Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Český mistr je v Makedonii. Ve středu zahájí svou pouť Ligou mistrů

Český mistr je v Makedonii. Ve středu zahájí svou pouť Ligou mistrů

Futsalisté Chrudimi dorazili po sedmnácti hodinách do makedonského Skopje, kde tento týden odehrají základní skupinu 8. Do elitní fáze postoupí pouze vítěz.

Chrudimští začnou ve středu proti slovenskému Lučenci, o den později nastoupí proti lucemburskému Differdange a skupinu zakončí v sobotu proti makedonskému FC Shkupi.

„Hodně jsme se na Ligu mistrů připravovali, na trénincích tvrdě pracovali a zkoušeli herní systémy, abychom naši formu vyladili k dokonalosti. Samozřejmě máme velký respekt k ostatním soupeřům, ale bude to hlavně o nás, o našich výkonech. Vím, že natrénováno máme, udělali jsme pro to maximum, takže se jedeme do Makedonie poprat o postup a věřím, že se s ním domů i vrátíme,“ řekl před turnajem pro klubový web Brazilec Éverton.

Program skupiny 8

Středa 26. 10. 2022
17:00 | FK Chrudim – FK Lučenec (SVK)
20:00 | FK Differdange 03 (LUX) – FC Shkupi (MKD)
Čtvrtek 27. 10. 2022
17:00 | FK Differdange 03 – FK Chrudim
20:00 | FC Shkupi – FK Lučenec
Sobota 29. 10. 2022
17:00 | FK Lučenec – FK Differdange 03
20:00 | FC Shkupi – FK Chrudim

Zdroj: www.fotbal.cz