Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Program: Brandýsek i Brazil hrají o víkendu v domácím prostředí

Program: Brandýsek i Brazil hrají o víkendu v domácím prostředí

1. FUTSAL LIGA

O víkendu je na programu již 7. kolo naší nejvyšší soutěže, příznivci z našeho regionu to budou mít nejblíže do pražských Řep, kde se v místním Sport centru utká Sparta s českolipskými Démony. Utkání Perštejn – Chrudim je z důvodu účasti chrudimským v základním kole Ligy mistrů odloženo.

Program 7. kola 1. FUTSAL ligy zde.

2. LIGA – ZÁPAD

V šestém kole druhé nejvyšší soutěže zajíždějí doposud nepříliš úspěšní kladenští futsalisté na palubovku předposledního Turnova, povinností pro ně je zde bodovat naplno.

Program 6. kola 2. ligy – západ zde.

DIVIZE „A“

Oba dva naši zástupci ve třetí nejvyšší soutěži se v jejím druhém kole představí na domácích palubovkách. Brandýsek zítra přivítá rezervu mělnického Olympiku, která v úvodním kole schytala debakl od libereckého nováčka, kladenský Brazil se pak v neděli utká s českolipským Reasem. I ten v úvodním kole prohrál s nováčkem, a to s pražskou Sapou.

Program 2. kola Divize „A“ zde.

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR

Slánskému Hraslu se v úvodních kolech krajského přeboru dařilo, když si připsal dvě výhry. Favoritem pak bude i v pátečním duelu, kdy na své palubovce přivítá dobřichovické futsalisty. To borci dalšího slánského celku MCE to budou mít podstatně těžší, když zajíždějí ke svému duelu na palubovku druhých benešovských Tenisáků.

Program 4. kola Stč. KP zde.