Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Program: Slavia se představí v Chrudimi, zahajuje divize „A“

Program: Slavia se představí v Chrudimi, zahajuje divize „A“

Vedle reprezentačního celku žen, který bude v akci dnes a v sobotu v rámci kvalifikace o ME  2023, pokračují o víkendu i nejvyšší a regionální futsalové soutěže. Svým úvodním kolem zahájí i divizní skupina „A“.

1.FUTSAL LIGA

Pražskou Slavii čeká tento víkend druhé těžké utkání, po úterní dohrávce 5. kola v Plzni se v tom aktuálním představí v pátek na palubovce Chrudimi. Příznivci našeho regionu to na prvoligový futsal budou mít nejblíže do Mělníka, kde místní Olympik přivítá pražskou Spartu.

Program 6. kola 1. FUTSAL ligy zde.

2. LIGA

Západní skupina druhé nejvyšší soutěže má tento víkend na programu páté kolo, kladenští futsalisté na své palubovce přivítají svého souseda v tabulce, rovněž čtyřbodové Teplice. Cílem je pochopitelně zisk všech tří bodů, podpora příznivců tak bude jistě vítaná.

Program 5. kola 2. ligy – západ zde.

DIVIZE „A“

O víkendu zahajuje svým úvodním kolem divizní skupina „A“, oba naši zástupci se však představí na palubovkách soupeřů. Brandýsek zajíždí do Prahy, kde se v kunratické sportovní hale utká s exdruholigovými Wizardy, kladenský Brazil se zase ve své divizní premiéře představí na palubovce zkušeného benešovského Arsenalu.

Program 1. kola Divize „A“ zde.

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR

Třetím kolem pokračuje o víkendu i krajský přebor, do hry se poprvé zapojí naráz i oba naši zástupci.  Futsalisté slánského MCE přivítají dosud stoprocentní, v tabulce první Kralupy, Hrasl pak zajíždí ke svému utkání na palubovku poslední Kutné Hory.

Program 3. kola Stč. KP zde.