Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
REFERÁTY A STATISTIKY PO 10. KOLE DIVIZE „A“

Události 10.kola

Po polovině odehrané sezóny odstupuje ze soutěže FC Atletico Chomutov, která mělo personální problémy.

Vedoucí trio (oba Liberce a Praha) navyšuje své vedení, před zbytkem soutěže. Praha i rezerva FTZS Liberec potvrdily role favoritů. Česká Lípa nedokázala ani jednou pokořit pražskou obranu. Galapředstavení Žočka J. z FTZS Liberec B (2+7). Hruška F. z Prahy udržel těsný náskok na čele aktivity 30 (19+11). Schreiner F. z Kadaně si pojistil pozici lídra střelců 24 branek.

Statistiky: v devátém kole dopadl souboj domácí hosté lépe pro hosty v poměru 1 1 2 (započítaná kontumace klubu Chomutova), jediný, kdo dokázal uspět na své palubovce byla Praha, navíc ani jednou neinkasovala v duelu s Českou Lípou. Urodily se dva dvouciferné výsledky, shodně 11 branek nastřílela Praha a FTZS Liberec B. Nejvíce branek padlo v utkání Dobřichovic s FTZS LIberecem B, a to 15. K utkání nastoupilo celkem 63 hráčů, nejvíce jich nominovaly Kadaň, Praha a FTZS Liberec B, a to po 12, nejméně jich nasadil Brandýsek, jen 8. Celkem bylo vstřeleno 40 branek, (průměr na zápas 13,33), domácí jich vstřelili 22 (průměr na zápas 7,33), hosté se trefili 18x (průměr na zápas 6,00). Toto kolo navštívilo celkem 125 diváků, nejvíce jich našlo cestu do kadaňské haly, a to 80. Uděleny byly celkem jen 3 žluté karty. Hrálo se slušně, bez vyloučení. Nejvíce akumulovaných faulů nasbíraly Praha a Brandýsek, a to po 10, nejslušnějším celkem v této činnosti byly Dobřichovice, jen se 2 fauly.

Střelecké trápení českolipského Reasu a pražské palubovce u Bohemians 1905, domácí naprosto s přehledem potvrdili roli favorita a nedovolili soupeři ani jednou skórovat, krutý výsledek pro hosty, ale hraje se na góly, hattrick si vystřelil Pitloun S. Hosté za celé utkání nenašli recept, jak překonat domácího brankáře Rumla M. a nepoznali tak radost ze vstřelené branky. Právě v proměňování šancí vyl markantní rozdíl. Hostitel své líbivé akce proměňoval, a ještě do přestávky získal dostatečné sedmibrankové vedení. Skóre otevřel po 4 minutách hry Pitloun S., vzápětí se přidal Vejr T. Další branku trefil Lízálek K. Pak následovaly slepené branky Pitlouna S. a Lízálka K. Těsně před poločasovým hvizdem domácí navýšili ještě vedení Hruškou F. a Hořákem J. Ve druhém poločase domácí trochu ubrali na tempu i v proměňování šancí a přidali jen 4 branky v samotném závěru hry. Pitloun S. si zkompletoval hattrick, další svoji branku přidal Hruška F. a 2x se ještě trefil Peričevič V. Hruška F. zůstává i v odvetách 100 % v bodové aktivitě a celkově ji vede s těsným náskokem 30 (19+11). Hostující střelci nechali svoji formu v minulém roce, Sedláček V. je nadále třetí v celkové aktivitě 23 (16+7).

Rezerva FTZS Liberec si veze dvouciferné vítězství z Dobřichovic, domácí zlobili favorita jen do přestávky, pak jim již nezbývalo moc sil, ale odehráli se ctí otevřenou partii, domácí Janoušek trefil hattrick, ale na body to nestačilo, liberecký Žoček připravil svým spoluhráčům 7 branek, hattrick si vystřelil Hořák D. Utkání velmi dobré úrovně, domácí se snažili hrát s hostujícím mužstvem otevřenou partii, ale soupeř okamžitě trestal jejich chyby. Po sedmi minutách hry hosté vedli o tři branky, trefili se Šorsák J., Jelínek T. a Franc J. Přišlo ale chvilkové polevení a domácí se dostali do hry, nejprve snižuje Janoušek V. s Janoušem M., a dílo dokonává zkompletovaným hattrickem Janoušek V. Radost domácího celku měla ale velmi krátké trvání, po pár vteřinách hosté opět zvýšili obrátky a vedení si do přestávky vzali zpět. Vyrovnávací branku trefil Hořák D. a větší klid přinesla vedoucí branka Šorsáka J. Po změně stran již hosté svému hostiteli nedali žádnou šanci na nějaké drama a sami navyšovali své vedení. Na domácích hráčích byla vidět únava z první části hry, která je stála hodně sil, a ty ke konci zápasu již chyběly. Pojistka hostů přišla po 2 minutách druhé půle Žočkem J., další branky si schovali na pozdější dobu, Hořák D. se trefuje podruhé, pak se mezi střelce zapisuje také kapitán Provazník K., své druhé trefy ještě přidávají Žoček J. a Jelínek T., poslední slovo má Hořák D., který těsně před koncem trefuje svůj hattrick. Nejlepším v aktivitě v libereckého týmu zůstává Kazda M. 22 (15+7). Dobřichovickou ofenzivu táhne Rada J. 10 (3+7).

