Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Termín pro doplacení startovného již pozítří

Termín pro doplacení startovného již pozítří

Do pátku 30. září jsou všichni přihlášení účastníci do okresních soutěží povinni doplatit startovné do plné výše. Řada celků tak stále ještě neučinila, přinášíme proto jejich přehled.

Okresní přebor: 1. DFK Slaný, PK Třebusice.

Okresní soutěž I. třídy: SK Jarpice, FK Slavoj Kladno, PK Třebusice „B“.

Okresní soutěž II. třídy: FC Brazil Kladno „B“, 1. FC Slavoj Kladno, FC Atletico Slaný (uhradí dnes v hotovosti), 1. DFK Slaný „B“, SK Slatina, SK Stehelčeves, FC Velká Buková.

Do dnešního termínu se také měli vyjádřit účastníci OS I. a II. třídy k nabídce postupu do vyšších okresních soutěží. Zatím se nevyjádřili všichni oslovení, nicméně doposud zaslaná stanoviska jsou bohužel negativní. Definitivní složení soutěží budeme znát nejpozději po 30. září.

Dalším krokem k organizaci okresních soutěží bude Grémium týmů okresních soutěží, které se uskuteční v salonku restaurace Zimák ve  Slaném v pondělí 24. října. Pozvánky budou všem účastníkům včas zaslány.