Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Satanům úvod sezony nevyšel, dvakrát padli

Satanům úvod sezony nevyšel, dvakrát padli

Dvěma porážkami vstoupili do nové druholigové sezony futsalisté Kladna. Nejprve doma podlehli tradičnímu rivalovi z Mladé Boleslavi 2:6 a posléze v hale ve Světlé nad Sázavou domácí Chotěboři 3:6.

Před novým ročníkem soutěže měl kouč Jiří Veselý cíl pohybovat se na špici tabulky.

„Bohužel se nám nepodařilo dotáhnout do zdárného konce příchod posil,“ litoval s tím, že v pátek, kdy v osm večer hostí nováčka Bohemians 1905, by měli nastoupit téměř kompletní, ne jako na Vysočině, kde měl kvůli nemocem a pracovnímu vytížení k dispozici jen pět hráčů do pole.

„Kluci to ale odehráli velmi dobře. Musím je pochválit. Byl však vidět velký rozdíl ve zkušenostech,“ řekl kormidelník Satanů. Jeho tým smazal dvougólové manko a vyrovnal i potom, co vlastním gólem nabídl soupeři vedení 3:2.

Po čtvrté obdržené brance začali hrát hosté power play, v níž dvakrát kapitulovali. „To už se projevovala i širší lavička soupeře,“ uznal Veselý.

V premiéře padlo Kladno s Boleslaví. V jeho podání v kvalitní první části vedli 1:0, do pauzy však hosté otočili a poté, co Šnídl neproměnili po obrátce nájezd, dostali z protiútoku třetí branku.

„Pak už jsme se z toho nedokázali dostat,“ konstatoval Veselý.

Zdroj: https://kladensky.denik.cz/ostatni_region/satanum-uvod-sezony-nevysel-dvakrat-padli-20221004.html