Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Oporou Vlk teamu budou ligoví futsalisté

Oporou Vlk teamu budou ligoví futsalisté

Další účastník letošního Memoriálu Petra Slance představil složení svého celku, soupisku pořadatelům zaslal Libor Volf, vedoucí a kapitán celku Vlk team Slaný.

V jeho brance se představí nestárnoucí Daniel Hnízdil, někdejší gólman ligového Olympiku Mělník. V poli pak budou obrovskou oporou borci s ligovými zkušenostmi – Tomáš Abrham, který naposledy nastupoval za teplický Svarog a Pavel Caisl, jenž hájí barvy českolipských Démonů. Dalšími oporami budou hráči druholigového FK Kladno Michal Jaráb a Marek Vašut, představí se i zkušený kralupský Vladimír Vymětalík. V týmu budou i dva slaňáci, a to již zmiňovaný vedoucí Libor Volf a Michal Nykl, oba hrající za MCE Slaný.

Vedle obou Nenyho výběrů další silný celek, který garantuje kvalitu celého turnaje. Tento týden pak představí své složení i poslední účastník soutěže, celek krajského přeboru Hrasl Slaný. Již nyní je však jasné, že nás čeká velice zajímavý a kvalitní turnaj.