Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
HISTORICKÁ TABULKA STČ. KRAJSKÉHO PŘEBORU A MEDAILISTÉ SOUTĚŽE

HISTORICKÁ TABULKA STČ. KRAJSKÉHO PŘEBORU A MEDAILISTÉ SOUTĚŽE

Již osmadvacet let se hraje Středočeský krajský přebor. Za tu dobu se v něm představilo celkem 85 týmů, z toho devětadvacet celků z našeho okresu. Nejčastěji si tuto soutěž zahráli futsalisté celku AFC Kralupy, kteří se představili v patnácti ročnících, třináct jich odehráli futsalisté celku MCE Slaný, dvanáct třebusičtí borci.

Nejúspěšnějším celkem historie krajského přeboru je tým AFC Kralupy n.Vl., který může nadále svou bilanci vylepšovat. Druhá příčka patří třebusickým futsalistům,  ti však letos budou hrát z vlastního rozhodnutí pouze okresní přebor. Na třetím místě je celek MCE Slaný, i ten bude moci svou pozici v letošním ročníku vylepšovat.

HISTORICKÁ TABULKA CELKŮ STŘEDOČESKÉKO KRAJSKÉHO PŘEBORU  1995 – 2022

pořadí                           klub počet

sezón

počet

utkání

 výhry remízy prohry      skóre body
   1.   AFC KRALUPY n/Vl   15   316   154    35   127  1963 : 1681  497
   2.  PK TŘEBUSICE   12   252   144    20    88  1839 : 1362  452
   3.  MCE SLANÝ (Alpina)   13   272   125    20   127  1762 : 1912  395
   4.  Soccer Club Veltěž    9   198   112    17    69  1354 : 1099  353
   5.  TJTZ Atlantic Rakovník                – 3 body   10   216    98    18   100  1227 : 1191  309
   6.  FC Arsenal Benešov B                 – 3 body    9   188    94    21    73  1234 : 1213  300
   7.  R. S. C. Čechie Slaný                  – 3 body    9   186    89    10    87  1193 : 1177  274
   8.  SKP (Deportivo) KOLÍN             – 3 body    8   174    87     7    80  1187 : 1222  265
   9.  FC Foboz Slaný    9   198    83    15   100  1242 : 1343  264
  10.  AFC Celtic Kladno    8   176    82    15    79  1280 : 1277  261
  11.  FK Viva Příbram    6   124    81    17    26    980 : 655  260
  12.  FC Mnichovo Hradiště    7   132    78    10    44    772 : 588  244
  13.  FC Tempo Benešov    7   146    78     9    59    821 : 733  243
  14.  FC Total Slavík Bakov B    6   132    65    20    47    705 : 582  215
  15.  FC Vojenské Lesy Praha    4    88    69     6    13    642 : 331  213
  16.  FC Rohožník (Šampion) Praha 21    9   186    58    17   111    976 : 1432  191
  17.  Futsal Club Brandýsek    4    80    63     1    16    649 : 384  190
  18.  SK Olympik Mělník B                    – 6 bodů    5   110    62     9    39    705 : 618  189
  19.  HFK Příbram (OTH Hořovice)    7   154    57    11    86  1021 : 1140  184
  20.  Atmos FK Bělá p/B    7   154    59     6    89    880 : 1001  183
  21.  Akademie (FC O. K.) Kladno    6   132    55    15    62    939 : 946  180
  22.  FC Jílové    4    86    58     4    24    800 : 551  178
  23.  TENISÁCI BENEŠOV    5   108    54     7    47    526 : 468  169
  24.  FC (Sebranka) Stochov                 – 6 bodů    6   128    54     9    65    750 : 768  165
  25.  FC Joga (Players) Mladá Boleslav    5   110    49    14    47    636 : 637  161
  26.  HRASL SLANÝ    4       82    47     5    30    530 : 387  146
  27.  Ebárna (SK Hotel) Kladno    3    62    46     4    12    479 : 307  142
  28.  FC BRAZIL KLADNO    4    78    42     6    30    455 : 454  132
  29.  TJ Sokol Dobřichovice    5   102    42     8    52    688 : 746  128
  30.  Realvestav (LK Trans) Slatina    3    66    39     6    21    567 : 431  123
  31.  Sat-an (Ebárna Boys) Kladno    2    44    39     4     1    421 : 185  121
  32.  MBV Mladá Boleslav                      – 3 body    3    66    37     8    21    466 : 314  116
  33.  KLC Klobuky    3    58    36     2    20    308 : 243  110
  34.  FC Malibu Mladá Boleslav    3    62    35     4    23    485 : 414  109
