Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Páteční zápas Slavie s Chrudimí byl kvůli covidu odložen

Páteční zápas Slavie s Chrudimí byl kvůli covidu odložen

AKTUALIZOVÁNO – Kvůli výskytu nemoci Covid-19 v týmu SK Slavia Praha bylo dnes po poledni odloženo utkání 16. kola 1. Futsal ligy.

„Na základě doručeného doporučení Hygienická stanice hlavního města Prahy a podkladů členského klubu SK Slavia Praha vám oznamuji, že rozhodnutím STK SFČR ze dne 7.1.2022 číslo 010701/2022 je utkání O1A1602 SK Slavia Praha – FK Chrudim v termínu pátek 7.1. 20:00 ve SH SK Slavia Praha-Eden odloženo,“ stojí v rozhodnutí STK SFČR.

DOKUMENT

7. 1. 2022

Zápis STK SFČR mimořádné zasedání č.25 ze dne 2022-01-07

 Pozn.: Bylo by vhodné někým zodpovědným vysvětlit, proč toto utkání bylo možno odložit a pohárové semifinále mezi Teplicemi a Chrudimí ne a bylo kontumováno ve prospěch Chrudimi. Přitom pro nezasvěcené se zdá být důvod odložení shodný ….
Pozn. 2: Problematika vysvětlena předsedou STK panem Novotným, vše rozhodnuto v souladu s ne/dodanými materiály a příslušnými futsalovými normami.