Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
REFERÁTY A STATISTIKY PO 2. KOLE STČ. KRAJSKÉHO PŘEBORU

Události 2.kola

Další kolo 29.ročníku Středočeského krajského přeboru se odehrávalo zcela v režii domácích celků. Kralupy navázaly na úvodní výhru dalším tříbodovým ziskem, byť hráli s podstatně jinou sestavou než úvodní kolo, kombinovaná sestava Dobřichovic na body nedosáhla. Benešov spustil střelecké manévry s nekompletní Kutnou Horou a z mnoha šancí vytěžil 11 branek, šestibodové představení Průchy Š. (4+2), kterému dobře sekundovali Šlejmar J. (3+2) a Matoušek M. (0+4), soupeř s jediným hráčem na střídání moc šancí neměl, vstřelil jen čestný úspěch. Slánský Hrasl se rozstřílel v duelu s Příbramí až v závěrečné třetině zápasu (bezbrankový stav vydržel až do 28 minuty), také zde hosté docílili pouze jediné branky. MCE Slaný mělo volno.

Statistiky

Druhé kolo zvládly 100 % domácí celky v poměru 3 0 0. Dva „tenisové“ výsledky přišly z Kralup a Slaného, dvouciferný výsledek a 11 vstřelených branek připravil Benešov na své neveklovské palubovce Kutné Hoře, v tomto utkání také padlo nejvíce branek, a to celkem 12 (11+1). K utkání nastoupilo celkem ve třech utkáních 44 hráčů, nejvíce jich, po 8 hráčích, nominovaly celky Kralup, Dobřichovic a Benešova, nejméně jich nasadila, celkem jen 6, Kutná Hora. Vstřeleno bylo celkem jen 28 branek (průměr na zápas 9,33), domácí jich vstřelili 23 (průměr na zápas 7,66), hosté se trefili pouze 5x (průměr na zápas 1,66). Úvodní kolo sledovalo celkem jen 40 diváků, nejvíce jich našlo cestu do neveklovské a slánské haly, a to po 15. Žádný celek nedostal výhodu PVK6AF. Uděleny byly celkem jen 2 žluté karty. Hrálo se slušně bez vyloučení. Nejvíce akumulovaných faulů posbíraly Kralupy, a to 8, nejslušnějšími celky v této činnosti byly Kutná Hora a Příbram, se 3 fauly.

Kralupské AFC si připsalo již druhou výhru v soutěži, na které se podílelo hned 6 jiných hráčů oproti úvodnímu kolu, dvougóloví Hamáček D. a Ocásek V., dobřichovický Sokol v silně kombinované sestavě, se 4 hráči rezervního týmu, zlomil střelecké prokletí až téměř po půl hodině, za již rozhodnutého stavu, dvě trefy Rady J. na bodový zisk nestačily. Od začátku se hrál rychlý útočný futsal z obou stran. Utkání bylo vyrovnané až do 11 minuty, kdy se domácí dostali do vedení hlavičkou domácího kapitána Moravce L. To hostitelský celek nastartovalo na vyšší obrátky a po pěkných kombinačních akcích přidal dvě pojistky Valdou D. a Hamáčkem D. Hosté se střelecky do přestávky neprosadili a šli tak do druhého dějství s tříbrankovým mankem. Brzy po změně stran domácí navýšili vedení Ocáskem V., ale hosté se ještě nadechli, a dvěma slepenými góly Romána J. a Rady J. utkání zdramatizovali. Domácí však neponechali nic náhodě, odpověděli stejnou měrou, přišel druhý zásah Ocáska V. a podruhé se prosadil i Harmáček D. Hosté stihli ještě v závěrečné minutě snižovací branku Rady J., pro kterého to byl také druhý zásah, který však na body nestačil.

