Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Program: Kladno přivítá v domácím prostředí pražské Bohemians

Program: Kladno přivítá v domácím prostředí pražské Bohemians

Nejvyšší soutěž má nadále reprezentační pauzu před důležitým kvalifikačním duelem o postup na MS, které odehraje náš reprezentační tým příští středu v Plzni s Arménií. Futsaloví příznivci tak tento víkend půjdou opět na duely druhé nejvyšší soutěže a nově budou mít možnost navštívit duely úvodního kola Středočeského krajského přeboru.

V rámci 3. kola 2. ligy – západ přivítají kladenští futsalisté na své palubovce nováčka soutěže – pražské Bohemians, snahou domácích pak bude zajisté získat první tři body do tabulky.

Program 3. kola 2. ligy – západ zde.

O víkendu je na programu rovněž úvodní kolo Středočeského krajského přeboru, v něm se z našich zástupců představí pouze celek MCE Slaný. Ten ke svému duelu cestuje do Dobřichovice, kde se utká s místními Sokoly. Další slánský celek Hrasl má v úvodním kole vzhledem k sedmičlennému obsazení soutěže volno.

Program 1. kola Stč. KP zde.