Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Sat-An Kladno přivítá v premiéře pražskou Slavii

Sat-An Kladno přivítá v premiéře pražskou Slavii

Jako první z mistrovských futsalových soutěží zahajuje 1. liga, i letos hraná pod názvem generálního sponzora jako CHANCE FUTSAL LIGA. A v ní má náš okres tradičního zástupce v podobě týmu SAT-AN Kladno. Ten se loni umístil jako nováček na solidní osmé příčce, když vypadl ve čtvrtfinále se suverénem ligy, sedminásobným mistrem ČR, týmem FK Era- Pack Chrudim.

Kladenským funkcionářům se povedlo loňský úspěšný kádr nejen udržet, ale i posílit. Na hostování opět přicházejí Fitzel s polským reprezentantem Chrobákem (oba FC Benago Zruč n.S.), podařilo se dotáhnout i hostování Šnídla (Bohemians 1905 Praha). Ze stejného oddílu přichází na hostování další zkušený borec, který se již v minulosti v kladenském dresu představil, kanonýr Junek. Včetně stabilních letitých opor Čížka, Veselého či Müllera by tak kladenský tým měl disponovat silným hráčským potencionálem, účast v play-off by měla být základním cílem.

Úvodní kolo nejvyšší soutěže má jednotný začátek, všech šest duelů se tedy odehraje v pátek 14. září 2012 od 20 hodin. Kladenští borci na své palubovce přivítají futsalisty pražské Slavie, domácí by v tomto duelu měli být mírným favoritem. Slávisty totiž opustily dvě jejich hlavní opory – gólman Knobloch, který zamířil do celku nováčka nejvyšší soutěže FC Démoni Č. Lípa, na zkušenou do mistrovské Chrudimi pak odešel nadějný reprezentant Oliva. Zisk tří bodů by tak pro domácí měl být povinností. Utkání se hraje v Městské sportovní hale Kladno na Sletišti.