Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Grémia soutěží potvrdila jejich účastníky

Grémia soutěží potvrdila jejich účastníky

Zatímco nejvyšší soutěž má za sebou již své úvodní kolo, celky druhých lig a regionálních soutěží, které nás zajímají – divizní skupiny „A“ a Středočeského krajského přeboru, teprve jednaly na svých úvodních grémiích. To pro účastníky 2. ligy – skupiny západ se uskutečnilo ve středu 12.9.2012 v sídle FAČR v Praze na Strahově, grémium účastníků divizní skupiny „A“ a Středočeského krajského přeboru se uskutečnilo v sobotu 15. září 2012 ve Slaném. Všechna jednání pak měla téměř shodný program – především byl doladěn los soutěží, účastníci byli seznámeni s novou podobou Rozpisu mistrovských soutěží (RMS) a jeho přílohami, především pak Směrnicí pro pořadatele domácích utkání. Další část jednání se zaměřila na přelomovou novinku v českém futsale – nový registrační systém FUTis a nový způsob platby členských příspěvků. Účastníci grémií byli dále seznámeni se základními změnami v pravidlech futsalu a se specifiky soutěží.

ÚČASTNÍCI SOUTĚŽÍ

Po roční přestávce bez zástupce našeho okresu, zaviněné postupem kladenského SAT-ANu do nejvyšší soutěže a naopak odstoupením slánské Čechie, má opět druhá nejvyšší soutěž zástupce kladenského futsalu, a to v podobě vítěze divizní skupiny „A“ celku F.C. Brandýsek. Druhá liga má úvodní kolo na programu v pátek 28. září 2012, futsalisté Brandýsku v něm zajíždí do nové sportovní haly v České Lípě, kde se utkají s místním celkem F.A. Zole. Na domácí palubovce se brandýští představí v následujícím kole v pátek 5. října 2012, když přivítají tradičního účastníka druhé nejvyšší soutěže FC Arsenal Benešov.

Účastníci 2. ligy – skupiny „západ“

FC Radobýl Litoměřice, F.A. Zole Česká Lípa, SK Olympik Mělník, TJ FC Dalmach Turnov, FC Betis Kadaň, UFA Hradec Králové, Slavia TU Liberec, FK Boca Chotěboř, FC Arsenal Benešov, Goll Běloves a nováčkové F.C. Brandýsek a Sokol Dobřichovice.

Ve složení divizní skupiny „A“ došlo k jedné kosmetické změně, když se teplický FC Centurions spojil s druhým teplickým celkem, prvoligovým FC Balticflora, v divizi tak bude vystupovat jako její rezerva. Kladensko pak má v této soutěži pětinásobné zastoupení v podobě celků 1. DFK Slaný, PK Třebusice, MCE Slaný, Hrasl Slaný, posledním pak je nováček SAT-AN Kladno „B“. Divizní skupina zahajuje úvodním kolem o víkendu 5. – 7. října 2012.

Účastníci Divize „A“

1. DFK Slaný, FC Balticflora Teplice „B“, PK Třebusice, MCE Slaný, Hrasl Slaný, Legie Příbram, Atmos FK Bělá p.B., FC Malibu Mladá Boleslav, SAT-AN Kladno „B“, Combix Ústí n.L, AFC Kralupy n.Vl. a Relax Ústí n.L.

I ve složení Středočeského krajského přeboru jsme se dočkali jedné změny, když několik dní před konáním grémia ze soutěže z ekonomických důvodů odstoupil celek SC Veltěž. Ten byl pak okamžitě nahrazen ambiciózním týmem FC O.K. Kladno. S ním tak ve čtvrté nejvyšší soutěži bude působit rovněž pět celků z Kladenska – ještě FC Foboz Slaný, RSC Čechie Slaný, AFC Celtic Kladno a další nováček 1. FC Slavoj Kladno. I krajský přebor začíná úvodním kolem o víkendu 5. – 7. října 2012.

Účastníci Středočeského krajského přeboru

HFK Příbram, SK Olympik Mělník „B“, FC Foboz Slaný, MBV Mladá Boleslav, RSC Čechie Slaný, Tenisáci Benešov, TJTZ Atlantic Rakovník, AFC Celtic Kladno, SKP Kolín, 1. FC Slavoj Kladno, FC O.K. Kladno a TJ Bystřice.