  35.  AC Sparta Slaný    2    44    33     5     6    276 : 171  104
  36.  SK Olympik Mělník    3    66    30     6    30    458 : 452   96
  37.  Bitches Benešov    3    66    27     2    37    383 : 439   83
  38.  1.DFK Slaný    2    42    25     6    11    356 : 233   81
  39.  PK Třebusice B    3    66    23     9    34    353 : 414   78
  40.  SK Omask Kovo Kladno    4    84    25     3    55    510 : 714   78
  41.  Selp SV (Praha) Mladá Boleslav    2    44    22     3    19    298 : 233   69
  42.  Botafogo Mělník    2    44    22     3    19    330 : 339   69
  43.  Haka Krnsko 87    3    66    21     5    40    332 : 449   68
  44.  AFC Rapid Páleček    2    36    20     2    14    160 : 152   62
  45.  Dynamo Kladno    3    66    19     5    42    287 : 353   62
  46.  SK Betonika Plus Lužec    3    62    19     3    40    228 : 343   60
  47.  RFC Botafogo Mladá Boleslav    1    22    19     2     1    146 : 48   59
  48.  Olympia Příbram    1    22    19     1     2    220 : 49   58
  49.  Aqua Benešov    2    44    18     4    22    295 : 325   58
  50.  TJ Sokol Katusice    4    84    18     4    62    450 : 809   58
  51.  Sunar Benešov    1    22    19     0     3    179 : 86   57
  52.  ISŠ Příbram    1    22    18     0     4    231 :164   54
  53.  Selp SV (Praha) Mladá Boleslav B    1    22    17     1     4    187 : 95   52
  54.  SK Olympic Mělník C    1    22    17     0     5    239 : 144   51
  55.  FC Joma Sport Milovice    1    22    17     0     5    194 : 115   51
  56.  SAF Mladá Boleslav    2    44    15     6    23    184 : 291   51
  57.  FC Kings Rakovník    3    66    15     4    47    347 : 513   49
  58.  FC Rohožník (Letňany) Praha 21 B    3    66    14     6    46    386 : 774   48
  59.  Eros Dosa Říčany    2    44    14     4    26    185 : 238   46
  60.  1.DFK Slaný B    2    44    13     3    28    238 : 284   42
  61.  Legie Příbram    1    22    13     2     7    173 : 120   41
  62.  FC Mazáci Přelouč    2    36    13     2    21    223 : 224   41
  63.  AFK Rozdělov    2    44    12     5    27    253 : 330   41
  64.  FK Union Slaný    2    44    12     4    28    275 : 372   40
  65.  FC 83 Příbram    1    20    12     1     7    152 : 102   37
  66.  FC Total Slavík Bakov    1    14    12     0     2      73 : 30   36
  67.  Slavia Benešov    1    14    11     1     2      74 : 36   34
  68.  RSC Čechie Slaný B    1    22     9     1    12    140 : 151   28
  69.  1.FC Slavoj Kladno    2    44     8     2    34    257 : 466   26
  70.  1. FK Kročehlavy    2    44     8     1    35    189 : 350   25
  71.  Tefal Bohemia (Chips) Praha    2    44     6     4    34    265 : 403   22
  72.  Atletico Skalka Praha    2    44     6     2    36    280 : 489   20
  73.  FC Dženno Vršovice    1    22     6     1    15      98 : 151   19
  74.  N.P.C. KUTNÁ HORA    1    20     5     1    14      92 : 126   16
  75.  FC Tatran Zlonice    1    20     5     0    15    114 : 240   15
  76.  Sport Club Slaný    1    22     4     1    17      57 : 118   13
  77.  TJ Bystřice    1    22     4     0    18      98 : 210   12
  78.  FC Himmer Mladá Boleslav          – 3 body    1    22     4     1    17    106 : 188   10
  79.  FK Stochov    1    18     2     3    13      73 : 176    9
  80.  Benfi Trenčín    2    40     2     2    36      85 : 261    6
  81  Jiko Kralupy    1    22     3     0    19    106 : 225    3
  82.  Sezta Mladá Boleslav    1    22     0     0    22        0 : 110    0
  83.  Euro Debř    1    14     0     0    14        0 : 70    0
  84.  Astra Týnec    1    22     0     0    22        0 : 110    0
  85.  Fireco Říčany    1    22     0     0    22        0 : 110    0

