Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
PROGRAM: Po Novém roce se vrátí 1. Futsal liga již dnes

PROGRAM: Po Novém roce se vrátí 1. Futsal liga již dnes

1.FUTSAL liga

Futsalová ruleta se opět roztáčí, jako první v tomto roce  zahajuje již dnes nejvyšší soutěž – brněnský nováček přivítá v dohrávce 9. kola favorizovanou Chrudim. V pátek se pak chrudimští představí opět v roli hostí, a to v asi nejsledovanějším duelu řádného 16. kola na pražské Slavii.

STŘEDA 5. ledna

Žabinští Vlci Brno – FK Chrudim (18:45)

PÁTEK 7. ledna

SK Interobal Plzeň – FTZS Liberec (20:00)
SK Slavia Praha – FK Chrudim (20:00, živě Tipsport a YouTube)
Svarog FC Teplice – Žabinští Vlci Brno (20:00)
FC Démoni Česká Lípa – SK Dynamo PCO České Budějovice (20:30)

NEDĚLE 9. ledna

FC Rapid Ústí n. L. – SK Olympik Mělník (19:00)

2.FUTSAL liga

O víkendu se bude hrát i druhá nejvyšší soutěž, v západní skupině zajíždějí kladenští futsalisté do Prahy, kde se střetnou s místními Wizards.

Program 13. kola západní skupiny 2. ligy zde.

DIVIZE „A“

Po odstoupení chomutovského Atletica ze soutěže bude mít 10. kolo na pořadu pouhé tři duely, futsalisté Brandýska se představí na palubovce kadaňského Betisu.

Program 10. kola Divize „A“ zde.

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR

Dvanácté kolo krajského přeboru má na programu v pátek dvě utkání ve slánské hale BIOS, střetnou se zde Třebusice s kutnohorskými futsalisty, následně přivítá domácí MCE hosty z Kolína. Kladenský Brazil se představí na palubovce benešovských Tenisáků, v neděli pak hostí slánský Hrasl futsalisty Kralup.

Program 12. kola Stč. KP zde.

OKRESNÍ SOUTĚŽE

O víkendu se budou hrát ve stochovské sportovní hale OS I. a II. třídy s tímto programem:

OS I. třídy:

4.kolo 08.01.2022 – sobota SH Stochov
výkop č.z. domácí hosté
9:00 3A028 SK Jarpice TJ TZ Atlantic Rakovník
9:35 3A029 FK Slavoj Kladno FK Sparta Doly Kladno
10:10 3A030 SK Jarpice FK Sparta Doly Kladno
10:45 3A031 FK Slavoj Kladno TJ TZ Atlantic Rakovník
11:20 3A032 1.FC Horní Bezděkov AFC Kralupy nad Vltavou „B“
11:55 3A033 FC Arvato Stochov 1.FC Horní Bezděkov
12:30 3A034 FC Stochov AFC Kralupy nad Vltavou „B“
13:05 3A035 FC Arvato Stochov AFC Kralupy nad Vltavou „B“
13:40 3A036 FC Stochov 1.FC Horní Bezděkov

OS II. třídy:

4.kolo 09.01.2022 – neděle SH Stochov
výkop č.z. domácí hosté
9:00 3A028 TJ Sokol Dobřichovice „B“ RSC Čechie Slaný „B“
9:35 3A029 Blevice 73 FK Union Slaný „B“
10:10 3A030 TJ Sokol Dobřichovice „B“ FK Union Slaný „B“
10:45 3A031 Blevice 73 RSC Čechie Slaný „B“
11:20 3A032 1.FC Slavoj Kladno FC Atletico Slaný
11:55 3A033 SK Stehelčeves 1.FC Slavoj Kladno
12:30 3A034 SK Slatina FC Atletico Slaný
13:05 3A035 SK Stehelčeves FC Atletico Slaný
13:40 3A036 SK Slatina 1.FC Slavoj Kladno