Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Reprezentanti vyzkoušeli nový povrch haly a navštívili Řečkovice

Reprezentanti vyzkoušeli nový povrch haly a navštívili Řečkovice

Sportovní hala na Vodové v Brně, kde se 20. září odehraje zápas kvalifikace Česko – Bosna a Hercegovina, má zbrusu nově lakovaný povrch. Čeští futsalisté na něm absolvovali první trénink.

Reprezentační tým doznal oproti nominaci jedné změny. Matěje Slováčka, který se stále zotavuje ze zranění, nahradil slávista Jan Homola. Tým trenéra Tomáše Neumanna má za sebou první tréninky, ale také milou návštěvu.

Hráči před úterní večeří navštívili mladé futsalisty z klubu Orel Řečkovice, kteří stojí za projektem DětskýFutsal.cz. Po tréninku došlo na střelbu penalt na reprezentační gólmany a čtyři podepsané dresy, které dostanou o přestávce úterního zápasu s Bosnou, vyhráli Antonín Másilko, Theodor Havlíček, Nicolas Velek a David Holeček. Na závěr povedené návštěvy krásného areálu nechyběla ani autogramiáda.

Futsalisté z Orla Řečkovice zavítají na úterní kvalifikační zápas. Děti do 15 let mají vstup zdarma. Všichni ostatní platí vstupenku za 150 Kč. Koupit si ji můžete zde.