Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Kladenské celky se utkaly v přípravném duelu

Kladenské celky se utkaly v přípravném duelu

Včera se v kladenské sportovní hale odehrálo přípravné utkání mezi divizním nováčkem FC Brazuil Kladno a druholigovým FK Kladno. Je jen škoda, že ani jeden z celků o tomto utkání nedokázaly uvést žádnou informaci, propagace futsalu je v tomto velice žalostná ….

Informaci o utkání přinášíme ze stránek celku FC Brazli Kladno:

FC Brazil Kladno – FK Kladno 3:3 (1:2)
Góly: Dlouhý, Zelenka, Danylych
Zápas jsme začali dobře a měli jsme tam dobré pasáže hry. Soupeř nejčastěji hrozil po našich chybách, rychlými protiútoky. Hned dva z nich proměnil a ve 12. minutě jsme prohrávali 0:2. Poté FK Kladno zkoušelo hru v powerplay, ale i oni udělali hrubou chybu a tu ihned potrestal Dlouhý gólem přes celé hřiště do prázdné brány – 1:2. Toto skóre platilo až do poločasu. Do druhé půle jsme naskočili ještě lépe než do té první a bylo to na herním projevu znát. Po hezké kombinaci kdy Čampulka přistrčil míč Dlouhému a ten na zadní tyči našel volného Zelenku, zavěsil poslední jmenovaný do prázdné brány – 2:2!
6 minut před koncem jsme se opět nevyvarovali hloupé chybě, kdy brankář Doležal místo dlouhého výhozu volil výhoz na Čičmance, kterého zavřel na lajně, ten přišel o balón a Kladenští trestali – 2:3. I přesto jsme dále šlapali a byli jsme odměněni vyrovnávacím gólem. 3 minuty před koncem se kolem lavičky domácí protáhl jako lasička Čampulka, kdy obešel hned 2 hráče a před bránou našel Danylycha, který se nemýlil – 3:3! Takto už utkání skončilo.
Děkujeme FK Kladno futsal za výborný zápas a držíme palce v soutěži!
Sestava: Doležal – Čičmanec, Čampulka, Dlouhý, Neumann – Zelenka, Danylych, Havlíček, Nesládek