Benešovští Tenisáci si v poklidu zastříleli proti nekompletnímu kutnohorskému N.P.C., z velkého množství šancí vstřelili celkem 11 branek a několikrát ještě rozezvučeli brankovou konstrukci soupeře, o body do aktivity se starala hlavně trojice Průcha Š. 4+2, Šlejmar J. 3+2 a Macháček M. 0+4, hosté s jediným hráčem na střídání domácí obranu ani brankáře moc neprověřovali. Aktivní vstup hostitelského celku od prvních minut zúročil již po 2 minutách hry Průcha Š., ve hře bylo oboustranně dost nepřesností hlavně v zakončení, pojistka domácího celku přišla až v 9 minutě po opakované střele Průchy Š. V té samé minutě hosté nabídli svému hostiteli přečíslení a Šlejmar J. střílí lehkou branku do prázdné. Hosté podnikali jen sporadické útoky, ale bez přesného zakončení, byli pod neustálým tlakem a po 13 minutách se trefuje opět do prázdné o tyčku Rabiňák O. První vážnější akce hostů přišla až tři minuty před přestávkou, ale střela Tugsmahdakha M. skončila jen ve zdi domácích hráčů. První zásah si domácí brankář Franěk M. připsal až v 19 minutě, ale byl pozorný, stejně tak o minutu později. Také druhé dějství začali domácí svižně, třikrát musel z kraje poločasu zasahovat kutnohorský brankář Kratochvíl K., ale poté kapituloval popáté, další branka do prázdné, trefil se Šlejmar J. Další šance domácího celku přinesly jen trefená břevna Rabiňákem O. a Průchou Š. Asi největší šance hostů v dosavadním průběhu hry přišla ve 28 minutě, ale Franěk M. vychytal Vokouna R. Zmar hostů podtrhla 30 minuta, kdy šli hned tři hráči sami na kutnohorského gólmana a do prázdné uklidil míč Šlejmar J., který si tak zkompletoval hattrick. Hosté smazali nulu na svém kontě až povedenou střelou k tyči Mukařovským D., byl to však jen čestný úspěch. Poté své střelecké schopnosti potvrdil dalšími dvěma totožnými góly z velké dálky přesně k tyči Průcha Š. Blízko své premiérové brance byl domácí Macháček M. dvě minuty před koncem, ale trefil jen tyč. V závěrečných minutách domácí své vedení navýšili Marešem, který nasadil brankáři jesle, a nakonec se dvakrát stihl prosadit také Kožant P., v obou případech zakončoval opět do prázdné kutnohorské branky.

Slánský Hrasl hrál dlouho s příbramskou Legií tzv. oťukávanou, bezbrankový výsledek vydržel až do 28 minuty, až první branka probudila domácí střelce, dva zásahy v závěru stihli Ladvojtovič J. ml. a Kuba O., soupeř odpověděl jen jednou kontaktní brankou. Velice dlouho se na slánské palubovce nic nedělo, ještě ve 28 minutě svítil na ukazateli skóre bezbrankový stav 0:0. Pak vzal osud tohoto utkání na své futsalky nejlepší domácí hráč Landvojtovič J. ml. a dvěma góly zařídil hostiteli vedení, konečně se začalo na palubovce něco dít, přicházely i další šance. Soupeř sice rychle snížil Bálkem M., ale to bylo od hostů vše, začali jim docházet síly a ve dvouminutových intervalem přicházely další domácí pojistky, 2x se trefil Kuba O., mezi střelce se zapsal také kapitán Peška Jan a vše uzavřel v závěru utkání Hájek T. Nakonec z toho bylo výsledkově hladké domácí vítězství, ale urodilo se až v závěrečné desetiminutovce.

MCE Slaný měl v tomto kole volno.

Střelcem kola se stal se 4 góly Průcha Š. z Benešova. Asistentem kola byl se čtyřmi nahrávkami další benešovský hráč Macháček M.

Statistiky: Sedmistou branku Dobřichovic vstřelil v 6 sezóně Rada J.

čekatelé: Kutná Hora – 6 branek do stovky, 2 sezóna, Mareš V. (Tenisáci Bn) – 1 bod do stovky 99 (56+43), 6 sezóna, Hrdlička J. (Hrasl Sl) – 3 body do stovky 97 (63+34), 5 sezóna, Rada L. (Dobřichovice) – 10 bodů do stovky 90 (50+40), 3 sezóna, Volf L. (MCE Slaný) – 8 bodů do čtyřstovky 392 (238+154), 12 sezóna, Fedrhanc A. (MCE Slaný) – 10 bodů do třístovky 290 (195+95), 5 sezóna, Pospíšil M. ml. (MCE Slaný) – 13 branek do stovky, Moravec L. (Kralupy) – 12 asistencí do dvoustovky, 16 sezóna

Sestava 2.kola:

Hrdlička J. (Hrasl Sl) – Valda D. (Kralupy), Průcha Š. (Benešov), Šlejmar J. (Benešov), Landvojtovič J. ml. (Hrasl Sl)

O1A0201 MCE Slaný – volno

O1A0202 AFC Kralupy – TJ Sokol Dobřichovice 6 : 3 (3 : 0)

