Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Vlk team Slaný patnáctým vítězem memoriálu

Vlk team Slaný patnáctým vítězem memoriálu

Výběr futsalistů Libora Volfa, hrající pod názvem Vlk team Slaný, se při své druhé účasti a po loňském třetím místu stal letos patnáctým vítězem v historii Memoriálu Petra Slance. Letošní vítěz, v jehož řadách bylo několik futsalistů s ligovými zkušenostmi, prošel celým turnajem jako nůž máslem, bez ztráty jediného bodu.

Nejvíce prvenstvích v turnaji – celkem sedm – získal celek PK Třebusice, třikrát se z prvenství radovali borci celků MCE Slaný a 1. DFK Slaný, dvanáct celků získalo po jednom vítězství.

Vítězstvím v memoriálu si v tabulce medailistů turnajů OSF Kladno polepšil Vlk team Slaný, který se posunul na jedenadvacáté místo tabulky, druhý Nanuk All Stars Slaný II. se posunul na místo osmnácté. Polepšil si i slánský Hrasl, ziskem jednoho bodu se posunul na pátou příčku celkové tabulky.

Za vítěze nastoupili v průběhu turnaje tito hráči:

Hnízdil Daniel – Vašák Marek, Jaráb Michal, Volf Libor, Abrham Tomáš, Nykl Michal, Zíma Tomáš, Danda Lukáš, Trenér: Veselý Jiří.

MEDAILISTÉ MEMORIÁLU PETRA SLANCE 1996 – 2022

1996          1. PK TŘEBUSICE                        2. Hrasl Slaný                    3. Sparta Slaný

Střelci: 6 – Suk (Třebusice), Novák J. (Sparta)

1997          1. PK TŘEBUSICE                         2. Rapid Páleček                3. Sebranka Slaný

Střelci: 13 –  Geschnábel (Třebusice), 8 – Tomišinec Z. (Páleček)

1998          1. R.S.C. SLANÝ                            2. Hrasl Slaný                    3. PK Třebusice

Střelci: 17– Průcha (R.S.C.), 13 – Hájek (Hrasl).

1999          1. DYNAMO KLADNO                 2. 1.DFK Slaný                 3. Sport Club Slaný

Střelci: 6 – Tauš (Čechie), 5 – Pazdera (SC), Staněk (Foboz), Lukeš (DFK)

2000          1. 1.DFK SLANÝ                            2. Bohemia Chips Praha   3. Čechie Slaný

Střelci: 11 –  Petrák (Bohemia), 8 – Průcha (Čechie).

2001         1. BOHEMIA CHIPS PRAHA      2. Čechie Slaný                3. Atlantic Rakovník

Střelci:12  –   Průcha (Čechie),  10  –  Matoušek  (Páleček),  Líman F. (Bohemia),

Petrák (Bohemia), Šnídl P. (Rakovník)

2002        1. RSC ČECHIE SLANÝ                 2. 1.DFK Slaný                 3. Alpina Slaný

Střelci: 18 – Průcha (Čechie),   12 – Bůžek (Čechie), 10 – Říčka Ji. (Alpina)

2003        1. FC BRANDÝSEK                         2. AFC Celtic Kladno       3. 1.DFK Slaný

Střelci:18 – Veselý (Celtic), 11 – Raichard (Brandýsek),10 – Říčka (Alpina), Nach-

tigal (Celtic).

