Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
KOMUNIKÉ ZE ZASEDÁNÍ VV SFČR ZE DNE 22.3.2022

KOMUNIKÉ ZE ZASEDÁNÍ VV SFČR ZE DNE 22.3.2022

Níže přinášíme komuniké z březnového zasedání Výkonného výboru SFČR (dále jen VV).

Komuniké ze zasedání VV SFČR ze dne 22.3.2022 zde.

K němu opět několik poznámek:

Bod č. 3 – Pro nezainteresované  by bylo asi nepochopitelné opakované schválení přítomnosti D. Kolmana na jednání VV. Jak by VV řešil, pokud by se mu takových žádostí sešlo z řad členů SFČR více? Zamítal by je, povoloval? A na základě jakých kritérií? Dle mého názoru naprosto nesystémové rozhodnutí (byť je mi jasné, co je v pozadí tohoto rozhodnutí).

Body č. 4 a 5 – Jak jsem již uváděl, začíná se rýsovat, kdo bude kandidovat na valné hromadě na funkci předsedy. Uvidíme, zda to pro futsal bude znamenat posun vpřed.

Bod č. 12 – Reprezentace U 19, byť nepoustoupila, se představila v kvalifikaci v tom nejlepším světle, o budoucnost minimálně reprezentace by mělo být postaráno. Nezbývá, než se přidat k ocenění a poděkování mladým reprezentantům.

Bod č. 20 – Je dobře, že je i nadále řešeno působení futsalových funkcionářů mimo strukturu SFČR. Zde by měly, v případě prokázání takového působení,  přicházet exemplární tresty (v tomto případě vyřazení z listiny delegátů).

Bod č. 22 – Doufejme, že se brzy dozvíme obsah jednání Regionální komise ze dne 17.3.22.

Bod č. 23 – I zde by bylo dobré, kdybychom se dozvěděli harmonogram distribuce dotace z členských příspěvků za rok 2021. Zřejmě jeden z bodů jednání viz bod výše.

Pavel Nepil, předseda VV OSF Kladno