. Nejvíce branek, a to celkem 13, padlo v utkání Libereckých Gazel s Brandýskem. K pěti utkáním nastoupilo celkem 95 hráčů (nový rekord), nejvíce jich nominovali liberecký Pampuch, a to 12, nejméně naopak Benešov, jen 7. Celkem bylo vstřeleno 48 branek (průměr na zápas 9,60), domácí jich vstřelili 27 (průměr na zápas 5,40), hosté se trefili 21x (průměr na zápas 4,20). Toto kolo navštívilo celkem 155 diváků (zatím nejméně), nejvíce jich našlo cestu do liberecké haly na Gazely, a to 60. Čtyři celky dostaly výhodu PVK6AF, ale Česká Lípa, Pampuch Lb, Wizards Pha ani Sapa Pha v této činnosti neuspěly. Celkem byly uděleny jen 4 žluté karty. Hrálo se opět slušně, bez vyloučení. Nejvíce akumulovaných faulů nasbírala Česká Lípa, a to 11, nejslušnějším celkem v této činnosti byl opět Brandýsek, s 5 fauly.

Benešovský Arsenal si poradil s ústeckým NY Tiradores, v celku herně vyrovnaném utkání dobré úrovně měli domácí pevnější obranu a efektivní koncovku v podání svého kapitána Haase P., kterému vydatně přispíval přesnými výhozy brankář Dřevojan F., hosté se proti konsolidované domácí obraně nemohli prosadit, nepomohla jim ani závěrečná šestiminutová power-play s pátým hráčem v poli. Utkání mělo zpožděný začátek utkání o 20 minut, neboť na několika místech kapala na hrací plochu ze střechy voda, utkání se nakonec odehrálo za vytrvalého vytírání hrací plochy během utkání a nemělo to žádný negativní vliv na hru. První minuty byly oboustranně opatrné. Do první vážnější akce se dostali hosté po přečíslení domácí obrany, ale domácí gólman byl pozorný. Zanedlouho domácí předvedli svoji silnou zbraň a po přesném výhozu gólmana zakončoval kapitán Haas P. ze střední vzdálenosti přesně k tyči. Hosté byli velmi blízko vyrovnávací brance po 8 minutách hry, ale střelu Nováka V. zastavily dvě tyče po sobě a míč poté do bezpečí uklidil domácí obránce. V 10 minutě přišla další gólová radost domácích, jak přes kopírák úvodní branka. Podruhé se trefuje Haas P. opět ze střední vzdálenosti a opět po výhozu svého gólmana. Domácí obrana byla pozorná a soupeře nepouštěla do vážnějších šancí, střely z větší vzdálenosti byly zablokovány, nebo je pochytal gólman Dřevojan F. Již po čtvrthodině hry měl na svých futsalkách možnost čistého hattricku Haas P., ale tváří v tvář ústeckému gólmanovi Skálovi D. neuspěl. Domácí gólman několikrát podpořil své spoluhráče hrou v poli a jednou po ztrátě míče domácí nabídli soupeři možnost zakončení přes celé hřiště do prázdné, ale netrefili odkrytou branku. Gólovka přišla i na druhé straně, ale Mašek J. dorážku zblízka umisťuje vedle ústecké branky. Další změnu skóre přinesla až 17 minuta, hostům se podařilo přečíslení a Šmejkal P. trefil angličanem kontaktní branku. Domácí měli ještě jednu šanci, 5 vteřin před koncem ale střelu Čipery D. reflexně vyrazil ústecký gólman. Do druhé části hry vstoupili aktivněji domácí hráči, ale ústecký gólman několikrát svůj celek podrží. Přesto benešovští střílí další branku, Haas P. si dokonává čistý hattrick po 23 minutách hry, kdy obloučkem přehazuje gólmana a míč se odráží od břevna do sítě. V dalších 10 minutách si oba celky vytváří šance k zakončení, ale gólmani jsou pozorní. Další pojistka domácích přichází 6 minut před koncem hry, kombinaci na jeden dotek zakončuje k tyči střelecky nabuzený Haas P. Hosté reagují hrou power-play s pátým hráčem v poli, ale domácí obrana je pevná a nepouští soupeře do vážnějšího zakončení. Hosté při této činnosti naopak inkasují do prázdné od Matouška L. (třetí asistence gólmana Dřevojana F.) Poslední šanci utkání měl nejlepší hráč na hřišti Haas P., ale ve skluzu na dlouhou nohu míjí ústeckou branku. Kladem utkání byla oboustranně slušná a korektní hra, takže rozhodčí udělili pouze jednu žlutou kartu domácím za zdržování hry.

