Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Dobrá zpráva. Sobotní utkání z Arménie odvysílá ČT3

Dobrá zpráva. Sobotní utkání z Arménie odvysílá ČT3

Druhé kvalifikační utkání české futsalové reprezentace o postup na MS 2024 uvidí futsaloví příznivci v sobotu v přímém přenosu na ČT3. Český tým hraje od 16 hodin v Arménii.

„Česká televize projevila zájem odvysílat všechny kvalifikační zápasy Česka ve skupině 3. Jednání s některými asociacemi je složitější, ale jsme rádi, že Arménci na přenos kývli a vyšlou mezinárodní signál. Vzhledem k termínové kolizi s jinými dříve domluvenými sporty na kanále ČT sport našli zástupci televize místo v programu ČT3, za což jim děkuji,“ informoval PR manažer SFČR Michal Pavlík.

Český tým se od pondělí připravuje v Plzni na oba zápasy s Arménií. Třetí kvalifikační duel odehraje ve středu 12. října od 17:30 hodin v hale TJ Lokomotiva Plzeň. Vstupenky jsou stále v prodeji. Do Arménie odlétají svěřenci trenéra Tomáše Neumanna ve čtvrtek večer. Do Plzně se vrátí znovu v neděli dopoledne.