Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
LETOŠNÍ MEMORIÁL JE ROZLOSOVÁN, ZÚČASTNÍ SE HO ČTYŘI CELKY

LETOŠNÍ MEMORIÁL JE ROZLOSOVÁN, ZÚČASTNÍ SE HO ČTYŘI CELKY

Po loňském početně velice dobře obsazeném ročníku se ten letošní, 27. ročník Memoriálu Petra Slance,  uskuteční za účasti pouze čtyř týmů.  Chybět bude tradiční a nejúspěšnější účastník turnaje PK Třebusice, tento tým však alespoň přispěl na jeho pořádání částkou 2.000,- Kč. Jediný registrovaný celek, který našel odvahu se turnaje zúčastnit, je tak účastník Středočeského krajského přeboru Hrasl Slaný. Tomu pak budou za soupeře tři výběry, a to dva Nenyho Hrubika, hrající pod tradičními názvy Nanuk All Stars Slaný I. a II. a dále výběr Libora Volfa, který bude hrát pod stejným názvem jako vloni – Vlk team Slaný.

Tito čtyři účastníci se utkají tradičním systémem každý s každým dvakrát, turnaj tak bude odehrán ve třech hracích dnech, a to 25. května, 1. a 8. června 2022.

Místem konání turnaje bude hřiště s umělým povrchem u  Sportovní haly BIOS  Slaný, v případě nepříznivého počasí by se hrálo ve sportovní hale.  Výkop prvního duelu hracího dne bude vždy ve 20 hodin, poslední utkání hracího dne bude zahájeno vždy cca ve 21.50 hodin.

Účastníci se mohou těšit  na zajímavé ceny, vedle pohárů a dalších věcných cen čekají na první tři celky i finanční bonusy.

Rozlosování 27. ročníku Memoriálu Petra Slance zde.

Propozice k dispozici zde.

Vítězové Memoriálu Petra Slance 1996 – 2021 (2018 a 2020 se nehrálo):

7 vítězství         PK Třebusice

3 vítězství        MCE Slaný, 1.DFK Slaný

1 vítězství         R.S.C. Slaný, Dynamo Kladno, Bohemia Chips Praha, R.S.C. Čechie Slaný, F.C.  Brandýsek,  Plachťáci Slaný, FK Kladno, SK Slavia Praha, 1. FC Slavoj Kladno, FK Union Slaný, Nanuk All Stars Slaný I.