Pozn.: Celkům SK Olympik Mělník „B“, FC Stochov a Sokol Dobřichovice bylo odečteno 6 bodů.

Celkům TJTZ Atlantic Rakovník, FC Arsenal Benešov „B“, R.S.C. Čechie Slaný, SKP Kolín, MBV Mladá Boleslav a FC Himmer Mladá Boleslav byly odečteny 3 body.

 

MEDAILISTÉ STČ. KP

   ročník              1.místo                  2.místo                    3.místo
1994/1995  1. FC Total Slavík Bakov  2. Slavia Benešov  3. FC Tempo Benešov
1995/1996  1. AC Sparta Slaný  2. FC Tempo Benešov  3. KLC Klobuky
1996/1997  1. KLC Klobuky  2. AC Sparta Slaný  3. S.C. Veltěž
1997/1998  1. RFC Botafogo Mladá Boleslav  2. FC Vojenské Lesy Praha  3. S.C. Veltěž
1998/1999  1. FC Sunar Benešov  2. S.C. Veltěž  3. FC Tempo Benešov
1999/2000  1. Olympia Příbram  2. Atlantic Rakovník  3. Haka Krnsko 87
2000/2001  1. Atlantic Rakovník  2. FC Vojenské Lesy Praha  3. R.S.C. Čechie Slaný
2001/2002  1. FC Mnichovo Hradiště  2. FC Vojenské Lesy Praha  3. Deportivo Kolín
2002/2003  1. FC Vojenské Lesy Praha  2. FC Arsenal Benešov B  3. Selp United Praha
2003/2004  1. FC Brandýsek  2. FC JS Milovice  3. FC Jílové
2004/2005  1. Ebárna Boys Kladno B  2. AFC Celtic Kladno  3. PK Třebusice
2005/2006  1. Selp Sokol Vysočany Praha B  2. AFC Celtic Kladno  3. PK Třebusice
2006/2007  1. PK Třebusice  2. SK Hotel Kladno  3. AFC Kralupy n/Vl
2007/2008  1. 1.DFK Slaný  2. SK Hotel Kladno  3. Alpina Slaný
2008/2009  1. FC Malibu Mladá Boleslav  2. FC Foboz Slaný  3. Alpina Slaný
2009/2010  1. S.C. Veltěž  2. OTH Hořovice  3. AFC Kralupy n/Vl
2010/2011  1. Hrasl Slaný  2. Ebárna Kladno  3. Legie Příbram
2011/2012  1. Sat-an Kladno B  2. AFC Kralupy n/Vl  3. MBV Mladá Boleslav
2012/2013  1. SKP Kolín  2. RSC Čechie Slaný  3. MBV Mladá Boleslav
2013/2014  1. ISŠ Příbram  2. RSC Čechie Slaný  3. SK Olympik Mělník „B“
2014/2015  1. SK Olympik Mělník „B“  2. FK VIVA Příbram  3. LK Trans Slatina
2015/2016  1. SK Olympik Mělník „C“  2. Realvestav Slatina  3. TJ TZ Atlantic Rakovník
2016/2017  1. AFC Kralupy n.Vl.  2. MCE Slaný  3. FK VIVA Příbram
2017/2018  1. PK Třebusice  2. FC Brandýsek  3. FK VIVA Příbram
2018/2019 1.   FK VIVA Příbram  2. FC Brandýsek  3. PK Třebusice
2019/2020  1.  FC Brandýsek  2. FK VIVA Příbram  3. PK Třebusice
2020/2021 Z důvodu koronavirové pandemie se soutěž neodehrála.
2021/2022  1. FC Brazil Kladno  2. Tenisáci Benešov  3. PK Třebusice