2004        1. PK TŘEBUSICE                           2. AFC Celtic Kladno       3. 1. DFK Slaný

Střelci: 16 – Petrák (Tefal), 13 – Říčka (1.DFK), 10 – P. Kubín (Třebusice)

2005       1. PLACHŤÁCI SLANÝ                   2. FC Stars Rakovník       3. 1.DFK Slaný

Střelci: 15 – Hink (Třebusice), 14 – Elicer D., Kvapil (oba Plachťáci)

2006       1. 1. DFK SLANÝ                             2. Selp Sokol Vysočany     3. PK Třebusice

Střelci: 13 – Průcha (Plachťáci),  9 – Kvapil (Plachťáci), Kracman (Selp)

2007       1. SK KLADNO                                2. PK Třebusice                  3. Čechie Slaný

Střelci: 11 – Říčka (Alpina), 8 – Kvapil (Čechie), 7 – Budinský (Ml. Boleslav)

2008       1. FC SELP SV ML. BOLESLAV   2. RSC Čechie Slaný         3. PK Třebusice

Střelci: 16 – Pa. Kubenka (1. DFK), 10 – Lorenc (Čechie), 8 – Říčka (Alpina), Dlouhý

(Foboz), M. Šerák, R. Šerák (oba Třebusice)

2009       1. ALPINA SLANÝ                           2. Selp Ml. Boleslav          3. PK Třebusice

Střelci: 14 – Říčka (Alpina), 12 – Volf (Alpina), 11 – Hink (Třebusice)

2010      1. MCE SLANÝ                                 2. FK Union Slaný             3. 1. DFK Slaný

Střelci:  15 – Volf (MCE), 8 – Pečonka (Slavoj), Kubenka Pe. (1. DFK)

2011      1. MCE SLANÝ                                 2. PK Třebusice                 3. 1. FC Slavoj Kladno

Střelci: 12 – Peroutka, 11 – Pečonka (oba Slavoj), 8 – Abrhám, Hnízdil (oba MCE)

2012      1. SLAVOJ KLADNO 2                    2. Slavoj Kladno 1             3. MCE Slaný

Střelci: 8 – Jeřábek (Slatina), Moravec (O.K.), Říčka (MCE)

2013      1. FK UNION SLANÝ                       2. MCE Slaný                    3. PK Třebusice

Střelci: 10 – Cimrman (Union), 8 – Volf (MCE)

2014     1. PK TŘEBUSICE                             2. MCE Slaný                   3. FK Union Slaný

Střelci: 17 – Štěrba (Union), 15 – Nykl (MCE), 10 – Mrština (Union)

2015     1. PK TŘEBUSICE                             2. MCE Slaný                   3. FK Union Slaný

Střelci: 18 – Hynk (Třebusice), 10 – Pečonka (Slavoj), 9 – Mrština (Union), Říčka (MCE)

2016     1. PK TŘEBUSICE                             2. MCE Slaný                   3. 1. DFK Slaný

Střelci: 15 – Volf (MCE), 10 – Tauš (1. DFK), 9 – Štěrba (Union)

2017     1. 1. DFK SLANÝ                               2. Výběr Slaný                 3. MCE Slaný

Střelci: 7 – Kratochvíl (1. DFK), 6 – Nykl, Zíma (oba MCE)

2018      nehrálo se

2019      1. PK TŘEBUSICE                           2. FK Stochov                  3. 1. FC H. Bezděkov

Střelci: 16 – Jungmann (Stochov), 11 – Fedrhanc (Třebusice), 6 – Hudousek (Union)

2020     nehrálo se – koronavirus

2021    1. NANUK ALL STARS SLANÝ I.    2. SK Omask Kovo Kladno   3. Vlk team Slaný

Střelci: 10 – Jaráb (Vlk team), 9 – Bouška (Omask), Novotný (Byšice)

2022    1. VLK TEAM SLANÝ                       2. Nanuk All Sras Slaný II.     3. Hrasl Slaný

Střelci: 12 – Nykl, 8 – Volf, 7 – Danda L. (vš. Vlk team)

Vítězové Memoriálu Petra Slance 1996 – 2022:

7 vítězství         PK Třebusice

3 vítězství        MCE Slaný

  1. DFK Slaný

1 vítězství       R.S.C. Slaný, Dynamo Kladno, Bohemia Chips Praha, R.S.C. Čechie Slaný, F.C.  Brandýsek,  Plachťáci Slaný, FK Kladno, SK Slavia Praha, 1. FC Slavoj Kladno, FK Union Slaný, Nanuk All Stars Slaný I., Vlk team Slaný

