Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Víkendový program: Tahákem slánské derby MCE – Hrasl

Víkendový program: Tahákem slánské derby MCE – Hrasl

1. FUTSAL LIGA

Nejvyšší soutěž má tento víkend přestávku, na programu je pouze nedělní dohrávka 7. kola mezi Perštejnem a Chrudimí.

O dohrávce 7. kola 1. Futsal ligy zde.

2. LIGA

Druhá nejvyšší soutěž má o víkendu na programu již své sedmé kolo, kladenští futsalisté v něm přivítají plzeňské Jerigo. To je na tom v tabulce ještě hůře než domácí, ti by tak měli být v tomto utkání mírným favoritem.

Program 7. kola 2. ligy – západ zde.

DIVIZE  „A“

Ve třetím kole divizní skupiny „A“ cestují oba naši zástupci na palubovky soupeřů. Druhý tým tabulky, kladenský Brazil, se představí v Praze v souboji s vedoucím celkem soutěže, exdruholigovým Wizardem. Brandýsek pak zajíždí na palubovku libereckého nováčka pokusit se o zisk první výhry v soutěži.

Program 3. kola Divize „A“ zde.

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR

Asi největším tahákem pro místní futsalové příznivce bude zítřejší slánské derby v rámci pátého kola krajského přeboru, ve kterém se utkají futsalisté celků MCE a Hraslu.

Program 5. kola Stč. KP zde.