Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
VÝSLEDKY: Chrudim zvládla dohrávku, ale Perštejn nedal kůži lacino

1. FUTSAL LIGA

Šest stovek fanoušků vidělo v Kadani zajímavý zápas. V dohrávce 7. kola 1. Futsal ligy hostil Perštejn mistrovskou Chrudim. Domácí po první půli uhráli remízu 2:2, ale po přestávce si favorit vítězství pohlídal.

TJ Spartak Perštejn – FK Chrudim 3:5 (2:2)
Branky: 12. Holman (Süssmilch), 17. Holman (Baran), 40. Caio (pen.) – 8. Capinha (Slováček), 13. Slováček, 31. Dudu (D. Drozd), 36. Éverton (P. Drozd), 36. vlastní.

2. LIGA

SK Amor Kloboučky Vyškov – FC Pramen Havlíčkův Brod 5:4 (3:2)
Branky: 3. Obruča (Tichý), 6. Mikeš (Nový), 19. Obruča, 25. Plichta, 37. Tichý (Pešta), 38. Tichý (Pešta) – 3. Plichta, 20. Cakl (Karlík), 40. Fikar.

Helas Brno B – FC Tango Hodonín 5:7 (0:4)
Branky: 6. Lidmila (Šperka), 9. Špička (Lidmila), 14. Lidmila (Šperka), 16. Šperka, 18. Táborský (Milošic) – 4. Čech (Ťok), 11. Sopůšek (Čech), 12. Michalec (Ťok), 20. Ťok, 4. Rehák, 7. Ťok (Varmuža), 19. Čech (Ťok).

FC Atraps Modřice – Žabinští Vlci Brno 0:5 (0:1)
Branky: 5. Chroust (Havlín), 27. Havlín, 28. Starý, 34. Havlín, 37. Havlín.

FC Baník Chomutov – FTZS Liberec B 5:3 (5:2)
Branky: 1. Kasal (Krok), 12. Vlach, 14. Doleček, 15. Kasal, 19. Tykal (Krok) – 12. Janouš (Bína), 18. Janouš (Kazda), 39. Kratochvíl (Bína).

DIVIZE  „A“

Další skvělý úspěch si na své konto připsali futsalisté kladenského Brazilu, když na půdě vedoucího celku divize a exdruholigisty – pražských Wizards, uhráli remízu. Více o utkání níže ze stránek kladenského klubu. Naopak se nedařilo našemu druhému zástupci v soutěži, Brandýsek podlehl na palubovce libereckých Gazel.

Výsledky 3. kola:

FC Arsenal Benešov – FC NY Tiradores Ústí n.L.  5 : 1 (2:1)
Reas Česká Lípa – Pampuch Liberec  1 : 9 (0:4)
Wizards DDM Praha 10 – FC Brazil Kladno 6 : 6 (2:4)
SK Olympik Mělník B – Sapa Pha 6 : 1 (1:1)
Gazely Liberec – F.C. Brandýsek 9 : 4 (6:1)
BRAZIL “A” – Wizards DDM Praha 10 6:6(4:2)
Góly: 2x Havlíček, 2x Dlouhý, Čampulka, Zelenka
V pražských Kunraticích nás nečekal vůbec lehký zápas. Do zápasu jsme vstoupili vlažně a hned z první vážnější šance soupeře jsme inkasovali – 0:1. Poté jsme měli 13ti minutovku kdy jsme hráli velice dobrý futsal s krásnými akcemi a byli jsme odměněni 4 góly. Góly vstřelili 2x Dlouhý, Havlíček a Čampulka. Bohužel pro nás jsme do poločasu ještě jednou inkasovali a to 2 minuty před koncem a šlo se do kabin za stavu 4:2 pro nás. Nástup do druhého poločasu byl jak z říše snů, když hned po 11 vteřinách Zelenka obešel i brankáře a zasunul na 5:2. Poté domácí jak když přepnuli na vyšší rychlostní stupeň a během několika minut(čti 4) celý zápas otočili na 5:6. Nutno dodat, že k tomu ještě nastřelili snad 8x konstrukcí brány. Ale to nás nepoložilo a zodpovědným výkonem jsme alespoň Havlíčkem dokázali srovnat na konečných 6:6. Kvalitní výkon s kvalitním soupeřem, a tak bod do tabulky bereme a příští týden se popereme o další v domácí hale!
Ps. Velice dobré utkání odchytal brankář Doležal a několikrát nás svými zákroky podržel!
Sestava: Doležal – Čičmanec, Dlouhý, Neumann – Zelenka, Havlíček, Čampulka, Havlena