Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Uzávěrka okresních soutěží zítra, přihlášeny další nové celky

Uzávěrka okresních soutěží zítra, přihlášeny další nové celky

Již zítra 30.6.2022 je termín uzávěrky přihlášek do kladenských futsalových soutěží pro sezónu 2022/2023. Pokud se účastník mistrovské sezóny 2021/22 přihlásí do tohoto termínu, bude zařazen do soutěže dle loňského umístění v příslušné soutěži. Nové celky a loňští účastníci, přihlášeni po tomto datu, budou zařazeni do Okresní soutěže II. třídy. Pro následující sezónu 2023/24 bude pak platit již pouze jednotný termín uzávěrky přihlášek vždy k 30.6.

Zájemci o účast v okresních soutěžích musí nejpozději do 30. června 2022 uhradit na účet Okresního svazu futsalu Kladno zálohu startovného ve výši 2.000,- Kč (v lepším případě celé startovné ve výši 8.000,- Kč) a do stejného termínu musí na e-mailovou adresu futsalkladno@seznam.cz zaslat vyplněnou přihlášku celku do soutěže. Doplatek startovného ve výši 6.000,- Kč je pak nutno uhradit do 30.9.2022, ve startovném jsou pak zahrnuty veškeré náklady na organizaci soutěží, mimo cestovních nákladů účastníků.

I v sezóně 2022/2023 se počítá se třemi stupni okresních soutěží, kdy tou nejvyšší bude Okresní přebor, následovat bude Okresní soutěž I. třídy, nejnižší soutěží pak bude Okresní soutěž II. třídy. První dvě soutěže budou mít s největší pravděpodobností 10 účastníků, hrát se budou systémem každý s každým dvakrát, herní systém OS II. třídy bude zvolen až podle počtu přihlášených celků. Okresní přebor se bude hrát ve Sportovní hale BIOS Slaný, ostatní dvě soutěže ve Sportovní hale Stochov.  Všechny soutěže budou odehrány v období od 5. listopadu 2022 do 2. dubna 2023, hracími dny pak budou soboty (OP a OS I. tř.) a neděle (OS II. tř.).

Do okresních futsalových soutěží bude zařazen každý celek, který o účast projeví  zájem.

Většina týmů své přihlašovací náležitosti plní, včetně nováčka RB Vinařice. Do okresních soutěží se po letech v regionálních soutěžích vrací celek PK Třebusice, který bude hrát okresní přebor, jeho rezerva pak OS I. třídy. Po několika letech se do okresních soutěží vrací i rezervní celek kladenského Brazilu.

Každý klub – zájemce o účast v okresních soutěžích musí být zapsán ve spolkovém rejstříku a mít přiděleno IČ.

Přehled plnění přihlašovacích náležitostí uvádíme zde.

Podrobné informace k přípravě okresních soutěží v úvodním informačním dopise zde.

Přihláška klubu do okresních soutěží zde.

Návrh RMS 2022/2023 zde.

Propagační článek kladenského futsalu zde.