Liberecký Pampuch si došel u českolipského Reasu k pohodlné výhře, hosté dominovali ve všech směrech, navíc měli oporu ve svém gólmanovi, dva vystřelené hattricky, Wanacki A., Firman L., domácí moc šancí na úspěch neměli, trefili jen čestný úspěch. Oboustranně slušně hrané utkání, kdy favorizovaní hosté byli lepším celkem, byli pohyblivější i aktivnější v zakončování. Domácí obrana odolávala celých 10 minut, než se hosté prosadili Firmanem L. Poté ve dvouminutových intervalech následovaly tři liberecké pojistky, trefili se Gazguez J., Wanacki A. a podruhé v tomto utkání Firman L. Tento čtyřbrankový náskok si hosté přenesli do části hry a hned v úvodu druhého dějství vedení ještě navyšují, Wanacki si dokonává hattrick. Domácí smazávají nulu na svém kontě až po 34 minutách hry, jedinou branku hostitele střílí Konečný P. Ke konci zápasu hosté přidávají další branky, ale na konečnou desítku již nedosáhli, Gazguez J. se trefuje podruhé, Firman L. si zkompletoval také hattrick, posledním střelcem byl 4 minuty před koncem Lochman D. Oba celky měly výhodu PVK6AF, ale ani jeden neskončil brankou.

Souboj dvou tabulkově nejvýše postavených klubů, domácích pražských Wizardů s kladenským Brazilem přinesl nerozhodný výsledek, dva zcela rozdílné poločasy, drama do posledních vteřin, hosté nakonec vybojují bod minutu před koncem při power-play, blíže k výhře, ale měli domácí, přes nepovedený 1 poločas, celkem 7x zachránila kladenskou svatyni branková konstrukce a také je podržel brankář. První gólovka přišla již po 3 minutách hry, domácí se dostali do přečíslení, ale střelu Chalupy L. zastavila tyč. Po pár vteřinách se ale hostitel dostal Hodžičem D. k dorážce, který otevřel skóre utkání. Radost domácím ale vydržela jen minutu, kladenský Dlouhý P. přešel přes dva hráče a zamířil přesně k tyči, vyrovnáno. Od tohoto okamžiku domácí hráči znejistěli, v soubojích i u míče byli později, nabízeli soupeři chyby v obraně. První tři šance ještě zlikvidoval domácí brankář Oberleitner V., ale v 9 minutě se podruhé trefuje Dlouhý P. tečovanou střelou, která zapadla do pražské sítě. Domácí v útoku zlobili především agilním Chalupou L., ale kladenský gólman Doležal J. je pozorný. To hosté byli v koncovce o poznání úspěšnější, Čampulka D. z bezprostřední vzdálenosti pojišťuje vedení svého celku, o pár minut později jdou hosté do přečíslení a Havlíček R. připojuje čtvrtou branku. Další pohromu pro domácí celek zastavuje břevno po střele Zelenky M. Očividně nejistí domácí hráči se dostávají do šance až v závěru poločasu, první pokus Chalupy končí u gólmana, ale z další akce, po dorážce, již kladenského gólmana překonává. V poslední minutě byli domácí blízko kontaktní brance, ale Blažek M. trefuje jen tyč. První vteřiny druhého dějství přistihly domácí hráče opět v letargii, Zelenka se dostal zcela osamocený v brankovišti před gólmana, kterému nasazuje kličku a dováží míč do prázdné branky. Tento gól ale velmi výrazně ovlivnil hry ve zbytku utkání, hosté jako by přestali hrát svoji hru založenou na pozorné obraně a domácí naopak přidali na obrátkách a začali stíhací jízdu. Ve 23 minutě domácí zahrávali PVK a z něj Hodžič D. trefuje šibenici kladenské branky. O pár vteřin později trefuje šibenici z brankoviště také Kokinda I. A je to již jen o jednu branku. V té samé minutě se po úspěšném presinku dostává k míči Vácha Z. a ze samotného nájezdu z poloviny hřiště vyrovnává stav. Za další minutu dokonává dílo zkázy pro hosty Novák T. o hezké kombinační akci na jeden dotek. I dalších minutách mají domácí hráči převahu i další šance, ale hosty drží ve hře gólman Doležal J., kterému pomáhají další dvě tyče i břevno. Od 35 minuty hosté hrají power-play, nejdřív s gólmanem, pak s pátým hráčem v poli. Tato činnost se jim nejdříve mohla vymstít, ale domácí z dálky trefují Belladou V. další kladenskou tyč. Nedáš-dostaneš, opět se naplnilo pravidlo, minutu před koncem se hosté po obléhání pražské branky dostali dorážce Havlíčkem R. a remíza byla na světě. V posledních vteřinách mohl domácím získat výhru nejlepší hráč na hřišti Chalupa L., ale jeho střelu vyrazil skvělý gólman Doležal J. na břevno.

