Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
DO LETOŠNÍHO MEMORIÁLU SE PŘIHLÁSILY ČTYŘI CELKY

DO LETOŠNÍHO MEMORIÁLU SE PŘIHLÁSILY ČTYŘI CELKY

Do termínu uzávěrky přihlášek letošního ročníku Memoriálu Petra Slance projevily zájem zúčastnit se turnaje čtyři celky, a to Hrasl SlanýNanuk All Stars Slaný INanuk All Stars Slaný II Vlk team Slaný. Poprvé v historii turnaje tak bude chybět jeho nejúspěšnější celek PK Třebusice, který však věnoval na pořádání turnaje sponzorský dar ve výši 2.000,- Kč.

V současnosti pořadatel turnaje, jímž je Okresní svaz futsalu Kladno, řeší herní systém soutěže – rozhodnuto bude nejpozději v neděli 24.4. Následně obdrží všichni účastníci soutěžní materiály, včetně rozpisu a rozlosování turnaje.

Zatím vše vypadá tak, že turnaj začne úvodním kolem ve středu 25.5., skončil by pak ve středu 8.6.2022. Hrát se bude na hřišti s umělým povrchem vedle SH BIOS Slaný, v případě nepříznivého počasí pak v hale.

Více podrobností k letošnímu ročníku přineseme nejpozději do konce měsíce.