Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
MEMORIÁL PETRA SLANCE – ZAHÁJENY PŘÍPRAVY 27. ROČNÍKU

MEMORIÁL PETRA SLANCE – ZAHÁJENY PŘÍPRAVY 27. ROČNÍKU

Právě v těchto dnech byly Výkonným výborem Okresního svazu futsalu Kladno zahájeny přípravy 27. ročníku tradičního jarního turnaje, hraného pod názvem Memoriál Petra Slance.

Turnaj se bude hrát v období května a června 2022, a to na hřišti s umělým povrchem a osvětlením vedle SH BIOS Slaný. Šatny budou pro účastníky turnaje připraveny ve sportovní hale BIOS. V případě nepříznivého počasí se jednotlivé hrací dny turnaje budou moci odehrát ve SH BIOS Slaný.

Model turnaje se vrací ke středečním hracím dnům, které by měly být vhodné vzhledem k fotbalovým aktivitám potencionálních účastníků turnaje.

Pro turnaj jsou objednány středeční termíny od 4. května do 22. června 2022. Nicméně přesný počet hracích dnů a herní systém turnaje budou určeny až na základě počtu přihlášených celků. Každý účastník  bude mít garantovány minimálně tři sehraná  utkání. Výkop prvního duelu v každém hracím dnu bude v 18 – 19 hodin, posledního pak cca ve 21.30 hodin.

Startovné je stanoveno ve výši 1.000,- Kč, uhrazeno musí být nejpozději do 15.4.2022, a to na účet číslo 169372969/0600, případně po domluvě v hotovosti. Úhrada startovného do stanoveného termínu je zároveň potvrzením účasti celku v turnaji.   Po té bude všem přihlášeným účastníkům zasláno rozlosování turnaje s dalšími potřebnými informacemi.

Do turnaje se může přihlásit jakýkoliv zájemce z jakékoliv soutěže, a to nejen z kladenského regionu.

Vedle tradičních věcných cen (poháry, medaile, dárkové koše) budou nejlepší tři celky oceněny i  finanční prémií, kdy vítěz obdrží  3.000,- Kč, druhý v pořadí 2.000,- Kč a bronzový medailista pak 1.000,- Kč (platí v případě účasti více jak čtyř celků).

Turnaj je hrán na uctění památky jednoho ze zakladatelů celku PK Třebusice a kladenského futsalu vůbec, pana Ing. Petra Slance, který tragicky zahynul v roce 1996.

Historicky nejúspěšnějšími celky memoriálu jsou PK Třebusice, které mají na svém kontě již sedm výher, třikrát se z prvenství radovali futsalisté MCE Slaný a 1. DFK Slaný. Jednu výhru si připsalo hned deset týmů, mezi nimi i ligový SK Slavia Praha (jako FC Selp Mladá Boleslav) a druholigový FK Kladno (pod názvem SK Kladno).

Propozice 27. ročníku Memoriálu Petra Slance zde.

Soupiska celku zde.