Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Chrudim si po třech letech vzala pohár zpět. Vyhrála ho podvanácté

Chrudim si po třech letech vzala pohár zpět. Vyhrála ho podvanácté

Od roku 2018 čekal FK Chrudim na zisk futsalového poháru. To se povedlo až v úterý. Odložené finále z roku 2021 hostila pražská Slavia v Edenu. V utkání sešívaní sice vedli, ale nakonec prohráli s českým šampionem 2:6.

Zápas otevřel parádní dělovkou z trestného kopu domácí Daniel, ale Slavia se hned vzápětí sama srazila, když si dal Křemen vlastní gól po nedorozumění s brankářem Karpiakem. Do přestávky Chrudim výsledek otočila. Svůj první gól v dresu Chrudimi vstřelil při své premiéře Torres – 1:2.

Po přestávce Chrudim udělala důležitý krok k vítězství. Ve 26. minutě krásně svou střelu umístil Doša a o dvě minuty později si počíhal na zadní tyči na přihrávku Pavla Drozda kapitán Slováček – 1:4. Slavia v závěru zkusila hru bez brankáře a Zárubovi se podařilo snížit na 2:4.

V závěrečných minutách ale ještě Chrudimští své vedení navýšili. První gól v dresu Východočechů vstřelil také ex-slávista Radovanovič a skóre uzavřel kapitán Slováček střelou přes celé hřiště do prázdné brány.

SK Slavia Praha – FK Chrudim 2:6 (1:2)

Branky: 5. Daniel, 38. Záruba (Daniel) – 6. Křemen (vla.), 18. Torres (Doša), 26. Doša, 28. Slováček (P. Drozd), 39. Radovanovič (Koudelka), 39. Slováček. Rozhodčí: Nagy – Řeháček. ŽK: Koudelka (CHR). Diváci: 350.
Slavia Praha: Karpiak (Vondráček) – Brychta, Jošt, Sita, Leovski, Ševčík, Daniel, Sláma, Homola, Vaktor, Hrdina, Záruba, Křemen. Trenér David Frič.
Chrudim: Dudu (Javorski) – Éverton, Mareš, Kubát, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Torres, Balog, Radovanovič, Slováček. Trenér Felipe Conde.