Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Krupka dnes dohrává zápas s Kladnem. David Černý nenastoupí

Krupka dnes dohrává zápas s Kladnem. David Černý nenastoupí

2. Futsal liga západ dnes večer nabídne dohrávku 15. kola. Domácí Boca Juniors Krupka hostí od 20 hodin FK Kladno.

Karty jsou před utkáním rozdány jasně. Favoritem je vedoucí Boca, která svůj náskok v čele tabulky může navýšit na sedm bodů. „Kladno bude chtít po dvou prohrách bodovat, ale my jdeme za jediným cílem, a to opět vyhrát. Pokud se nám podaří v tomto týdnu zabodovat jak proti Kladnu a Jerigu, tak věříme, že je blízko náš cíl, který byl stanoven před sezónou,“ řekl prezident klubu Vasil Knor.

Jeho tým neprohrál už šest utkání v řadě a po otevření přestupového okna dokonce zaregistroval českého reprezentanta Davida Černého. Ten však nenastoupí. „Mrzí nás, že nemůžeme použít novou posilu Davida Černého, kdy opětovně narážíme na spolupráci fotbal versus futsal. Pokud se tohle nezmění, tak posun tohoto sportu nikdy nemá šanci posunout se tam, kam by si to tento sport zasloužil,“ dodal Knor.

Kladenští jsou v tabulce pátí a na bodový zisk už čekají dva zápasy. V Krupce nemá tým trenéra Jiřího Veselého co ztratit. „Do Krupky jedeme s respektem, ale s cílem co nejvíce domácí potrápit a uhrát překvapení kola,“ řekl kouč Středočechů.

Zdroj: www.fotbal.cz