Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Do okresních soutěží 2022/2023 zatím přihlášeno dvacet osm týmů

Do okresních soutěží 2022/2023 zatím přihlášeno dvacet osm týmů

Jak je uvedeno v titulku, do stanoveného termínu splnilo přihlašovací náležitosti do nového mistrovského ročníku kladenských okresních soutěží zatím dvacet osm celků. Přibylo několik nováčků či staronových týmů, bohužel další celky skončily, případně svou účast ještě zvažují.

Velkou posilou okresních soutěží bude zkušený celek PK Třebusice, který se po letech strávených v divizi a krajském přeboru letos přihlásil do nejvyšší okresní soutěže. Úplným nováčkem bude v nejnižší okresní soutěži celek RB Vinařice, staronovými účastníky budou rezervní celky slánského 1. DFK a kladenského Brazilu.

Téměř jistě se do 30.9. do nejnižší okresní soutěže přihlásí rezerva slánského Unionu, spíše ne pak další rezerva, tentokrát slánské Čechie. Svou účast opět zvažuje FC Velká Buková, doufejme, že se rozhodne vedení tohoto celku pozitivně.

Úplně pak v okresních soutěžích skončil celek AFK Rozdělov, který se spojil s dalším kladenským celkem Omaskem, dále skončily rezervy slánského Hraslu (bývalá Jafra) a dle očekávání i kralupského AFC.

V současnosti probíhá jednání o zařazení týmů do jednotlivých soutěží, více informací pak přineseme během příštího týdne.