Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Kopecký poprvé trenérem roku. Seidler nejlepším futsalistou poosmé

Kopecký poprvé trenérem roku. Seidler nejlepším futsalistou poosmé

V rámci nedělního jubilejního 20. FORTUNA Galavečeru Našeho fotbalu jsme se dozvěděli kompletní výsledky hlavních futsalových anket: Futsalista roku, Futsalový trenér roku, Futsalista roku U21.

Futsalista roku 2021

Poosmé ovládl tuto anketu historicky nejlepší střelec futsalové reprezentace a hráč SK Interobal Plzeň Michal Seidler. O pouhých deset bodů za ním skončil jeho parťák Tomáš Vnuk, který měl také vynikající sezonu. Třetí místo bral chrudimský obránce Tomáš Koudelka.

1. Seidler Michal SK Interobal Plzeň 178
2. Vnuk Tomáš SK Interobal Plzeň 168
3. Koudelka Tomáš FK Chrudim 66

Futsalový trenér roku 2021

Reprezentační kouč Tomáš Neumann svůj čtrnáctý triumf v této anketě nepřidal. Skončil druhý před koučem pražské Slavie Davidem Fričem. Vítězem ankety se stal poprvé v historii Marek Kopecký, který s Plzní získal premiérový titul a v Lize mistrů postoupil až do elitní skupiny, kde jeho tým skončil na 2. místě.

1. Kopecký Marek SK Interobal Plzeň 291
2. Neumann Tomáš reprezentace ČR A 177
3. Frič David SK Slavia Praha 68

 

Futsalista roku do 21 let

Suverénním vítězem této kategorie se stal reprezentant do 21 let a hráč SK Interobal Plzeň Tomáš Buchta, který se ukázal ve finále play off 1. Futsal ligy, kdy rozhodl o výhře zápasu na palubovce v Chrudimi. Na druhém místě skončil slávista Zdeněk Sita a třetí pozici ukořistil brankář Mělníku Jan Žežulka.

1. Buchta Tomáš SK Interobal Plzeň 200
2. Sita Zdeněk SK Slavia Praha 95
3. Žežulka Jan SK Olympik Mělník 66

 

Celkové pořadí v těchto anketách najdete zde.

Záznam galavečeru