Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Výsledky: Chrudim přehrála Spartu, Kladno podlehlo Perštejnu

Výsledky: Chrudim přehrála Spartu, Kladno podlehlo Perštejnu

1.FUTSAL liga

V nejsledovanějším duelu 17. kola nejvyšší soutěže Chrudim snadno přehrála pražskou Spartu, která je pouze stínem celku z předchozích let. Plzeň veze povinné tři body z Brna, českolipští Démoni v boji o udržení podlehli o jedinou branku Mělníku.

SK Olympik Mělník – FC Démoni Česká Lípa 3:2 (2:1)
Branky: 13. Novotný (Nečas), 15. Šup (Zdržálek), 37. Gabčo (Šup) – 4. Bejda (Maur), 22. Zapletal (Fichtner).

FK Chrudim – AC Sparta Praha 17 7:0 (2:0)
Branky: 12. Éverton (Mareš), 20. P. Drozd (Kubát), 24. Max (Éverton), 36. Slováček, 37. Koudelka (P. Drozd), 38. Éverton (Drozd), 38. Slováček (D. Drozd).

Žabinští Vlci Brno – SK Interobal Plzeň 2:6 (2:4)
Branky: 3. vlastní, 19. Chráscina (Havlín) – 5. Künstner (Štrajt), 6. Rešetár (Vnuk), 7. Holý (Seidler), 17. Vnuk (Štrajt), 32. Štrajt (Rešetár), 40. Štrajt (Seidler).

SOBOTA 15. ledna

FC Rapid Ústí n. L. – Helas Brno (19:00, Lovosice)

NEDĚLE 16. ledna

Svarog FC Teplice – SK Dynamo PCO České Budějovice (19:00)

2.FUTSAL liga

Kladenští na své palubovce nestačili na favorizovaný Perštejn, po hrozném prvním poločase již dokázali ve druhém jen korigovat skóre.

FK Kladno – TJ Spartak Perštejn 4:8 (0:5)
Branky: 30. Jaráb (Vašák), 32. Zieber (Čurda), 35. Zieber (Čurda), 40. Kaválek (Zieber) – 5. Chmelan (Bulatović), 5. Filinger, 8. Krob (Bulatović), 12. Bulatović (Kilián), 20. Šlégr (Chmelan), 28. Chmelan (Velyković), 33. Bulatović (Velyković), 37. Chmelan (Bulatović).

Morgan Commando Teplice – Boca Juniors Krupka 4:9 (2:5)
Branky: 6. Formánek (Zoubek), 14. Formánek (Šváb), 34. Formánek (Stibor), 36. Šedina (Benda) – 1. Cibrik (Taveres), 3. Freitas (Goes), 10. Freitas (Taveres), 13. Taveres (Goes), 19. Goes (Jeronimo), 21. Taveres (Taverna), 23. Cibrik, 29. Taveres (Freitas), 35. Goes (Taveres).

FK Boca Chotěboř – FC Jerigo 1994 Plzeň 5:2 (1:1)
Branky: 2. Klimeš (Staněk), 25. Berky (Staněk), 25. Koutný (Novotný), 26. Formáček (Vymetal), 40. Novotný (Formáček) – 11. Šebek (Vitouš), 22. Pekník (Vitouš).

Absolut Černý Dub – TJ FC Dalmach Turnov 9:4 (4:1)
Branky: 4. Švec, 9. Staněk (Kuna), 16. Pacholík, 19. Kuna (vla.), 27. Kuna (Funda), 28. Novotný (Hornát), 30. Švec (Kuna), 34. Švec (Novotný), 35. Hornát (Švec) – 19. Špína (Vítek), 31. Bangha (Perger), 38. Špína, 39. Semenský.

FK GMM Jablonec n. N. – FC Baník Chomutov 7:15 (4:6)
Branky: 13. Mečíř (pen.), 14. Mečíř, 18. Mečíř, 19. Kořínek, 21. Mečíř, 31. Mečíř (pen.), 32. Beníšek – 6. Kopta, 7. Vondráček, 15. Kopta, 17. Kopta, 17. Tykal, 19. Dolechek, 24. Vondráček, 24. Dolechek, 25. Tykal, 29. Tykal, 32. Vondráček, 36. Vondráček, 38. Vondráček, 39. Šlégr, 39. Minařík.
__________________

FC Baník Ostrava – FC Atraps Modřice 11:1 (4:0)
Branky: 3. Blahuta (Repa), 6. Stachel (Maleňák), 7. Maleňák (Repa), 10. Polášek (Kozelský), 25. Blahuta (Maleňák), 25. Polášek (Maleňák), 26. Polášek (Maleňák), 33. Blahuta (Dluhoš), 36. Maleňák (Dluhoš), 37. Dluhoš (Blahuta), 39. Maleňák (Regec) – 23. Azevedo (Aoki).

FC Tango Hodonín – SKUP Olomouc 3:3 (0:2)
Branky: 30. Šebesta, 32. Sopůšek (Ťok), 32. Ťok – 13. M. Janečka, 15. Šipka (Zapletal), 21. Lošťák.

SOBOTA 15. ledna

FC Malibu Mladá Boleslav – Wizards DDM Praha 10 (20:00)

NEDĚLE 16. ledna

SK Amor Kloboučky Vyškov – 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto (19:00)

DIVIZE „A“

V jediném včerejším utkáním 11. kola divizní skupiny „A“ podlehla po boji domácí Kadň favorizovaným pražským Bohemians.

Výsledky a další program 11. kola Divize „A“ zde.

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR

I krajský přebor měl včera na programu jediné utkání, třebusičtí borci v okresním derby šestnácti zásahy rozstříleli slánský MCE.

Výsledky a další program 13. kola Stč. KP zde.