Rezerva mělnického Olympiku, posílená o tři hráče A celku, zničila pražskou Sapu po změně stran, hosty držel celý první poločas ve hře gólman Le Xuan T.K., nebo mu pomáhala branková konstrukce, hosté vstřelili jen čestný úspěch při power-play hostitele, a to na zisk bodů nemohlo stačit. Posílený domácí celek se dostal do vedení v 9 minutě Gabčem J. ml. A kontroloval průběh zápasu. Navýšení vedení domácím úspěšně zabraňoval svými zákroky gólman Le Xuan T.K. a když už byl překonám, tak mu pomohla konstrukce branky. Hostitel ve snaze rozhodnout utkání do poločasu začal hrát power-play, ale tento záměr mu nevyšel. V poslední minutě prvního dějství přišla domácí ztráta míče a střela přes celé hřiště Nguyenem T.A. do opuštěné mělnické svatyně přinesla nerozhodný poločasový výsledek. Na začátku druhé se domácím podařilo přeci jen brankově odskočit, vedení vrátil na domácí stranu Novotný J. a pojistku přidal Machytka P. Tím definitivně zlomili odpor pražanů. V samotném závěru se domácí střelci prosadili ještě třikrát, dvě trefy zaznamenal Ježek J. a v poslední vteřině, při neúspěšné power-play soupeře, se trefil podruhé ještě Machytka P. Domácí nedokázali zužitkovat výhodu PVK6AF, který gólman vyrazil.

Liberecké Gazely přehráli Futsal Club Brandýsek bojovností, obětavostí a také štěstím, futsalovější hosté doplatili na střeleckou nemohoucnost, nebo jim stál v cestě skvělý domácí gólman Lukeš J., rozhodnuto bylo prakticky do přestávky. Poměrně dlouho svítily na ukazateli skóre dvě nuly, první činnost zapisovatele přinesla až 14 minuta hry, kdy se domácí dostali do vedení Sluťákem J. Od té doby domácí v minutových intervalech navyšují své vedení až na rozdíl pěti branek, dvakrát se prosazuje Abrahám R., mezi střelce se řadí také Moc J. a Kordík J. Hosté prolamují střelecké prokletí až minutu před koncem Erakovičem A., ale ještě jednou inkasují od Moce J. a jdou tak do poločasové pauzy s pětibrankovým mankem. Hosté se již z tohoto, pro ně výsledkového utrpení, již nevzpamatují. Dál je deptá svými výkony liberecký gólman Lukeš J., který kapituluje podruhé až ve 29 minutě po střele Steibacha V. Domácí v závěrečné desetiminutovce přidávají další branky, podruhé se trefuje i Kordík J., osmou branku střílí kapitán Henzl Filip. Slabou útěchou pro hostujícího Erakoviče A. může být vstřelený hattrick, ale ten na body nestačil. Střelecký účet dokončují domácí v samotném závěru Pokorným A. Vzhledem k průběhu hry, krutý výsledek pro hosty, ale tentokrát doplatili na špatnou koncovku.

Střelcem kola se stal se čtyřmi vstřelenými góly v řadě Haas P. z Benešova. Asistenty kola, nahrávali celkem na tři branky, byli Lochman D. z Pampuchu Lb a benešovský gólman Dřevojan F.