PŘEHLED MEDAILISTŮ TURNAJŮ OKRESNÍHO SVAZU FUTSALU  KLADNO

(1993 – 2022)

Vzhledem ke koronavirové pandemii se v roce 2021 nehrál Zimní turnaj, do tabulky se tak přičítaly body pouze za umístění ve 27. ročníku Memoriálu Petra Slance. Vítězstvím v memoriálu si polepšil Vlk team Slaný, který se posunul na jedenadvacáté místo tabulky, druhý Nanuk All Stars Slaný II. se posunul na místo osmnácté. Polepšil si i slánský Hrasl, ziskem jednoho bodu se posunul na pátou příčku celkové tabulky.

 

 

POŘ.

 

NÁZEV CELKU

   

  1.

 

 2.

 

 3.

 

 PM

 

BODY

1. PK Třebusice 12 5 8 25 54
2. MCE Slaný 4 8 5 17 33
3. 1.DFK Slaný 4 4 9 17 29
4. R.S.C. Čechie Slaný 3 6 6 15 27
5. Hrasl Slaný 7 4 11 18
6. AC Sparta Slaný 3 2 4 9 17
7. FK Union Slaný 3 2 3 8 16
8. KLC Klobuky 4 1 5 13
9. FK Kladno  (SK, SAT-AN) 4 1 5 13
10. Nanuk All Stars Slaný I. 2 1 1 4 9
11. F.C. Brandýsek 2 2 4 8
12. SK Slavia Praha (FC Selp) 1 2 3 7
13. FC Mělník JS Agency 2 2 6
14. Dynamo Kladno 1 1 1 3 6
15. FC Brazil Kladno 1 1 2 5
16. SK Slavoj Zvoleněves 1 1 2 5
17. TJ Bohemia Chips Praha 1 1 2 5
18. Nanuk All Stars Slaný II 1 1 2 5
19. AFC Rapid Páleček 2 1 3 5
20. AFC Celtic Kladno 2 1 3 5
21. Vlk team Slaný 1 1 2 4
22. FC Stadion Slaný 1 1 2 4
23. HARD Jeseník 2 2 4
24. FC Foboz Slaný 2 2 4
25. R.S.C. Čechie Slaný „B“ 1 1 3
26. R.S.C. Slaný 1 1 3
27. AC Skalka Slaný 1 1 3
28. Dynamo Kobylníky 1 1 3
29. CFC Letňany Praha 1 1 3
30. Plachťáci Slaný 1 1 3
31. 1. FC Slavoj Kladno 2 1 1 3
32. Realvestav Slatina 1 1 3
33. Jokers Česká Lípa 1 1 3
34. 1. FC Slavoj Kladno 1 1 2 3
35. SK Omask Kovo Kladno 1 1 2 3
36. FK Stochov 1 1 2
37. ZD Žižice 1 1 2
38. FC Benago Zruč n.S. (Praha) 1 1 2
39. FC Stars Rakovník 1 1 2
40. Kosáci Horní Srbská 1 1 2
41. Deportivo Vraný 1 1 2
42. SK Olympik Mělník U-18 1 1 2
43. Výběr Slaný 1 1 2
44. Happy Stochov 2 2 2
45. 1.FC Horní Bezděkov 1 1 1
46. Zonky team 1 1 1
47. Sebranka Slaný 1 1 1
48. Sport Club Slaný 1 1 1
49. SK Olympik Mělník 1 1 1
50. TJTZ Atlantic Rakovník 1 1 1
51. RSC Filkom Slaný 1 1 1
52. Pobřeží kocoviny Mělník  1 1 1

 

Poznámka: PM – počet medailí. Za 1.místo jsou uděleny tři body, za druhé dva, za třetí jeden bod