Kadaňský Betis si rozdělil s Brandýskem, jízda na tobogánu, zejména ve druhé části hry, která byla bohatá na branky, hosté vydolovali bod minutu před koncem, domácí těžili ze střeleckých schopností Schreinera F. 4 góly, soupeř měl několik dvougólových střelců. Od úvodního hvizdu si domácí vytvořili převahu, hosty zatlačili do defenzivy, ostřelovali branku soupeře, ale neměli přesnou mušku a co šlo na branku, to s přehledem zlikvidoval výborný brankář Dvořák P. Paradoxně skóre tak otevřeli hosté Vokounem M. a hned vzápětí navýšil vedení hostům Steinbach V. Hostitel protrhl střeleckou smůlu až po 17 minutách hry, kdy se prosadil Hrdinka P. Domácí tak šli do poločasové přestávky s jednogólovým mankem. V úvodu druhé části se prosazují hosté potřetí, Zíkou J., pak ale začíná úřadovat domácí kanonýr Schreiner F., který o chvilku trefuje kontaktní branku. Hosté ještě jednou utíkají na rozdíl dvou branek po dělovce z přímého kopu od Vokouna M. Závěrečná osmiminutovka přinesla velké drama. Domácí dokázali čtyřmi góly v řadě během 4 minut strhnout vedení na svoji stranu, trefuje se podruhé Hrdinka P., pak ještě Kaidl L. a 2x Schreiner F. Vedení domácích však vydrželo jen minutu, vyrovnávací branku Steinbach V. Dvě minuty před koncem dostali domácí výhodu PVK6AF, ten sice neproměňují, ale z následné dorážky vrací vedení hostiteli opět Schreiner F. V předposlední minutě se ale trefuje ještě hostující Houha L. a uzavírá tak konečný gólový účet na 7:7. Kadaňský kanonýr Schreiner F. stíhá vedoucího hráče aktivity, nyní má 29 (24+5). Brandýsek se zase může spoléhat na Houhu L. 20 (10+10).

Střelcem kola se stal se 4 góly Schreiner F. z Kadaně. Nejlepším asistentem, nahrával celkem na 7 branek, byl Žoček J. z FTZS Liberec B.

Historické statistiky: Svůj 100 bod aktivity, ve 4 sezóně, si zajistil Hrdinka P. z Kadaně, nyní 101 (51+50).

čekatelé: Kroc P. (Brandýsek) – 1 branka do stovky, 8 sezóna, Škůrek L. (Kadaň) – 3 branky do stovky, 5 sezóna, Raichard J. (Brandýsek) – 5 bodů do dvoustovky, 195 (136+59), 9 sezóna, Prejsa T. (Mělník B) – 3 body do stovky, 97 (54+43), 4 sezóna, Vaněk J. (Brandýsek) – 7 bodů do stovky, 93 (62+31), 5 sezóna, Tesař T. (Brandýsek) – 3 branky do stovky, 8 sezóna, Kroc L. (Brandýsek) – 12 branek do stovky, 10 sezóna, Obermajer L. (Dobřichovice) – 18 branek do stovky, 3 sezóna, Janouš M. (Dobřichovice) – 17 bodů do stovky, 83 (55+28), 3 sezóna, Gabčo J. ml. (Mělník B) – 12 bodů do stovky 88 (57+31), 3 sezóna, Kaválek M. (Brandýsek) – 19 bodů do stovky, 81 (50+31), 3 sezóna

Sestava 10.kola:

Ruml M. (Praha) – Schreiner F. (Kadaň) 5x, Žoček J. (FTZS Liberec B), Pitloun S. (Praha), Janoušek V. (Dobřichovice)

O1A1001 Bohemians Praha 1905 – Reas Česká Lípa 11 : 0 (7 : 0)