Historické statistiky:

čekatelé:

Brandýsek – 4 branky do patnáctistovky, 14 sezóna, Kroc Lukáš (Brandýsek) – 11 branek do stovky, 12 sezóna

Sestava 3.kola:

Lukeš J. (Gazely Lb) – Haas P. (Benešov), Machytka P. (Mělník B), Dlouhý P. (Kladno), Chalupa L. (Wizards Pha)

A0301 Arsenal Benešov – FC NY Tiradores Ústí n/L 5 : 1 (2 : 1)

Rozhodčí: Maxián Libor (8,4), Chyba Michal (8,4) Delegát: Ing. Hora Jan Diváků: 30 Místo konání: SH Neveklov Datum konání: 4.11.2022 Výkop: 20:20 Hlavní pořadatel: Kouklík Josef st. Časoměřič: Rybka Zdeněk Zdravotník: Mudr. Hromířová Jana AF: D 3/4 – H 5/2 Fair-play: D 36 – H 38
Branky (asistence): 5. Haas Petr (Dřevojan Filip), 10. Haas Petr (Dřevojan Filip), 23. Haas Petr (Matoušek Lukáš), 34. Haas Petr (Matoušek Lukáš), 37. Matoušek Lukáš (Dřevojan Filip) – 17. Šmejkal Patrik (Vondráček Michal)
ŽK: Matoušek Lukáš – 0
Arsenal Benešov: Dřevojan Filip, Haas Petr, Matoušek Lukáš, Kouklík Josef ml., Čipera David, Kouklík Jakub, Mašek Jan
FC NY Tiradores Ústí n/L: Skála Dušan, Seidl Milan, Seidl Jakub, Novák Vojtěch, Šmejkal Patrik, Guth Petr, Švanda Pavel, Vondráček Michal, Maňkoš Dominik, Dvořák Martin, Lotz Radek Nejlepší hráči: Haas P. (Benešov), Seidl M. (Ústí), Dřevojan F. (Benešov)

O1A0302 Reas Česká Lípa – Pampuch Liberec 1 : 9 (0 : 4)

Rozhodčí: Mollinger Lukáš (8,4), Lutka Josef (8,4) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 25 Místo konání: SH Česká Lípa Datum konání: 5.11.2022 Výkop: 20:00 Hlavní pořadatel: Nevrlý Ladislav st. Časoměřič: Polák Miroslav Zdravotník: Řezáč Jaroslav AF: D 6/5 – H 6/2 Fair-play: D 37 – H 37
Branky (asistence): 34. Konečný Petr – 10. Firman Lukáš (Lochman David), 13. Gazquez Joaquín, 15. Wanacki Andreas (Soukeník Petr), 18. Firman Lukáš (Mazánek Tomáš), 22. Wanacki Andreas (Mazánek Tomáš), 28. Wanacki Andreas (Soukeník Petr), 34. Gazquez Joaquín (Lochman David), 35. Firman Lukáš (Lochman David), 36. Lochman David
ŽK: Nevrlý Ladislav – Firman Lukáš
Reas Česká Lípa: Neuman René, Nevrlý Ladislav, Konečný Petr, France Lukáš, Dřevínek Petr, Hrdlička Ondřej, Kučera Petr, Heptner Milan
Pampuch Liberec: Vik Tadeáš, Lochman David, Soukeník Petr, Mazánek Tomáš, Wanacki Andreas, Gazquez Joaquín, Sonntag Lukáš, Čermák Lukáš, Firman Lukáš, Moravec Dalibor, Bukhvak Vitaliy, Beňo Daniel Nejlepší hráči: France L. (Česká Lípa), Vik T., Gazguez J. (oba Pampuch Lb)

O1A0303 Wizards DDM Praha 10 – FC Brazil Kladno 6 : 6 (2 : 4)

Rozhodčí: Borek Alexandr (8,2), Bázler Jiří (8,4), Bázler Jiří Delegát: Vaněk Václav Diváků: 10 Místo konání: SH ZŠ Kunratice Datum konání: 6.11.2022 Výkop: 19:00 Hlavní pořadatel: Janoušek Michal Časoměřič: Báňa Tomáš Zdravotník: Jireček Jaroslav AF: D 5/5 – H 2/6 Fair-play: D 38 – H 37
Branky (asistence): 3. Hodžič Dino, 19. Chalupa Lukáš, 23. Hodžič Dino, 24. Kokinda Ivo (Chalupa Lukáš), 25. Vácha Zdeněk, 26. Novák Tomáš (Kokinda Ivo) – 4. Dlouhý Pavel (Havlíček Robin), 9. Dlouhý Pavel (Havlíček Robin), 12. Čampulka David, 15. Havlíček Robin (Dlouhý Pavel), 21. Zelenka Martin (Čičmanec Lukáš), 39. Havlíček Robin
Wizards DDM Praha 10: Oberleitner Vít, Tomek Jiří, Blažek Michal, Vácha Zdeněk, Novák Tomáš, Shkirych Kiril, Hodžič Dino, Kokinda Ivo, Chalupa Lukáš, Bellada Václav, Koudelka Luboš
FC Brazil Kladno: Doležal Jan, Neumann Radislav, Čampulka David, Dlouhý Pavel, Čičmanec Lukáš, Havlíček Robin, Zelenka Martin, Havlena Tomáš Nejlepší hráči: Chalupa L. (Wizards Pha), Doležal J., Dlouhý P. (oba Kladno)

