Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
VE SLANÉM SE USKUTEČNILO GRÉMIUM TÝMŮ OKRESNÍCH SOUTĚŽÍ

VE SLANÉM SE USKUTEČNILO GRÉMIUM TÝMŮ OKRESNÍCH SOUTĚŽÍ

V pondělí 24.10.2022 se ve Slaném uskutečnilo grémium účastníků kladenských okresních soutěží, které řídil předseda OSF Kladno pan Pavel Nepil.

V úvodu jednání byli účastníci seznámeni se složením všech tří okresních soutěží, přivítáni byli zástupci nováčků nebo staronových účastníků soutěže 1. DFK Slaný „B“, FC Brazil Kladno „B“, PK Třebusice a RB Vinařice. Proběhla aktualizace adresáře účastníků soutěží, následně bylo schváleno rozlosování soutěží. V další části byli účastníci seznámeni s jejich specifikami a se zněním příslušných soutěžních dokumentů, ve kterých před letošní sezónou došlo k minimu změn.

Účastníci pak byli seznámeni s aktualizací Pravidel futsalu SFČR, následovala obsáhlá diskuse ke všemu projednávanému. Příprava okresních soutěží tak byla tímto jednáním završena, jejich start je pak naplánován na neděli 13. listopadu 2022, kdy se bude hrát ve stochovské sportovní hale úvodní kolo OS II. třídy, v následujících víkendech jsou na programu i úvodní kola ostatních okresních soutěží.

Zápis z jednání GTOS zde.