Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
MEMORIÁL PETRA SLANCE – UZÁVĚRKA 15. DUBNA 2022

MEMORIÁL PETRA SLANCE – UZÁVĚRKA 15. DUBNA 2022

Jak jsme úvodem tohoto měsíce informovali, byly  zahájeny přípravy 27. ročníku tradičního jarního turnaje, hraného pod názvem Memoriál Petra Slance. Do toho je možno dle níže uvedeného přihlásit se nejpozději do 15.4.2022.

Turnaj se bude hrát v období května a června 2022, a to na hřišti s umělým povrchem a osvětlením vedle SH BIOS Slaný. Šatny budou pro účastníky turnaje připraveny ve sportovní hale BIOS. V případě nepříznivého počasí se jednotlivé hrací dny turnaje budou moci odehrát ve SH BIOS Slaný.

Model turnaje se vrací ke středečním hracím dnům, které by měly být vhodné vzhledem k fotbalovým aktivitám potencionálních účastníků turnaje.

Pro turnaj jsou objednány středeční termíny od 4. května do 22. června 2022. Nicméně přesný počet hracích dnů a herní systém turnaje budou určeny až na základě počtu přihlášených celků. Každý účastník  bude mít garantovány minimálně tři sehraná  utkání. Výkop prvního duelu v každém hracím dnu bude v 18 – 19 hodin, posledního pak cca ve 21.30 hodin.

Startovné je stanoveno ve výši 1.000,- Kč, uhrazeno musí být nejpozději do 15.4.2022, a to na účet číslo 169372969/0600, případně po domluvě v hotovosti. Úhrada startovného do stanoveného termínu je zároveň potvrzením účasti celku v turnaji.   Po té bude všem přihlášeným účastníkům zasláno rozlosování turnaje s dalšími potřebnými informacemi.

Do turnaje se může přihlásit jakýkoliv zájemce z jakékoliv soutěže, a to nejen z kladenského regionu.

Vedle tradičních věcných cen (poháry, medaile, dárkové koše) budou nejlepší tři celky oceněny i  finanční prémií, kdy vítěz obdrží  3.000,- Kč, druhý v pořadí 2.000,- Kč a bronzový medailista pak 1.000,- Kč (platí v případě účasti více jak čtyř celků).

Turnaj je hrán na uctění památky jednoho ze zakladatelů celku PK Třebusice a kladenského futsalu vůbec, pana Ing. Petra Slance, který tragicky zahynul v roce 1996.

Historicky nejúspěšnějšími celky memoriálu jsou PK Třebusice, které mají na svém kontě již sedm výher, třikrát se z prvenství radovali futsalisté MCE Slaný a 1. DFK Slaný. Jednu výhru si připsalo hned deset týmů, mezi nimi i ligový SK Slavia Praha (jako FC Selp Mladá Boleslav) a druholigový FK Kladno (pod názvem SK Kladno).

Propozice 27. ročníku Memoriálu Petra Slance zde.

Soupiska celku zde.