Rozhodčí: Orálek Kamil (8,3), Polák Ivo (8,2) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 35 Místo konání: SH Radotín Praha Datum konání: 7.1.2022 Výkop: 19:45 AF: D 3/7 – H 2/4 Fair-play: D 37 – H 38
Branky (asistence): 4. Pitloun Stanislav (Ploc David), 5. Vejr Tomáš (Pitloun Stanislav), 8. Lízálek Kryštof (Vejr Tomáš), 11. Pitloun Stanislav (Hruška Filip), 12. Lízálek Kryštof (Ploc David), 19. Hruška Filip (Veselovský Matěj), 20. Hořák Jan (Veselovský Matěj), 35. Pitloun Stanislav (Hruška Filip), 38. Peričevič Václav (Pitloun Stanislav), 39. Hruška Filip (Pitloun Stanislav), 40. Peričevič Václav (Ploc David)
ŽK: Ruml Matěj – 0
Bohemians Praha 1905: Ruml Matěj, Ploc David, Fotr Adam, Hořák Jan, Hruška Filip, Lízálek Kryštof, Peričevič Václav, Pitloun Stanislav, Vejr Tomáš, Veselovský Matěj, Švancara David, Vávra Andreas
Reas Česká Lípa: Podešva Jiří, Kliment Dan, Kučera Petr, Hrdlička Ondřej, Nevrlý Ladislav, Heptner Milan, Halbich David, Sedláček Václav, Pavlovec Petr Nejlepší hráči: Pitloun S., Fotr A. (oba Praha), Halbich D. (Česká Lípa)

O1A1002 TJ Sokol Dobřichovice – FTZS Liberec B 4 : 11 (4 : 5)

Rozhodčí: Vala Luboš (8,3), Říha Jaroslav (8,4) Delegát: Černý Martin Diváků: 10 Místo konání: SH BIOS Dobřichovice Datum konání: 7.1.2022 Výkop: 20:00 AF: D 2/0 – H 4/5 Fair-play: D 38 – H 36
Branky (asistence): 13. Janoušek Václav (Obermajer Ladislav), 14. Janouš Martin (Geissler Jiří), 17. Janoušek Václav (Rada Jan), 18. Janoušek Václav (Rada Jan) – 3. Šorsák Jakub (Žoček Jakub), 6. Jelínek Tomáš (Žoček Jakub), 7. Franc Jan (Hejl Šimon), 9. Šorsák Jakub, 17. Hořák Dominik (Žoček Jakub), 22. Žoček Jakub (Hořák Dominik), 27. Hořák Dominik (Žoček Jakub), 30. Provazník Kryštof (Žoček Jakub), 31. Žoček Jakub (Šorsák Jakub), 38. Jelínek Tomáš (Šorsák Jakub), 39. Hořák Dominik (Žoček Jakub)
ŽK: 0 – Jelínek Tomáš
TJ Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Rada Lukáš, Rada Jan, Halenka Jakub, Velebil Václav, Seidler Zdeněk, Štědronský Martin, Janoušek Václav, Obermajer Ladislav, Janouš Martin
FTZS Liberec B: Yerasov Dmitriy, Provazník Kryštof, Plechatý Tomáš, Šorsák Jakub, Žoček Jakub, Jelínek Tomáš, Hořák Dominik, Patrman Petr, Ježek Jaromír, Franc Jan, Hejl Šimon, Křeš Jan Nejlepší hráči: Žoček J. (FTZS Liberec B), Janoušek V. (Dobřichovice), Plechatý T. (FTZS Liberec B)

O1A1003 FC Atletico Chomutov – Pampuch Liberec 0 : 5 kontumačně

O1A1004 SK Olympik Mělník B – volno

O1A1005 FC Betis Kadaň – Futsal Club Brandýsek 7 : 7 (1 : 2)

Rozhodčí: Mollinger Lukáš (8,5), Hanzlík Jiří (8,5) Delegát: Ing. Bydžovský Zdeněk Diváků: 80 Místo konání: SH Kadaň Datum konání: 7.1.2022 Výkop: 19:30 AF: D 3/3 – H 4/6 Fair-play: D 35 – H 38
Branky (asistence): 17. Hrdinka Patrik (Kardos Imrich), 25. Schreiner Filip (Hrdinka Patrik), 32. Hrdinka Patrik (Schreiner Filip), 33. Kaidl Lukáš, 34. Schreiner Filip (Škůrek Ladislav), 35. Schreiner Filip (Škůrek Ladislav), 38. Schreiner Filip – 13. Vokoun Martin, 14. Steinbach Vojtěch (Kroc Patrik), 23. Zíka Jan (Vokoun Martin), 29. Vokoun Martin, 35. Houha Lukáš (Tesař Tomáš), 36. Steinbach Vojtěch (Houha Lukáš), 39. Houha Lukáš (Zíka Jan)
ŽK: Schreiner Filip – 0
FC Betis Kadaň: Živnůstka David, Škůrek Ladislav, Hrdinka Patrik, Kaidl Lukáš, Kardos Imrich, Hrdinka Valter, Peinelt Jan, Schreiner Filip, Frajt Lukáš, Kadlec Marek, Krchník Lukáš, Novák Michal
Futsal Club Brandýsek: Dvořák Pavel, Tesař Tomáš, Kroc Patrik, Kroc Lukáš, Houha Lukáš, Zíka Jan, Steinbach Vojtěch, Vokoun Martin Nejlepší hráči: Schreiber F. (Kadaň), Houha L., Vokoun M. (oba Brandýsek)

Autor: Ing. Jiří Chaloupka, předseda ObSF „A“