O1A0304 SK Olympik Mělník B – FC Sapa Praha 6 : 1 (1 : 1)

Rozhodčí: Polák Ivo (8,4), Orálek Kamil (8,4) Delegát: Bc. Gryc Leoš Diváků: 30 Místo konání: SH Mělník Datum konání: 6.11.2022 Výkop: 18:00 Hlavní pořadatel: Šuba Pavel st. Časoměřič: Netolický Jan Zdravotník: Rác David AF: D 1/6 – H 1/5 Fair-play: D 38 – H 38
Branky (asistence): 9. Gabčo Josef ml. (Ježek Jaromír), 22. Novotný Jiří (Joäo Carlos), 26. Machytka Patrik (Novotný Jiří), 36. Ježek Jaromír (Machytka Patrik), 39. Ježek Jaromír (Machytka Patrik), 40. Machytka Patrik – 20. Nguyen Tung Anh (Le Xuan Trung Kien)
SK Olympik Mělník B: Džurynskyj Andrej, Ježek Jaromír, Novotný Jiří, Joäo Carlos, Babovák Jan, Gabčo Josef ml., Frýzek Lukáš, Silva De Amorim Wilder, Šuba Pavel ml., Machytka Patrik, Bouška Martin
FC Sapa Praha: Le Xuan Trung Kien, Tran Huy Anh, Látal Marek, Le Huy Hiep, Nguyen Dinh Nam, Nguyen Tung Anh, Nguyen Xuan Huy, Ngueyen Khac Viet Nejlepší hráči: Gabčo Josef ml. (Mělník B), Le Xuan T.K. (Sapa Pha), Machytka P. (Mělník B)

O1A0305 Liberecké Gazely – Futsal Club Brandýsek 9 : 4 (6 : 1)

Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,4), Bázler Jiří (8,4), Bázler Jiří Delegát: Černý Martin Diváků: 60 Místo konání: SH Arena Liberec Datum konání: 6.11.2022 Výkop: 18:00 Hlavní pořadatel: Tomášek Radek Časoměřič: Cechl Pavel Zdravotník: Vele Ester AF: D 5/4 – H 1/4 Fair-play: D 38 – H 37
Branky (asistence): 14. Sluťák Josef, 15. Abrahám Radek, 17. Moc Jaroslav (Pokorný Adam), 18. Abrahám Radek (Henzl Filip), 19. Kordík Jakub, 20. Moc Jaroslav (Bohata Tomáš), 30. Kordík Jakub (Henzl Pavel), 32. Henzl Filip, 39. Pokorný Adam – 19. Eraković Aleksandar (Kroc Patrik), 29. Steinbach Vojtěch, 35. Eraković Aleksandar, 36. Eraković Aleksandar (Tesař Tomáš)
ŽK: 0 – Felis Tomáš
Liberecké Gazely: Lukeš Jan, Henzl Filip, Abrahám Radek, Bohata Tomáš, Gschwentner Roman, Henzl Pavel, Kordík Jakub, Moc Jaroslav, Pokorný Adam, Rajchman Michal, Sluťák Josef
Futsal Club Brandýsek: Tesař Tomáš, Kroc Patrik, Toman Matěj, Kroc Lukáš, Zíka Jan, Steinbach Vojtěch, Eraković Aleksandar, Čížek David, Felis Tomáš Nejlepší hráči: Lukeš J. (Gazely Lb), Zíka J. (Brandýsek), Abrahám R. (Gazely Lb)

Autor: Ing. Jiří Chaloupka, předseda ObKF „A“