Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Program: Dnes reprezentace, o víkendu nejvyšší i regionální soutěže

Program: Dnes reprezentace, o víkendu nejvyšší i regionální soutěže

REPREZENTACE

Již dnes se ve sportovní hale TJ Lokomotiva Plzeň odehraje od 17.30 hodin očekávaný kvalifikační duel o postup na MS 2024 mezi naší reprezentací a Arménií. Více o celé akci a prodeji vstupenek je možno nalézti zde.

Během víkendu se pak odehrají další kola nejen obou nejvyšších soutěží, ale i druhé kolo Středočeského krajského přeboru.

1. FUTSAL LIGA

Páté kolo 1. FUTSAL ligy je tentokrát naplánováno do pěti dnů od pátku do úterý, právě v úterý se odehraje asi největší tahák kola mezi plzeňským Interobalem a pražskou Slavií. V ten den je také na programu předehrávka následujícího 6. kola mezi Perštejnem a ústeckým Rapidem, která se bude hrát před televizními kamerami.

Program 5. kola 1. FUTSAL ligy, včetně předehrávky 6. kola zde.

2. LIGA – ZÁPAD

O víkendu je na programu i 4. kolo západní skupiny druhé nejvyšší soutěže, kladenští futsalisté v něm zajíždějí na palubovku kadaňského Betisu. Domácí jsou v tabulce na posledním místě, když v úvodních kolech dvakrát vysoko podlehli vedoucím týmům tabulky. Kladenští futsalisté si v posledním kole konečně na své konto připsali první tři body za vydřenou výhru nad pražskými Bohemians, do utkání tak nastoupí v roli mírných favoritů.

Program 4. kola 2. ligy – západ zde.

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR

Druhé kolo má o víkendu na programu i nejvyšší krajská soutěž, tentokrát se svým příznivcům představí druhý slánský celek Hrasl. Ten na své palubovce přivítá v pátek Legii Příbram, která dokázala v úvodním kole přehrát silné benešovské Tenisáky. Domácí tak na rozjezd nečeká nic lehkého. Tým MCE Slaný má v tomto kole pauzu.

Program 2. kola Stč. KP zde.