Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Memoriál Petra Slance – uzávěrka přihlášek již za týden, zatím tři zájemci o účast

Memoriál Petra Slance – uzávěrka přihlášek již za týden, zatím tři zájemci o účast

Již jen týden mají zájemci možnost podat přihlášku do tradičního jarního turnaje, hraného pod názvem Memoriál Petra Slance. Do toho je možno přihlásit se nejpozději do 15.4.2022.

Zájem zatím projevily tři celky, a to tradičně jeho nejúspěšnější účastník PK Třebusice, své výběry pak zvažují přihlásit Neny Hrubik a Libor Volf. Zájem projevily však i některé další, především slánské, celky. Turnaj by se tak měl letos s největší pravděpodobností uskutečnit.

Turnaj se bude hrát v období května a června 2022, a to na hřišti s umělým povrchem a osvětlením vedle SH BIOS Slaný. Šatny budou pro účastníky turnaje připraveny ve sportovní hale BIOS. V případě nepříznivého počasí se jednotlivé hrací dny turnaje budou moci odehrát ve SH BIOS Slaný.

Model turnaje se vrací ke středečním hracím dnům, které by měly být vhodné vzhledem k fotbalovým aktivitám potencionálních účastníků turnaje.

Pro turnaj jsou objednány středeční termíny od 4. května do 22. června 2022. Nicméně přesný počet hracích dnů a herní systém turnaje budou určeny až na základě počtu přihlášených celků. Každý účastník bude mít garantovány minimálně tři sehraná utkání. Výkop prvního duelu v každém hracím dnu bude v 18 – 19 hodin, posledního pak cca ve 21.30 hodin.

Startovné je stanoveno ve výši 1.000,- Kč, uhrazeno musí být nejpozději do 15.4.2022, a to na účet číslo 169372969/0600, případně po domluvě v hotovosti. Úhrada startovného do stanoveného termínu je zároveň potvrzením účasti celku v turnaji. Po té bude všem přihlášeným účastníkům zasláno rozlosování turnaje s dalšími potřebnými informacemi.

Do turnaje se může přihlásit jakýkoliv zájemce z jakékoliv soutěže, a to nejen z kladenského regionu.

Vedle tradičních věcných cen (poháry, medaile, dárkové koše) budou nejlepší tři celky oceněny i finanční prémií, kdy vítěz obdrží 3.000,- Kč, druhý v pořadí 2.000,- Kč a bronzový medailista pak 1.000,- Kč (platí v případě účasti více jak čtyř celků).

Turnaj je hrán na uctění památky jednoho ze zakladatelů celku PK Třebusice a kladenského futsalu vůbec, pana Ing. Petra Slance, který tragicky zahynul v roce 1996.

Historicky nejúspěšnějšími celky memoriálu jsou PK Třebusice, které mají na svém kontě již sedm výher, třikrát se z prvenství radovali futsalisté MCE Slaný a 1. DFK Slaný. Jednu výhru si připsalo hned deset týmů, mezi nimi i ligový SK Slavia Praha (jako FC Selp Mladá Boleslav) a druholigový FK Kladno (pod názvem SK Kladno).

Propozice 27. ročníku Memoriálu Petra Slance zde.

Soupiska celku zde.