Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Program: Kladno přivítá poslední celek druholigové tabulky, Brandýsek v divizi naopak první

Program: Kladno přivítá poslední celek druholigové tabulky, Brandýsek v divizi naopak první

1. FUTSAL liga

PÁTEK 11. února

Helas Brno – FK Chrudim (19:30)
AC Sparta Praha 17 – FTZS Liberec (20:00, živě Tipsport a YouTube)
SK Interobal Plzeň – SK Dynamo PCO České Budějovice (20:00)
SK Slavia Praha – Žabinští Vlci Brno (20:00)
Svarog FC Teplice – SK Olympik Mělník (20:00)
FC Démoni Česká Lípa – FC Rapid Ústí n. L. (20:30, živě YouTube)

2. FUTSAL liga

Kladenští futsalisté by po několika porážkách v řadě měli konečně bodovat naplno, v pátek na své palubovce přivítají poslední celek tabulky Morgan Commando Teplice. Zisk plného počtu bodů by měl být v tomto případě povinností.

PÁTEK 11. února

FK Kladno – Morgan Commando Teplice (20:00)
FK Boca Chotěboř – Wizards DDM Praha 10 (20:30)
FK GMM Jablonec n. N. – Absolut Černý Dub (20:30)
__________________

1.FC Nejzbach Vysoké Mýto – SKUP Olomouc (20:00)
FC Tango Hodonín – FC Atraps Modřice (20:30)

| SOBOTA 12. února

FC Malibu Mladá Boleslav – FC Baník Chomutov (20:00)
__________________

SK Amor Kloboučky Vyškov – FC Baník Ostrava (19:00)

| NEDĚLE 13. února

FC Jerigo 1994 Plzeň – Boca Juniors Krupka (12:30)
TJ FC Dalmach Turnov – TJ Spartak Perštejn (19:00)

DIVIZE „A“

V rámci 15. kola divizní skupiny „A“ se odehrají během víkendu tři utkání, futsalisty Brandýsku čeká těžký úkol, když v domácím prostředí přivítají v neděli vedoucí celek soutěže, rezervu ligového Liberce.

Program 15. kola Divize „A“ zde.

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR

O víkendu zahajuje i nadstavbová část krajského přeboru, čekají nás hned dvě derby. Ve finálové skupině se v sobotu v kladenské BIOS ce utkají domácí Brazil s Třebusicemi, již zítra je ve skupině o umístění na programu slánské derby Hrasl – MCE.

Program 1. kola nadstavbové části Stč. KP zde.

OKRESNÍ PŘEBOR

V sobotu  se ve slánské sportovní hale BIOS odehraje sedmý hrací den nejvyšší okresní soutěže s tímto programem:

7.kolo 12.02.2022 – sobota BIOS Slaný
výkop č.z. domácí hosté
9:00 1A055 PK Třebusice „B“ FC Tatran Zlonice
9:35 1A056 HRASL Slaný „B“ PK Třebusice „B“
10:10 1A057 AFK Rozdělov FC Tatran Zlonice
10:45 1A058 AFK Rozdělov PK Třebusice „B“
11:20 1A059 HRASL Slaný „B“ FC Tatran Zlonice
11:55 1A060 1.DFK Slaný FC FOBOZ Slaný
12:30 1A061 R.S.C. Čechie Slaný SK OMASK KOVO Kladno
13:05 1A062 R.S.C. Čechie Slaný FC FOBOZ Slaný
13:40 1A063 1.DFK Slaný SK OMASK KOVO Kladno