Rozhodčí: Svoboda Richard, Adámek Filip Diváků: 10 Místo konání: SH Kralupy Datum konání: 14.10.2022 Výkop: 20:00 Hlavní pořadatel: Listík Petr Časoměřič: Moravec Aleš Zdravotník: Hermanová Lenka AF: D 3/5 – H 2/2 Fair-play (trestné body): D 8 – H 4
Branky (asistence): 10. Moravec Lukáš (Valda David), 11. Valda David (Šaroch Michal), 13. Harmáček Daniel, 24. Ocásek Vítězslav (Valda David), 31. Ocásek Vítězslav, 33. Harmáček Daniel (Koláček Tomáš) – 28. Román Jiří (Kalvoda Ondřej), 29. Rada Jan (Rada Lukáš), 40. Rada Jan (Román Jiří)
AFC Kralupy: Hamák Daniel, Moravec Lukáš, Bednárik Jan, Ocásek Vítězslav, Valda David, Harmáček Daniel, Koláček Tomáš, Šaroch Michal
TJ Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Rada Lukáš, Román Jiří, Babiak Matyáš, Rada Jan, Beránek Daniel, Kalvoda Ondřej, Kustoš Adam Nejlepší hráči: Valda D., Ocásek V. (oba Kralupy), Román J. (Dobřichovice)

O1A0203 Tenisáci Benešov – N.P.C. Kutná Hora 11 : 1 (4 : 0)

Rozhodčí: Borek Alexandr, Maxián Libor Diváků: 15 Místo konání: SH Neveklov Datum konání: 16.10.2022 Výkop: 18:00 Hlavní pořadatel: Bára Lukáš Časoměřič: Pěkný Petr Zdravotník: Kaňková Tereza AF: D 5/2 – H 2/1 Fair-play (trestné body): D 7 – H 3
Branky (asistence): 2. Průcha Štěpán (Mareš Václav), 9. Průcha Štěpán (Matoušek Milan), 10. Šlejmar Jakub (Matoušek Milan), 13. Rabiňák Ondra (Šlejmar Jakub), 24. Šlejmar Jakub (Matoušek Milan), 30. Šlejmar Jakub (Průcha Štěpán), 36. Průcha Štěpán (Matoušek Milan), 37. Průcha Štěpán, 38. Mareš Václav (Franěk Michal), 39. Kožant Petr (Průcha Štěpán), 40. Kožant Petr (Šlejmar Jakub) – 33. Mukařovský David (Vojtíšek Matěj)
Tenisáci Benešov: Franěk Michal, Mareš Václav, Průcha Štěpán, Rozsypal Lukáš, Šlejmar Jakub, Rabiňák Ondra, Kožant Petr, Matoušek Milan
N.P.C. Kutná Hora: Kratochvíl Kryštof, Mukařovský David, Vokoun Radek, Vojtíšek Matěj, Dostál Lukáš, Tugsmandakh Munkhbayasak Nejlepší hráči: Šlejmar J., Průcha Š., Matoušek M. (všichni Benešov)

O1A0204 Hrasl Slaný – Legie Příbram 6 : 1 (0 : 0)

Rozhodčí: Říha Jaroslav, Orálek Kamil Diváků: 15 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 14.10.2022 Výkop: 19:15 Hlavní pořadatel: Landvojtovič V. Časoměřič: Landvojtovič J. Zdravotník: Andrlová Markéta AF: D 1/4 – H 2/1 Fair-play (trestné body): D 7 – H 5
Branky (asistence): 28. Landvojtovič Jan ml. (Hrdlička Jiří), 32. Landvojtovič Jan ml. (Peška Jan), 34. Kuba Ondřej (Klusáček Petr), 36. Peška Jan, 38. Kuba Ondřej (Peška Jan), 39. Hájek Tomáš (Landvojtovič Jan ml.) – 33. Bálek Matěj (Valta Michal)
ŽK: Klusáček Petr – Kvasnica Michael
Hrasl Slaný: Hrdlička Jiří, Peška Jan, Landvojtovič Jan ml., Hájek Tomáš, Procházka David, Klusáček Petr, Kuba Ondřej
Legie Příbram: Vančát Milan, Šperer Josef, Valta Michal, Kvasnica Michael, Venta Václav, Bálek Matěj, Harvan Marian Nejlepší hráči: Landvojtovič J. ml., Peška J. (oba Hrasl Sl), Bálek M. (Příbram)

Autor: Ing. Jiří Chaloupka, předseda Stč. KSF